Elegantní poručík Ray Tango zneškodní kamión převážející drogy. Drsný polda Gabe Cash si o tom s úšklebkem přečte v novinách a vzápětí se musí bránit útoku najatého čínského vraha. Obou policistů už má Yves Perret, mocný král podsvětí, plné zuby a rozhodne se je zlikvidovat. Na mysli ovšem nemá obyčejnou vraždu. Vláká je do opuštěné budovy, kde se oba muži poprvé osobně setkají. Vzápětí objeví zavražděného muže a než stačí cokoli podniknout, jsou zadrženi agenty FBI a obviněni z vraždy a odsouzeni na základě Perretem podvržených důkazů. Nejenže jsou veřejně zostuzeni, ale navíc se ocitnou ve vězení, které dříve hojně zásobovali těmi nejhoršími zločinci. Je jisté, že tady dlouho na živu nevydrží. Zbité policisty první noc na poslední chvíli zachrání zástupce vězeňského správce, který jim také poradí jak uprchnout. Následující noci oba využijí příležitosti a skutečně se jim podaří uniknout. Každý sám se pak pouští do pátrání po muži, který je dostal do pasti. (TV Nova)

PORTER44

Docela povedený akční krimi snímek s policejní dvojkou v hlavní roli.Dva nej policajti skončí kvůli spiknutí v base,plné vězňů zatčených jejich vinou a proto se snaží dostat co nejdřív ven aby zjistili kdo to na ně ušil.Chvílemi je film spíše akční komedie než tvrdá kriminálka. ()

Aerilynn

Nevím co k tomu říci, je to něco jako moje guilty pleasure. Skvělý akční film s úžasnejma hláškama. Sly v roli uhlazeného policisty a Kurt v roli toho drsnějšího poldy. Skvěle jim to šlape od začátku do konce (i když konec je lehce už nad míru, ale to nevadí) ()

andydufrsn

Asi nejlepší Stallonovo film! Protože, přestože se jedná o akční snímek držící se všech možných i nemožných pravidel tohoto žánru, je to celkem prdel a hlavně množství skvělých hlášek dělá z filmu celkem solidní zábavu – Jen kdyby ten Stallone aspoň krapet hrál… ()

Ardath

Hlavním tahačem snímku je spojení hereckých ikon Stalloneho a Russella. A nenápadnou perličkou je režijní přístup Andreje Končalovského, který s cizineckým odstupem zvýrazňuje akční stránku filmu tak, jak si myslí, že by "po americku" správně měla vypadat. ()

FrankZabak

Stále i po těch letech patří mezi mé nejlepší filmy s vybornym soundtrackem :-) Jak Sylvester,tak i Kurt sehráli vyborně své role a doplňovali to o super hlášky :-) ()

Elanornegra

Nostalgicka klasika s vybornym obsadenim. Oboch mam vcelku rad a v tej dobe to boli ackove hviezdy niekedy aj beckovych komedii ako bola tato. Nehladat logiku, neriesit scenar, len si to uzit, bod k dobru za scenu v Teri Hatcher. Nostalgickych 75% ()

martin2702

Oblíbený film hodně se u toho zasměju ti dva policajti Russel a Stallone to byla trefa do černého.Záporák hnusák a Tanga Ségra super ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Kdo si sakra myslíš, že seš?!" - "Myslí si, že je Rambo." - "Rambo je trouba." Sylvester Stallone si dělá legraci ze své vlastní postavy. :D "Podej mi zbraň." - "Jaktože máš větší než já?" - "Tak je to se vším, pinďo." Dva top policajti znepříjemnují život drogovým bandám, přičemž skončí v base, plné vězňů zatčených jejich vinou. Pochopitelně prchnou, aby zjistili kdo to na ně ušil. Kurt Russell ačkoliv to není můj oblíbenec, tak tady byl dobrej i jako ženská na vysokých podpatcích. :D Sylvester Stallone tady vládne inteligenci a šarmem. "Tebe znám, ty jsi byl dobrej v barbaru Conanovi." Oba se tu výborně doplňují hláškami. Klasika ze staré školy, co nikdy neomrzí. Je plná akčních scén a hromadou vtipů. - 90%. ()

Ozz

Znovu se tu najde hodně rejpalů hrajících si na odborníky, ale říkám to pořád na tyto filmy nelze pohlížet dnešníma očima, na svou dobu hodně dobrej film ()

andy60

Těch hlášek a rádoby humoru tam bylo na můj vkus až moc (třeba když je odvezou do kriminálu a oni pusu od ucha k uchu a vtipkují ostošest, jako by jim oznámili, že právě trefili jackpot). Akce je slušná, děj má spád, takže jako vzpomínka na osmdesátky to funguje dobře. ()

Savytan

Jó, tak tenhle film je naprostá klasa skorouždevadesátek. Svěží, energický film se spoustou hlášek a vtipných scén z vězeňského a policejního prostředí. Ale pozor, existují dvě verze dabingu, načež novější verze je katastrofa. Takže verzi se Soukupem, Přeučilem atd. (tv Nova) 👍. Btw, škoda té vystřižené scény s Konanem, kdy mu Tango rozdrtí nos o mříž. ()

jericho001

Hele ten hajzl je můj. A co mám teď podle tebe jako dělat? Na to ti seru 😂😂😂. Luxusni hlasky, skvela hudba, ustredni duo Stallone /Russell se vyborne doplnuje a hasteri, vedlejsi podpurne rolicky potesi a na Teri Hatcher je krasny pohled. Za me ctyri hvezdy a spokojenost. Rambo je trouba 😂😂😂 ()

hdraf

80%  - tento film jsem viděl více než 10x a rád se vždycky k němu vrátím. Pěkné tempo filmu, zábava...prostě týmovka Stallone v Russell je dokonalá zábava. ()

Strážci Galaxie s Kurtem Russellem

Strážci Galaxie s Kurtem Russellem

18.02.2016

Tarantino a Cash

Tarantino a Cash

26.07.2006

Kdepak, žádný remake nebo pokračování dnes již klasického buddy snímku Tango a Cash se nechystá. To se jen kdysi zářivá hvězda akčního žánru Kurt Russell spolčil s režisérem Quentinem Tarantinem za… (více)