Ať jste japonská školačka, australský pastýř ovcí, ruský kosmonaut nebo ná-čelník afrického kmene, v úvodu se ukáže, že všichni znají SPICE GIRLS. Ale ví někdo z nás, jaké opravdu jsou? Film nabízí šanci poznat skutečnou osobnost děvčat. Film zachycuje rušný týden v životě superhvězd před jejich velkým koncertem, jemuž chybí "koření" neboli "šťáva". Po úspěchu alba na celém světe jsou děvčata pod silným tlakem a pozornost médií je obrovská. Film začíná úspěšným vystoupením skupiny v programu Top of the Pop a následuje non-stop cirkus-fotografování, natáčení videoklipu, interviews, zkoušky, chaos v zákulisí koncertů, a všichni se snaží odhalit, v čem je příčina tak obrovského úspěchu. Děvčata stihnou dát všem svým fanouškům to, co opravdu chtějí - pohled na skutečnou lidskou tvář jejich idolů, jejich upřimná vyznání o mezilidských vztazích, lásce, penězích a o vysoké ceně slávy... (Intersonic)

rionka

Veselá barevná kravinka a parodie na kdeco. Před těmi... ehm, třinácti lety mě tyhle holky fakt braly! Extra hvězdička je za několik dobrých písniček a scénku, kde s autobusem "přeskakují" zvedající se most, to je super ptákovina :) Nostalgie jako prase, ale pustím si to zase. -- EDIT (komentář ovlivněn vlastnictvím originálního dvd): jakkoli je tento film infantilní, rozhodně si nezaslouží zařazení v "nejhorších filmech", to teda sorry. UNguilty pleasure! ()

vesper001

1/10? Ne. 0,5/10? Ne. 0,0000001/10? Ne. Přála bych si, aby se ty hvězdičky daly nějakým úplně miniaturním virtuálním třeskem štěpit. Dala bych jeden cípek z jedné. Nemůžu dát odpad filmu, kde se byť jen chviličku vyskytuje Hugh Laurie (a že je to hvězdná chvilka, n'est-ce pas? :). Taky se tu mihne Stephen Fry a pár dalších, kteří svou pouhou přítomností trošičku hvězdného prachu vydřou. Beztak jistě nemine den, kdyby si nesypali popel na hlavu, že tehdy neodjeli do Nepálu a nezačali žít smysluplným životem nábožných koz místo natáčení s těmihle kozami. ()

Radek99 odpad!

Hodně špatně natočené porno :-) Režisérovi se sice docela povedl casting, ale ten scénář je fakt zpackanej. Proč se proboha v pornofilmu objevuje psychologický náhled do duše hrdinek?!?!?! Proč se tam pátrá po ,,skutečné osobnosti" těch ženských? Divákům (hlavně teda asi těm mužským) jde přece o docela jiné věci:-) ()

solskjaer odpad!

I když se mi dříve Spice Girls jako slečinky moc líbily dnes je shledávám zcela zbytečné stejně jako točit o nich film.A postupem času i zjišťuji, že ta tuctovost z nich jenom čpí. Nechápu proč se třeba nenatočí film o Pearl Jam nebo Radiohead ? No, vlastně vím proč, pubescenti by na to do kina rozhodně nešli! ()

HenryIvan

Pekný exemplár filmu, ktorý je cielený pre úplne malú ( v tom čase však veľkú ) skupinu. No však aj tá skupina ľudí musí uznať, že je to jednoducho hlúpe a naivné. Myslím si však, že im to ale vôbec nevadí. Nevadí to divákom, ktorí majú radi Spice Girls a nevadí to ani samotnej spomínanej päťke. Ale aby som nehľadal len vady, sebareflexia dievčat bola veľmi podarená. Každá z nich sa od začiatku až po úplný koniec držala charakteru, ktorý im bol pridelený fanúšikmi pri ich začiatku. Scary, Baby, Ginger, Sporty a Posh sa držali striktne svojich rol, aj keď v skutočnosti také byť vôbec nemusia. Musím uznať, že ma zaskočilo koľko relatívne známych hercov som tam zbadal. Každý uzná, že toto je na hrane pojmu film, lebo to je samé o sebe dosť zlé, no ja som neriešil ani tak film, ako skôr interakciu medzi dievčatami. Sledoval som ich spoločnú komunikáciu a dokonca ( keďže som to videl v originálne ) som sledoval aj ich hlas. Piesne boli super, o tom netreba hovoriť. Veľa krát sa mi síce zastavoval rozum, ale bola to zaujímavá paródia. ()

• John Cleese odmietol cameo úlohu Mr. Stepa, ktorého si nakoniec zahral Michael Barrymore. (m.a.t.o.)
  • Frank Bruno bol pôvodne obsadený do úlohy vodiča zájazdového autobusu, no nakoniec od natáčania odstúpil kvôli osobným nezhodám so Spice Girls. Nahradil ho Meat Loaf. (m.a.t.o.)
  • Táto snímka je zaradená medzi 100 najzábavnejších filmov, ktoré kedy získali Zlatú malinu. (m.a.t.o.)