Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

dehlie

videl som to už parkrát na vianoce. jediné čo si z tohto filmu pamätám je scéna keď arnie objíma svojho synka a hovorí, že ho má rád. bolo to v boratovi, keď prepínal televízor v hoteli. ()

Yardie

Tak to bylo docela slabé. V podstatě téměř bez vtipu, když už se nějaký objevil, zavánělo to spíše trapností. Námět nemusel být špatný a mohla se z toho vyloupnout docela zábavná podívaná, ale todle byla fakt slabota. Slabších 40%. Howgh! ()

kritiklon

Je to americkej vánoční brak a navíc místy nevkusnej, s nevhodnými scénami a situacemi ve spojení s vánočními svátky. Reálně to v dnešní době vidím na 2* ale nějak se mi nechce dávat míň než 3*! Asi proto že jako malýmu špuntovi se mi to líbilo ( no jo, ty děti!!! ), takže malinko nostalgie?!? 54% ()

jilda

Velice zábavná komedie o zapomenutém vánočním dárku. Skvělá parodie na nákupní šílenství s Hypermarketech. Já chci taky Turbouna! :-) ()

Gulde

To je strašný. Příběh o harantovi, kterýmu by se zhroutil svět, pokud by nedostal vytouženou hračku. Jako já sám jsem docela materialista, ale tohle je vrchol tuposti a konzumu. Arnie byl stvořen aby na filmovým plátně krutě ustřelil prdel kdejakýmu šmejdovi - ať pozemskýmu, tak mimozemskýmu - a ne aby sháněl dárky dětem… ()

JohnFarst

Je to až neuveriteľné, ale tento film som za posledné tri dni videl 3 krát!!! Nič to ale nemení na mojom názore, že Vianoce aspoň bez jedného pozretia tejto blbosti, by pre mňa proste neboli Vianocmi.. Mal som možnosť vidieť to aj v origináli a to je práve tá bomba keď Arnie blaboce s tým rakúskym prízvukom. Ale je to klasika. ()

Košoun

Americká rodinná komendie a Arniem v hlavní roli? Fajn, jako kulisa při zdobení stromku dobré, i když jestli ještě někdy uslyším slovo Turboman, tak vyletím z kůže (kolikrát se asi ve scénáři vyskytuje?!). Pokud nemusíte, nekoukejte. A doufejte, že vaše děti nebudou chtít Turbomana! Jediné + je můj dětský idol Jake Lloyd alias malý Anie ze Star Wars. ()

Flagg

No popravdě řečeno je to pěkná ptákovina, ale už jen kvůli tomu, jak Arnold nakope Santovi p*del prostě ANO! :o) ()

Bozvav

Pitomost, ale milá. Pár vtipných momentů tam bylo a pokud se na to podívám s nadhledem a v meritu americké rodinné komedie, tak to ujde. Dá se to shlédnout bez újmy a za to dávám 50%. ()