Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cady Heronovou (Lindsay Lohanová) vychovávali její rodiče zoologové v africké buši a ona si myslí, že o "přežití nejsilnějších" ví všechno. Když ale tahle patnáctiletá dívka, která se vždycky učila doma, poprvé vkročí na půdu veřejné střední školy, zákon džungle dostane úplně nový význam. Cady se pokouší najít své místo mezi frajery, šprty a jinými subkulturami a narazí přitom i na nejhorší druh ze všech – včelí královnu, jinak řečeno chladnou a vypočítavou Reginu Georgeovou (Rachel McAdamsová), velitelku nejelegantnější partičky ve škole zvané Plastik. Když se pak Cady zamiluje do Reginina bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Bennett), včelí královnu jako když bodne – a začne plánovat, jak zničí Cadyinu společenskou budoucnost. Cady má ale taky drápy, a když se dostane do ďábelské "války dívčích světů,“ vystrčí je – a celá škola se bude muset spasit útěkem. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (498)

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Prvé dve tretiny sú úplne fenomenálne. Riadna satira s množstvom hlášok a skvelými hercami (Tina Fey si vložila do vlastných úst veľa z tých najlepších hlášok), bohužiaľ tretie dejstvo je v línii klasických tínedžerských komédií s priblbými zvratmi, neuveriteľnými charakterovými obratmi a prebujneným sentimentom. Aj tak ide dozaista o jednu z najlepších teen komédií. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Humorně satirické a roztomile předvídatelné!! Originalitě a vtipu z Mezi námi děvčaty se to bohužel nevyrovná, přesto přibyl mladší sourozenec, kterého režisér Mark S. Waters zasadil do klasické šablony středoškolských snímků, u kterého je důležité, v jaké „skupině“ se jako nováček ocitnete a jak to bude v závěru morálně výchovné. Mean Girls ale vznikly z dosti netriviálního scénáře (Tina Fey), kdy počínání hlavních hrdinek je relativně uvěřitelné. Navíc se tu objevuje množství hereček, které po letech vyletěly do první herecké ligy. Celé to místy putuje k příjemné parodii, kdy hlavním mínusem zůstává množství slangu, který český divák jednoduše nezná!! ()

Reklama

lamps 

všechny recenze uživatele

Nejlepší film svého druhu. Vtipné a charakterově výstižné (jen vyjma nudného hezouna), velmi dobře natočené a výborně obsazené, na holky je radost pohledět. Možná hraje svou roli i má slabost pro Rachel McAdams, Amandu Seyfried a Lindsay Lohan (předtím, než za to v soukromí pořádně vzala), ale na Mean Girls se podívám kdykoli hrozně rád a jakmile je naladím, už se těžko odtrhávám. Jasná kultovka a u nás nehorázně podceňovaný kousek. 85% ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Rolfe Kent: 1. Dancing With Myself - The Donnas [3:29] ,2. God is a DJ - Pink [3:46] ,3. Milkshake - Kelis [3:05] ,4. Sorry (Don't Ask Me) - All Too Much [2:57] ,5. Built This Way - Samantha Ronson [4:16] ,6. Rip Her To Shreds - Boomkat [4:07] ,7. Overdrive - Katy Rose [2:54] ,8. One Way or Another - Blondie [3:28] ,9. Operate - Peaches [3:30] ,10. Misty Canyon - Anjali [4:23] ,11. Mean Gurl - Gina Rene/Gabriel Rene [3:27] ,12. Hated - Nikki Cleary [2:48] ,13. Psyche Rock - Pierre Henry [6:32] ,14. The Mathlete Rap - Rajiv Surendra [0:35], ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Příběhů ze školního prostředí studujících bohatých sráčů ze středních nebo vysokých škol máme celkem dost . Komedií pak nazvou každý druhý film z tohohle odpornýho prostředí. První čast tohoto filmu je však docela komedie, což byl nefalšovaný šok . Bohužel konec filmu se změnil v něco neskutečného - nazval bych to 15minutový průjem, co posral celej film. Četl jsem, jak je tady hodně uživatelů odvázáno z Lindsay Lohan, tak ta se mě tady moc nelíbila, zato se mě líbila ta hlavní mrcha, což je u mě zcela normální, mrchy mě vždy přitahují. Taky ta učitelka, tak jako to je zase nenormální, učitelky mě odpuzujou, když jsem se ještě učil říkal jsem učitelkám - protivný sprostý holky. ()

Galerie (185)

Zajímavosti (40)

  • Tim Meadows (pan Duvall) si ještě před natáčením zlomil ruku, takže tomu musel být přizpůsoben scénář. (Karlos80)

Související novinky

Protivný sprostý nemrtvý holky

Protivný sprostý nemrtvý holky

05.02.2013

Nemáte dost zamilovaných upírů? Blbá otázka, já vím. Všichni jsme si oddechli, když Twilight sága přestala otravovat na plátnech kin... no, možná ne úplně všichni. Pro ty z vás, kterým žánr… (více)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (více)

Sacha rockovým zpěvákem

Sacha rockovým zpěvákem

01.01.2006

Herec Sacha Baron Cohen (kultovní postava Ali G-ho, či hlas lemuřího krále Juliana z Madagaskaru) si v připravovaném biografickém snímku CURLY OXIDE AND VIC THRILLS zahraje postavu rockera Curlyho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005

07.06.2005

Štrnásty ročník odovzdávania filmových cien MTV Movie Awards moderovaný hercom Jimmym Fallonom sa už tradične blýskal hviezdnými menami, no zároveň sa (narozdiel od vážnych Oscarov) niesol vo veľmi… (více)

Reklama

Reklama