poster

Protivný sprostý holky

 • USA

  Mean Girls

 • Slovensko

  Protivné baby

 • Nový Zéland

  Mean Girls

 • Velká Británie

  Mean Girls

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2004, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsunami_X
  ****

  Zdařilá satira na vlny náctiletých filmů a seriálů, která bohužel v samém závěru podrazí sama sebe a vše co dosud budovala v jednom momentu shodí a rozláme (doslova). Krásná hlavní představitelka v kombinaci s velkým množstvím vybroušených gagů však dává zapomenout na konečné útrapy a humorné situace, někdy až překvapivě černé, fungují na jedničku. Možná to není to úplně to pravé ořechové, ale Lohan dokáže rozpálit a i díky ní dávám onu čtvrtou hvězdičku.(13.9.2005)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Rolfe Kent: 1. Dancing With Myself - The Donnas [3:29] ,2. God is a DJ - Pink [3:46] ,3. Milkshake - Kelis [3:05] ,4. Sorry (Don't Ask Me) - All Too Much [2:57] ,5. Built This Way - Samantha Ronson [4:16] ,6. Rip Her To Shreds - Boomkat [4:07] ,7. Overdrive - Katy Rose [2:54] ,8. One Way or Another - Blondie [3:28] ,9. Operate - Peaches [3:30] ,10. Misty Canyon - Anjali [4:23] ,11. Mean Gurl - Gina Rene/Gabriel Rene [3:27] ,12. Hated - Nikki Cleary [2:48] ,13. Psyche Rock - Pierre Henry [6:32] ,14. The Mathlete Rap - Rajiv Surendra [0:35],(14.5.2011)

 • Džejkop
  ***

  Solidní komedie o náctiletých pro náctileté, ale nejen pro ně. Těžko říct kolik už jich bylo natočeno a kolik se jich ještě natočí. Nicméně zrovna tato se řadí k těm zdařilejším. Lindsay Lohan to sluší, ty plastik holky taky nebyly k zahození. Samozřejmě nechyběl ten klasický americký konec, na který si oni tak potrpí. Ale vesměs se v téhle komedii nepřihodilo nic převratného.(6.8.2007)

 • Le_Chuck
  ****

  Waters znova boduje. Štvrtá zubami nechtami, ale zaslúžne. Krásne názorný príklad toho, aké dokážu byť naše milované, mrchy mrchaté (hlavne na seba), využívajúc nie najpodlejšie (ženské) zbrane: závisť, ohováranie, klamstvo, pretvárku a šarm. Celé to drží po kope suverénna réžisérová ruka, vypilováné joky (žiadny humus) a hlavne "pekelné" kočíčí duo McAdams a Lohan.(3.4.2006)

 • Cervenak
  **

  "A na tretí deň Boh stvoril opakovačku Remington, aby ľudia mohli bojovať s dinosaurami... a homosexuálmi." Skvelý fór na úvod vás naladí na hláškami nadupanú komédiu. Bohužiaľ, nič také sa nedostaví a ten jeden výborný vtípek napokon osamelo trčí z inak priemerného a vlastne dosť nudného teenagerského filmu.(16.4.2008)

 • - 17-milionový snímek utržil během víkendu (30. 4. – 2. 5. 2004) skvělých 24,4 mil. dolarů. Celkový výdělek se vyšplhal na 86 milonů, což byl pro studio Paramount jeden z největších výdělků v roce 2004. (imro)

 • - Postavu Damiana (Daniel Franzese) napsala a pojmenovala Tina Fey po autorovi a svém kamarádovi Damianu Holbrookovi. (Patw)

 • - Tina Fey dostala nápad na scénář po přečtení knihy a příručky pro matky o tom, jak se cítí jejich dcera "Queen Bees and Wannabes". Autorka knihy Rosalind Wiseman s Tinou Fey na scénáři spolupracovala. (Patw)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace