Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

krab007

Kdo nesháněl dárky na poslední chvíli a nesnažil se pro děcka v krámě urvat "hit letošních Vánoc" nedokáže tenhle film ocenit. V jedné verzi dabingu opravdu vtipná záležitost, v novější verzi českého znění spousta fórů nevyzní. Kdybych viděl až tu druhou, taky mě to nebude bavit a dám maximálně 3*. Začátek filmu teda na pěst.. klasická zápletka, zaměstnaný otec nestihne besídku dítěte... to je k zblití. Pak se to ale slušně rozjede. Za mě super vánoční oddechovka. ()

CeskePivo

"Ten chlap zase válí jak balvan." --- ON: "Švancík" opět ukázal, že mu to nejvíc sluší v rodinných komediích. Role chaotického otce smolaře zachranˇující rodinné štěstí mu prostě sedí. Nemohu si pomoci. Neškodná "family friendly" komedie z devadesátek. Akorát to opěvování davového šílenství v obchodních domech mě moc nebaví a také tam cítím ten čistý "amerikanismus" a mírně pokleslou úrovenˇ. No a Jim Belushi tam vykouk pěkně. --- ONA: Od scénáře jsem nic nečekala a dopadlo to přesně podle mého očekávání. Herecké obsazení už je o něco lepší. "True Lies" to nejsou ale pro fanoušky "Švancenegra" v komediálních rolích rozhodně doporučuji. Náročnost = super-easy. A pro vtipnou situaci člověk nemusí daleko. Celkový dojem: jednoduše vtipný. --- --- FACIT: V neděli po obědě doma s rodinou.....nemůžete udělat nic špatně. Celkem 42% ()

EricNor

Velmi zabavne. Diky Arniemu jeste lepsi. Ma to spad, je to dobre natocene, spousta dobrych typku a vtipku. Nizke hodnoceni je mi zahadou. ()

Jirkacek

Rolničky, kam se podíváš rozhodně není tak špatný snímek, jak by mohlo vyplývat z jeho hodnocení zde na ČSFD. Viděl jsem ho již několikrát a pokaždé mi navodil dobrou náladu a to nejen o vánocích. I když je to film, odehrávající se o vánočních svátcích, je to především skvělá komedie s dobrým Arnoldem. Zatraceně - nechápu, proč začal hrát v komediích pro děti a nedržel se osvědčeného žánru, ve kterém vynikl. Každopádně na rozdíl od Juniora nebo Policajta ze školky zde svou roli zahrál výborně a celý snímek je stavěný především na něm. A samozřejmě na postavičce jménem TURBOMAN, na toho bych neměl zapomenout, vždyť právě kvůli němu se stane všechno ve filmu, protože Turbomana chce každé dítě a výrobce jej nestíhá produkovat. Proto se jedná o nedostatkové zboží a dá velkou práci jej sehnat. Dá se říci, že se vlastně jedná o nedostatek zboží všeho druhu, který panoval za komunismu v Československu, a tak jsme mohli sledovat, jak si s podobným problémem poradí drazí Američané. Arnold Schwarzenegger si však dokázal poradit naprosto originálním způsobem - ovšem cesta k jeho vlastnímu synovi byla trnitá a velmi dlouhá. My jsme se však díky tomu doma vždy pořádně pobavili a po čase se budeme bavit zase. Jen co nastane TURBOČAS !!!! Na závěr komentáře použiji slova Arnolda ze začátku filmu : ,, A nezapomeňte ! Jste můj nejlepší zákazník ! ´´ Což on tedy říká každému do telefonu včetně své manželky. Oddychový film Rolničky, kam se podíváš za pěknou zábavu ode mne získávají čtyři TURBO hvězdičky ****. ()

SNCIS

Božský Arnie v klasické vánoční komedii. Taťka musí synkovi koupit Turbomana, kterého zapoměl koupit a tak na štědrý den shání. Je to poměrně vtipné a celkem dobře natočené! Na svátky to pravé. - 70%. ()

Krastom

Rolničky kam se podíváš je pro mě vánoční komedií, která poukazuje na nezdravě konzumní společnost. Na druhou stranu je tato komedie celkem zábavná a taky tu hraje Arnold.. Za mě 50% ()

m.kucharr

Dalsi vanocni klasika. Arnold taha film jak se da ale proste je to slatanina. Scena se santama ve skladu je ale topova ale to je tak vse. ()

doubravkaa

Sedla jsem si k tomu o vánocích, nic jsem od toho nečekala a bylo to tak pitomý, až jsem se fakt pobavila :-) Arnold jako komik je náhodou super :-) ()

JenTR

Proč musí do všechno ti Amíci tahat násilí? Tohle má být zřejmě vánoční film a jediné, co se tam celou dobu děje, že se furt někdo s někým mlátí, uráží, nadává. Je to násilnické a nechápu proč. Jedná se o film pro děti. Oba hlavní aktéři se tam pořád chovají jako pitomci, je těžké se s někým ztotožnit. Zápletka je očekávatelná. ()