Protivný sprostý holky

• Nový Zéland

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2004, 97 min

• Cervenak

"A na tretí deň Boh stvoril opakovačku Remington, aby ľudia mohli bojovať s dinosaurami... a homosexuálmi." Skvelý fór na úvod vás naladí na hláškami nadupanú komédiu. Bohužiaľ, nič také sa nedostaví a ten jeden výborný vtípek napokon osamelo trčí z inak priemerného a vlastne dosť nudného teenagerského filmu.(16.4.2008)

• Gilmour93

Slepice, voli, lamy, černé ovce a kozy (ty bohužel sporadicky) obnažují satirickou formou společenské nešvary, aby to celé zakončily výchovně-morálním ponaučením. Exkluzivní bajka! Když Lindsay, tradiční to vystavovatelka císařovnin nových kalhotek při vystupování z limuzín, začala dělit školní korunku, řval jsem jak hysterická želva v přechodu. Mean Girls představují žánr, kterému se vyhýbám jako čert kříži..(8.7.2009)

• Enšpígl

Příběhů ze školního prostředí studujících bohatých sráčů ze středních nebo vysokých škol máme celkem dost . Komedií pak nazvou každý druhý film z tohohle odpornýho prostředí. První čast tohoto filmu je však docela komedie, což byl nefalšovaný šok . Bohužel konec filmu se změnil v něco neskutečného - nazval bych to 15minutový průjem, co posral celej film. Četl jsem, jak je tady hodně uživatelů odvázáno z Lindsay Lohan, tak ta se mě tady moc nelíbila, zato se mě líbila ta hlavní mrcha, což je u mě zcela normální, mrchy mě vždy přitahují. Taky ta učitelka, tak jako to je zase nenormální, učitelky mě odpuzujou, když jsem se ještě učil říkal jsem učitelkám - protivný sprostý holky.(10.12.2006)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +Lindsay Lohan, její vnitřní hlas, sexy kočky, hudba, místy vtipné -většinou však ne, obrácený příběh, občas logika postav, scénář/// Další film s mojí oblíbenou Lindsay Lohan. V tomto filmu je stále okouzlující. Jiné je to však se snímkem samotným. Není nejhorší, ale čekal jsem příběh o tom jak dívka která vyrůstala v jíně zemi bude těžko nacházet přátelé, ale nakonec všechno dobře dopadne. Zde se však již od začátku dostane do té "zlé" party (k 3 nej holkám na škole) kde postupně svým "hraním si na zlou" zapůsobí na ty 2 vedlejší a stane se jejich "včelí královnou". A jak se říká malá lest nikomu neuškodí. Ovšem když je nečeho moc, tak to začně být ku škodě. Jinak hodně dobrá hudba a ve výsledku morální ponaučení dělají z filmu příjemnou komedii./// Celkem 68%///(14.11.2006)

Čekal jsem klasickou teenagerskou komedii akorát s holkama a dostal jsem něco kapičku jiného. Jasně, je tam střední škola pak ty jejich nakopírovaný jídelny a záchody atd. Ale zároveň je to taková jemnější komedie bez spermatu hoven sraček a blitky jsou tam jen sekundu a to ještě mimo záběr. Lindsey Lohan je příjemná a taková roztomilá a i ty ostatní holky jsou hezký. Pokud se doma nudíte, nemáte zrovna hyperintelektuální náladu a někde se vám válí tenhle film tak je to jasná volba.(8.7.2005)