Bernardýn Beethoven se zamiloval! Dámou jeho srdce se stala chlupatá fenka Missy, která je obětí rozvodových tahanic svého pána Brilla s jeho zištnou a protivnou manželkou Reginou. Missy bude mít s Beethovenem štěňátka. O několik týdnů později se jim narodí čtyři krásní a zdraví potomci. Regina se je nejdříve snaží zabít, pak zjistí, že by je mohla výhodně prodat. Malé pejsky zachrání Newtonovy děti a odnesou je na půdu jejich domu, což ovšem před tatínkem úzkostlivě tají. Daří se jim to až do okamžiku, kdy otec rozhodne, že si rodina vyjede na čtyři dny do hor. Děti musí s pravdou ven. Nakonec se jim podaří otce přesvědčit a do chaty v horách se rodina vydá s celou psí smečkou... (TV Nova)

Pidzey

Štěňátka byli do jednoho roztomilý.Lidskej táta až "trapně" smolař.Zločinci amatéři a děti nepůsobili tak otravně jak v takovýchto filmech někdy bejvá. Co se vtipů týče tak jsem se většinou smál jejich trapnosti.Ale nědky přišel nějakej vtipně vtipnej.Ale z filmů kde je hlavní hrdina velký hafan už jsem vyrostl. ()

SkyCaptain

Tento díl mě bavil mnohem víc než jednička, v dětství jsem to sjížděl pořád, když se ale na to podívám dneska tak je to docela trapný film ()

Elin

Bez špetky jakékoliv inovace a beze známky pokusu o odlišení se od jedničky je nám předloženo pokračování o lapáliích jednoho psíka a jeho rodiny. Pokud to v prvním díle někoho bavilo, tady už ne. Pro mě ztráta času, ale to neva, nejsem členem cílové skupiny. Horší je, že to nebavilo ani mýho desetiletýho bratrance. Tady už něco smrdí (a psí lejno to není). ()

helloween93

Kdo miluje bernardýny, ten dá 5*, kdo miluje sérii, ten dá 4*. Kdo hledá zábavu na deštivé odpoledne, ten bude váhat mezi 3* a 2* a kdo nemá rád zvířata a obzvláště pak psy, ten dá 1* nebo odpad. Jedničku jsem neviděl a nepřišlo mi to hrozný, samozřejmě příběh plný klišé, ale 2 hvězdy si to zaslouží. Píseň z filmu se mi líbila. //e I po shlédnutí jedničky nechávám původní hodnocení. ()

yamk5

Keď Sám doma dvojka fungoval výborne tak sa muselo nájsť niečo, kde 2 v názve nepriniesla nič nové. Voila. ()

fallanga

Stejně jako první díl, je to prostě klasická trapná rodinná komedie. Znova bod, protože jako malý jsem to měl rád. ()

LadyPig

Je to film mého dětství a líbí se mi pořád. Pejsci jsou naprosto rozkošní a Charles Grodin skvělej! Nechápu, proč takové hodnocení. Dvojka se mi i líbila víc, než jednička. ()

haffen

pre malé deti dobré, pre dospelých a normálne zmýšľajúcich... ehm, áno, ale s obrovskou výstrahou, že to môže mať negatívny dopad... Je to hodne zlý a podpriemerný film. 1* (15%) ()

Pampa

Stejně jako první díl viděno v kině na školním promítání. Tentokrát k chlupáči Beethovenovi přibyla ještě banda jeho štěňat. Jak někdo může objektivně hodnotit film zaměřený na dětského diváka a pro kina, podle jeho shlédnutí v tv? Stejně jako u prvního dílu se smálo celé kino :) ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin