poster

Stargate: Infinity (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2002, 26x30 min

Režie:

Will Meugniot

Scénář:

Christy Marx

Producenti:

Michael Maliani
(další profese)
 • Frantisek.Fu
  **

  I když se dobou jedná o třetí pokračování, tak příběhově se jedná již o osmé pokračování. Nějak si nemůžu pomoc, možná je to tím, že nejsem až tak zažraný fanoušek stargate, ale mě se to nezdálo tak strašný. Samozřejmě se jedná o seriál zaměřený hlavně na mladší publikum, takže některé věci musí být upraveny, ale příběh docela ujde, akce taky nechybí, a určitě plus, který by měl uznat každý je, že se jedná o rozšířená universa. Za mě jsem se rozhodně bavil víc a dokázal jsem sledovat seriál na jeden ráz než Hluboký vesmír. /40%(12.6.2018)

 • Elementál
  odpad!

  Špatný scénář, hloupé postavy, pitomí, digimony připomínající nepřátelé a zacházení s divákem jako s debilem, který není schopen pochopit ani ty nejzákladnější spojitosti... To není moudrá kombinace. Za animaci bych možná tu jednu hvězdičku dal, ale vzhledem k tomu, že tenhle "seriál" znehodnocuje mou svatou modlu - Stargate SG-1 - je možné jen jeden jediný výsledek: ODPAD!(18.1.2008)

 • M.Macho
  odpad!

  Nechtěl jsem se nechat oklamat zdejším hodnocením a schválně jsem si stáhl pár dílů. Moje naivita mne navedla na myšlenku, že může jít o něco podobného jako Clone wars od Hvězdných válek. Blbost... Občas mně až mrazilo... jak je to stupidní a devalvuje to celé universum SG. U všeho, co má SG v názvu dal jsem s láskou 5 hvězd, tady nedám žádnou. Možné bych šel i do mínusu...(9.7.2008)

 • Dan9K
  odpad!

  Ostuda hrané Hvězdné bráně. Dialogy, které navzájem postrádají logiku, nezajímavé charaktery, nulová zábavnost, špatná grafika....prostě blbost.(26.12.2005)

 • Kryton
  *

  * To protože mám SG rád , jinak bych toto poslal do odpadu. Celé priserne hnusne,trapné a chaotické, že dikyORI už nejsou další dily. Nedoporucuju fandum SG, fandům animovaných věcí a fandům co mají IQ větší než angrešt. Radil bych tvurcum zakopat vsechny originaly i kopie pod zem , jako tomu bylo se šapa áji!(3.9.2007)