Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

Cejny

Bohužel, hodně slabé pokračování. Klišovitému příběhu, který končí opravdu nudně, se vymykají scénky s mluvícím buldokem. ()

Sdoom

Pár gagů možná i o něco lepších než v jedničce nemůže zachránit jinak odpadovitý scénář. Dvě hvězdičky, jentaktak. ()

herr_carter

Bylo mi dopředu jasné, že kvalitám a originalitě jedničky se film nebude rovnat ani z dálky - a taky že jo! Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat................moje hodnocení = 4 z 10. ()

hudryhudry

Příjemná oddechovka, které je sice jenom vylouhovaným odvarem z prvního dílu, přesto mě vždy rozesměje. Příběh je stupidní, ale co, hlavně že Tomy, Will a mopsl všechny rozdrtí s hubou plnou cool hlášek a ještě při tom zachrání krásnou Rosario Dawson. ()

Wally

Některé úspěšné filmy by neměli mít pokračování a bohužel je to i případ MIB2. Jediným positivem je krásná R. Dawson a psí agent :-) ()

Herráček

Já pro tyhlety komediálně emzácký filmy mám asi slabost... V tomhle je skoro všechno z jedničky.. Herci, emzáci, vtip... Jen tomu chybí originalita a nadhled... Přijde mi, že se celá dvojka bere moc vážně... A nebýt Tommy Lee Jonese, tak nevím, nevím, jestli by tam ten Will byl něco platnej... (a ten pes je sice výbornej, ale do týhle pozice trošku tah bokem..) ()

iXtr3m3

Triky lepšie ako v jednotke, ale príbehovo slabšie. Popravde si už na príbeh ani moc nespomínam, je to určite aj vekom filmu, ale v posledných rokoch som ho určite párkrát znovu videl, ale fakt ten príbeh nebol moc zapamätania hodný. Určite by som si spomenul, keby som si to znovu pustil, ale takto z hlavy nevytiahnem nič. ()

Hopper

Jenotka predsa len o čosi vedie. Nie že by to bol úplne zlý film, ale nič nového pod slnkom a ani s tým humorom to nie je až také vážne. Precenený blockbuster. ()

Perry-

Oproti prvnímu dílu zklamání. Děj není nikterak podstatný (opět hrozí zkáza Země a agenti J a K tomu musí zabránit). Film z podprůměru zachraňuje Will Smith (J) a Tommy Lee Jones (K), mezi kterými se obrátila situace 1. dílu (J "zaškoluje" K). Několik dobrých scén se ve filmu najde, ale není jich moc (např. autořidič, zastávka pro zbraně...). Celkově film působí jako nesourodý slepenec. Chvíli dobrá zábava, chvíli máte chuť odejít. Celkově tak 2,5*. ()

bila.tecka

Nudné pokračování docela obstojné jedničky. Šroubovaný humor, trapná scéna vedle ještě trapnější. Výborné triky tohle dílko zdaleka nezachrání, naštěstí má film sympatickou metráž... Lara Flynn Boyle, hmmm :) ()

Bohemák

Tak nic nového, ale pár skvělých hlášek (zvláště v první polovině filmu) z toho opět dělá mírně nadprůměrnou zábavu. ()

Paity

MIB II není v ničem nové, ale dokonce se nevyrovnává jedničce a proto je logicky horší. Ano je tam pár dobrých scén, jako ta s rozdáváním bambitek nebo neustálým ustřelováním mimozemské hlavy, co dorůstá. Už to ale nestačí na nějaké další skopičiny. ()

Stružák odpad!

Bože bože BOŽE to bylo špatný! Tolik grafickejch zvratků v prvních 10 minutách jsem snad ještě neviděl. A co víc, ono to nepřestane ani potom. A to si vemte, že dívat se je to jediné, co lze dělat, když děj samotný je naprosto, ale naprosto o ničem – a to po celých 88 minut . :-D Přidejme si krajně nesympatickou (až nechutnou) roli Lary Flynn Boyle a zbytečného Michaela Jacksona a po dlouhé době je "odpad!" na světě... :-( ()

dopita

První díl byl jen solidní zábava, která rozhodně nevyužila potenciál námětu. Ovšem účel jakš takš plnila. Druhej díl je o třídu horší, plnej nudnejch a režijně odfláknutejch scén. Pokusů o humor film obsahuje dost, ale vesměs se míjí účinkem. Což je na komedii docela průser. Triky ujdou a ústřední herecký duo je opět fajn. Jenže Lara Flynn Boyleová je tradičně divná a ten mluvící pes mě vyloženě sral (včetně úděsnýho dabingu). Sympatická Rosario Dawsonová to nezachrání. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)