Reklama

Reklama

The New Look

(seriál)
Trailer
USA, 2024, 8 h 18 min (Minutáž: 36–61 min)

Tvůrci:

Todd A. Kessler

Hrají:

Ben Mendelsohn, Juliette Binoche, Maisie Williams, John Malkovich, Emily Mortimer, David Kammenos, Michael Carter, Jannis Niewöhner, Claes Bang, Hugo Becker (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Napínavý seriál poodkrývá šokující pozadí toho, jak se Christian Dior, Coco Chanel, Cristóbal Balenciaga a další módní ikony vyrovnávaly s hrůzami druhé světové války a odstartovaly éru moderní módy. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Streeper 

všechny recenze uživatele

Věděla jsem, že od začátku, co to vyjde se na to budu chtít podívat a nebyla jsem vůbec zklamaná. Vytkla bych možná akorát to, že se to nevěnuje jen Diorovi jako takovému, ale je tam i vedlejší linka, která patří Coco a to mi vadilo. Chápu, příběh je zasazený do druhé světové války, ale Diorova linka o navrhování mě bavila víc, než Cocoiny problémy s nacisty. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

parádně obsazené, ale ve výsledku spíš sterilní životopisné drama. Ne snad, že by New Look úplně postrádal atmosféru, ale ta funguje hlavně v první "válečné" polovině a ve chvílích kdy Chrsitian pátrá po svojí sestře, která skončila v koncentračním táboře. Druhá "poválečná" polovina už ale taková sláva není a i když se herci snaží seč jim dobové kostýmy stačí, tak se o jejich postavách zase tolik nedozvíme a na mě osobně působila většina z nich dost ploše. Přitom jak Dior tak třeba Coco Chanel rozhodně neměli nezajímavé životní příběhy...65% ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Seriál o dvou módních velikánech, jejichž osudy se prolínají v průběhu pár osudových let. Zatímco ne příliš lichotivě vyobrazená Coco Chanel zažívá svůj podzim a uchyluje se před možným trestem za kolaboraci s nacisty do exilu, Christian Dior se plaše ale rozhodně pouští na volnou nohu a plní si svůj sen. Žádný člověk není ostrovem sám pro sebe, a tak jejich činy ovlivňují přátelé, nepřátelé, rodina i noční můry. Zajímavé to bylo nesmírně, v takto souběžné časové rovině ty dva a jejich postoje, naturel a ta nejcitlivější místa vidět, a podnítilo mě to leccos si dostudovat. Každopádně ale, i když mám ráda pohodlí, kopu za Diora. To se chce až brečet, jaká jsou jeho šaty nádhera. ()

Yorkcz 

všechny recenze uživatele

Seriál "The New Look" nabízí zajímavý začátek, který se rychle rozvíjí do dvou hlavních příběhových linií. Třetí příběhová linka představuje zajímavou vložku do kontextu seriálu, kde se vynořuje postava Catherine, sestry Diora, jejíž osud je provázán s zatčením nacistů a odvedením do koncentračního tábora. Navzdory obavám z možné nudnosti a neznalosti módy se divákům nabízí poutavé sledování od začátku až do konce. Úspěch seriálu lze přičíst skvělému obsazení herců, kteří se perfektně doplňují a vytvářejí kompaktní celkový dojem. ()

sheen 

všechny recenze uživatele

Kurňa, škoda, že se seriál netočil více a více okolo módy, na to jsem se hrozně těšil, ten úvod a poslední episody byly parádní, hlavně teda posledních 5minut bylo dechberoucích. Každopádně se mi to líbilo. ()

Galerie (77)

Reklama

Reklama