Jeden americký chemik si představuje, že udělá životní obchod se svou drogou. Všechno ale nejde podle plánu a on se brzo zamotá do spleti podvodů. (Filmbox)

gotham

Herci skvělí, ať už Samuel, Carlyle, Ifans nebo půvabná vražedkyně Emily Mortimer, ale celkově pokus natočit kopii Jackie Brownové vůbec nevyšel. Děj mi přišel moc nesourodý, chyběla tomu jiskra, vtip, tempo. Zkrátka Ronny Yu evidentně nebude ani Quentin ani Guy. 50% ()

walkingdead

Vůbec jsem tenhle film neznal a když jsem dnes večer projížděl tv program, tak tohle mě (díky svému totálně wtf popisu) jediné zaujalo a udělal jsem dobře. Jacksonovi role perfektně sedla, Carlyle byl v té době asi vůbec nejlepší britský představitel podobných tvrďáků z podsvětí. Oba by ten film utáhli sami, ale jako bonus jim skvěle sekundovala krásná drsňačka Emily Mortimer. Všichni gangsteři ve filmu byli ujetí, každý jinak. Zkorumpovaný polda byl už trochu klišé, ale zahraný byl taky dobře. Scény s nácky měly spíš nádech crazy komedie. Škoda toho Jaguaru... Atmosféra toho filmu mi sedla, bavilo mě to celých 90 minut a určitě si ho ještě někdy pustím. Ronny Yu má ve své topce nejoblíbenějších režisérů 100% Guy Ritchieho a Dannyho Boyla a já se asi po dnešku víc mrknu na jeho tvorbu, protože zatím jsem viděl 3 jeho filmy a žádnému jsem nedal míň než 4 hvězdy. ()

gpx

Amíci jsou prostě třída, amíci jsou nejdrsnější. Ale i amíci jsou pořád srágory ve srovnání s afroamíkama. Takový angláni jsou taky drsný, ale proti amíkům a afromamíkům jsou to břídilové. ()

Manas50

Povedená akční krimikomedie, ve které nechybí černoch v sukni, fanoušek Liverpoolu, náckové, krásna vražedkyně, zkorumpovaný policajt a další zajímavé postavy, takže je po celý film o zábavu postaráno. Herecky zahráno výborně, povedených vtipů a akce je taky dostatek, takže můžu jen doporučit. V rámci žánru, velký nadprůměr. 75% ()

david666

I když už podobně zpracovaných komedií z Anglie člověk viděl nespočítaně - mě vždycky skvěle pobaví. Tady je ještě bonus v postavě S.L. Jacksona, který opět nejen skvěle vypadá ale (jak je většinou pravidlem) skvěle svou postavu hraje. Hlavně začátek, kdy má na hlavě šílené afro mě dostal. Taky idioti v podobě skinheadů měli ránu. No a nesmím zapomenout na MEAT LOAFA - překvapivě solidní herecký výkon gangtera. ()

lepo

Opätovne nádherná "šialená cesta" s excelentným Robert Carlylom, so sekundujúcím výborným S.L.J. Ďaľsí magor Iki v podaní Rhysa Ifansa absolútne nezaostáva a tak popi...ka je na svete. Výborné dialógy v originále, ale aj v českej verzii dabingu zaručujú pre mňa filmovú lahôdku ušitú na môj štýl. Okrem toho milujem Reds a M:U. nemusím, takže scéna s "vyúdením" krčmy plnej chlapcov z Old Trafordu ma príjemne pobavila.Tak isto je po celý film skvostne naštylizovaná partia náckov stupídných ako "Múrovie kobyla". Bravo ()

zaack

Zase jednou film, kde se asi bavili všichni zůčastnění. A baví se i divák. Skvěle obsazená oddychovka. ()

regin

Pro mě osobně nejlepší film. V záplavě všech Gumpů, Malkovichů, Batesů, kukaččích hnízd, hodných, zlých a ošklivých super relaxační oddychovka. Dokážu ho sledovat kdekoli a kdykoli. Hlavně kvůli hláškám a pohodovýmu L. Jacksonovi prostě nemůžu jinak - 100 %. ()

vlaczech

70%, v klidu fórky, má to spád, i když občas to trošku jakoby sebe samo ubíjí.....ale drogy bouchačky a nájemný vraedkyně mám rád, tak co....:-) ()

gizi

Má to spád, není to zbytečně dlouhé a hlavně jsem se od plic zasmál, což dnes zrovna moc filmů neposkytuje. Poctivých 80%. ()

Mesmeric

Pořád se směju výstupům Samuela L. Jacksona a Roberta Carlyle. Tenhle film je prostě fakt úlet a opravdu stojí za to. Film je prosycen řevnivostí, či až nenávistí mezi GB a USA, která je neuvěřitelně vtipně nadsazená, směšnou láskou k fotbalu a lhostejností k mrtvolám. Osobně moje nejoblíbenější scéna, je mrtovla chemika Lawrence v kufru auta a nasraný Felix se snaží zavřít dveře kufru přes ruku mrtvoly. Let´s go Reds!! ()

montel

Elmo (Samuel L. Jackson) jede do Anglie prodat svou nejnovější drogu, kterou považuje za dokonalou. V patách má nájemnou vražedkyni i zkorumpovanou policii a přítele Felixe (Robert Carlyle)...No jakž takž se to dalo,ale Jackson v sukni mě opravdu nebere a ani ten humor nic moc. Nemastné,neslané. 35% ()

BillieM

Bezvadná střeštěná komedie plná hlášek a scének, u kterých jsem se mohla smíchy potrhat. Tolik hlupáků v jednom filmu jsem ještě neviděla. Velmi povedené. ()

naytsirk

Tři hvězdy je asi moc, protože to vůbec nesplnilo mé očekávání. Přitom tam bylo dost od všeho, ale dohromady to na mě působilo dost uměle… Rozhodně to ve mně nevyvolalo takový efekt, jako Ritchio filmy… ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf