Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

Diego75

Nápad natočit film o otci, který shání dárek na poslední chvíli byl dobrý, ale zpracování mi přijde horší. Některé scény jsou ve filmu zbytečné a tato komedie je jimi přeplácaná. Setkáváme se s nereálnými situacemi, ale i s koncem, který byl takový, jaký měl být. Film má tedy i svá pozitiva a myslím, že spoustu dětí bude bavit určitě. ()

LencaN

Honba za vánočním dárkem pro svého syna na poslední chvíli v podání strnulého Arnolda. To asi stačí k popisu filmu. O nic jiného tam totiž nejde. Schwarzeneggera nemám ráda. Je zábavný asi jako kámen. Tohle si znova pustím jedině, když už na některé Vánoce opravdu nebudu mít na co jiného s vánoční tématikou koukat. ()

Grázl83

Srackoidni a klišé konec. Škoda, jinak jsem se docela bavil. Nutno dodat, že bez Arnolda by to byl nezajímavý film. ()

PTuranyi

Nič svetové ale celkom pohodový príbeh o otcovi workaholikovi, ktorý sa snaží na Vianoce nahradiť synovi pozornosť. ()

obedovapauza

Arnold Schwarzenegger je Turboman. Asi každý rodič chce vidět u vánočního stromku své dítko šťastné a spokojené. Jinak tomu není ani v případě Howarda aka Arnolda Schwarzeneggera. Ten patří mezi typické workoholiky, kteří rodinu spíše zanedbávají, a tak se rozhodne, že svému synovi udělá radost alespoň o svátcích a sežene mu akční figurku jménem Turboman, o kterou si Jamie řekl. Tu si ale přejí letos téměř všechny děti... Howarda tak čeká nelehký úkol. Zvládne obstarat Turbomana včas, aby jej malý Jamie našel pod stromečkem? Nebo svého syna opět zklame? Komedie z roku 1996 je jednou z klasik, které nechybí v každoročním vánočním vysílacím programu. Arnolda Schwarzeneggera máme sice zaškatulkovaného jako herce z akčních filmů, ale komedie mu také nejsou cizí a to právě v tomto snímku skvěle dokazuje. (by Nikola) ()

Medic.Droid

Film, který vás dokáže rozesmát. Bohužel spíše než obsahem, tak hercem v hlavní roli. Víte, ono ohýbat ostříleného terminátora a nezasažitelného hrdinu akčnáků drsných jako dvacítka šmirgl je velice těžké. A u Arnolda se to nepovedlo. Za PÁR vtipných scén 2*. ()

Lukkyn

Všichni dávají slabé hodnocení, ale mě to prostě líbí. Arnold nikdy nebude král komiků , ale kromě juniora mi v komediích nevadí. Do rolniček zapadnul dobře i díky superhrdinskému závěru. Dobrá zábava na vánoční čas i když se musí brát s nadsázkou :-) ()

Fracek

V tomhle filmu Arnold potvrdil, že mu sednou nejen akční, ale i komické role. K málokteré komedii se vracím tak rád, jako k téhle. Prostě si nemůžu pomoci, ale když Arnold vycení v úsměvu ty své rakouské drtiče protejnů, příjemně mě zalechtá na solar plexu. A pan Sinbad jako druhý Arnoldův protihráč stejně tak exeluje. Navíc je tahle komedie udělaná způsobem, kdy nemá prakticky žádné hluché místa, perfektní kamera, střih i hudba. To hodnocení tady nechápu a stejně tak ani averzi proti Arnoldovi v komické roli. Účetní Fantozzi má mnohem vyšší hodnocení a teď, když ho vidím znovu po letech je mi z tohoto druhu humoru spíše těžce u srdce... no nemá to Arnold jednoduchý, ale Rolničky kam se podíváš je dle mého skvělá vánoční komedie. ()

Sanr

Arni prostě není na komedie ty jeho komedie nejsou žádné "supr" filmy, ani tento film nebyl nic moc. Americké vánoce v pravém obraze, blázinec, blbosti z toho trocha srandy nakonec happy end hodně slabé 2*. ()