Džigen je nespokojený se svou zbraní a hledá nejlepšího puškaře na světě. Nakonec zjistí, že tím člověkem je majitelka hodinářství Čiharu. Poté se Džigen setká s Oto, která se v obchodě u Čiharu shání po zbrani. Džigen odhalí její tajemství a záhadnou organizaci, která ji pronásleduje. Po Otině únosu se Džigen pustí do zoufalé bitvy za její záchranu. (Prime Video)

Ironhead odpad!

Tohle bylo opravdu příšerný po všech stránkách... bohužel i po té akční, přestřelky.... škoda i komentovat... ()

mdf

80 min se vůbec nic neděje,jenom nesmyslné a nudně uspávající tlachání,pak začne nějaké to stříleníčko.Můžete vypnout mozek,protože tady ho fakt určitě potřebovat nebudete a nebo se téhle debilitě,rovnou vyhněte. ()

Faremir

Nejnovější díl série Lupin III se točí kolem postavy Jigena a přinesl mi překvapivě příjemné chvíle. Očekávání jsem měl skromná, ale film dokázal bavit. I když nepůsobil vždy přirozeně a tempo vykazovalo nesrovnalosti, celkově se jedná o podařený kousek. Některé pasáže ubíhaly příliš rychle, jiné se zdály protáhlé a někdy až nadrealistické, což je ovšem charakteristické pro tuto franšízu. Navzdory tomu jsem si film užíval.                                                                                                                                                                                                            Snímek měl schopnost vzbudit emoce, což bylo neočekávané, a obsahoval momenty, které byly současně dojemné i napínavé. V budoucnu se k němu rád vrátím a fanouškům franšízy jej mohu jen doporučit. Tento příběh se odvíjí odlišným směrem a věnuje se pouze Jigenovi, což přináší novou hloubku. Film je vážně temný, možná nejtemnější z celé série i přesto že každé brutální scéně odpovídá stejná míra lehkosti a citovosti. Nové postavy a jejich dynamika s hlavním hrdinou obohacují svět Lupina o dosud neprobádané prvky.                                                                                                                                                                                                            Ačkoliv film trpěl technickými slabostmi, především v bojových scénách a akci se tvůrcům podařilo dosáhnout výtečných výsledků. Jako příznivec série a obdivovatel Jigenovy postavy jsem byl filmem příjemně zaskočen, hlavně způsobem, jakým zpracovává realistické a inkluzivní prvky, jako je Otona mutismus či Adele v invalidním vozíku. Scény byly poutavé, herci přesvědčiví a lokace dobře zvolené. Ačkoliv kamera nebyla bez chyb, překvapila kvalitou. Některé scény, jako finální souboj, byly přehnané a vztah Jigena a Oto se vyvíjel příliš rychle, což může některé diváky vyvést z děje. Film občas mohl působit roztěkaně a vedlejších postav bylo možná více, než bylo třeba.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Přes všechny nedostatky jsem si promítání doma na plátně užil. Režie byla kompetentní, postavy zajímavé a akční sekvence poutavé. Film nebyl bez chyb, ale jeho zábavnost a emoční náboj ho staví mezi hodnotné příspěvky do série. Doporučuji jej k zhlédnutí, ať už jste fanoušci Lupina či ne. ()