Šest pohřbů a jedna svatba

• USA Very Bad Things (více)

Svatba s milovanou ženou je úžasná věc, oddaní kamarádi taktéž. Co zlého se může stát? Jediné, po čem Kyle touží, je vzít si krásnou Lauru. Trochu panovačná a vše kontrolující Laura zase touží po pohádkové svatbě. Dříve než si milenci před oltářem řeknou své ano, je třeba rozloučit se se svobodou... Pět kamarádů naplánovalo divokou jízdu v Las Vegas - hudba, alkohol, drogy, rozbitý nábytek... Náhodná smrt odstartuje sérii vražd - kamarád proti kamarádovi, bratr proti bratru, manžel proti manželce... Události berou rychlý spád. Z děje čiší vtip, ironie, nadsázka. Dokáže člověk, kterého žene strach, opravdu jít přes mrtvoly? Originální, drsný a provokativní thriller s prvky nejčernějšího humoru, nečekanými zvraty a napínavými scénami spojuje tarantinovský styl s paradoxním humorem filmu Mělký hrob. (oficiální text distributora)

IQ Tiqe

Trochu mě zamrzelo, že jsem si čtvrt hodiny před koncem mohl na prstech spočítat počet mrtvol, porovnat je s názvem a bylo jasno. ()

Jordan

nie príliš vydarená komédia plná prvoplánových a nie veľmi vtiných vtipov a samoúčelného sadizmu, ktorý tiež nie je nič moc. nie je to úplne zlé, nie je to až totálne bahno, zopár svetlých momentov si tám nadšenci brutality a čierneho humoru nájdu, ale v podstate dosť zbytočné sklamanie z neveľmi podareného filmu. ()

LaciLC

Pomerne brutálne čiernohumorné dielko, ktoré pobaví najmä milovníkov tarantinovského humoru. Stojí si však za tým, že len na prvýkrát. Ešte som zvedavý, aké by to bolo keby to natočil on sám. Herci boli dobrí, horšie to už je z réžiou. Ale čo sa dala od neskúseného Berga čakať. ()

korbitch22

k neuvěření,brutální scény,některé nepředvídatelné,se střídají s komickými,černohumornými až vyloženě šílenými.co udělá jedna tragická událost s psychikou a kamarádství,se změní v nenávyst.skvělý christian slater,jako rozjíždějcí se psychopat mě vyrazil dech,stejně tak scéna kdy to daniel stern schytá károu:-)drsný a špatný konec dá člověku i ponaučení.zajímavé. ()

Chrustyn

Ze začátku se film tváří jako zábavná jízda o posledním mejdanu před svatbou, která se později zvrtne v neuvěřitelný kolotoč vražd. Nejdříve příjemně černohumorné, později však hloupé a nudné, což je podtrženo absolutně nelogickým chováním všech zúčastněných. ()

ARI50

Jednoduchá podívaná, vtip sem tam a zábava slabší. Hold budeš muset poslouchat a to jako vážně no nápad se mi zalíbil ale provedení bylo slabší. ()

Mordenroth

Čiernočierna komédia, ako stvorená na horúci letný sobotný večer, ktorej jednoznačne kraľujú Christian Slater a Daniel Stern! Inak, dosť tragický preklad názvu filmu, ale hlavne, že vystihuje podstatu, nie? :-) ()

BoPo

Nenápadný film, ktorý si pozornosť zaslúži. Berte to ako staršiu a krvavejšiu sestru Pařby ve Vegas. ()

Terva

Převelice ujeté, začátek slabota a pak tobogán. Přetřídit těla, hlava k noze, ruka k tělu......jsem žid, tak to má být!!! ()

Marek1991

Ako z jednoduchosti spraviť zložitosť? Ak neviete, pozrite si tento film. Hlavné postavy ma neoslovili, príbeh sa mi nepáčil a ani konanie postáv, ale v celku to bola sranda, zápletka ako na pohľadanie. Irónia, kriminalita a partia bláznov, ktorí radi pochovávajú svojich kamarátov do púšte, veď kto by ich tam našiel. :) ()

ladko

Tak tomu vravím čierna komédia. Zábava ako sa patrí, s hláškami ako sa patrí("Heads up!"-ale k tejto je nutný vizuál...) a záverom aký si u čiernej komédie predstavujem. Veľká poklona patrí C.D., ten koniec zahrala excelentne, aj keď sa núka otázka, či to hrala alebo len bola sama sebou:)))). Ale výhrady by som predsa len mal - nemuselo to byť také ukričané až hysterické, niekedy som mal chuť vtrhnúť do filmu a všetkých ich tam prefackať... ()

Krt.Ek

Co už ze zkušenosti víme? Oženit se, to znamená pohřbít partu nejlepších přátel! Co jsme dosud nevěděli? Když si to nevěsta bude přát, tak to, miláčku, musíš vzít doslovně a do posledního! ()

blackrain

Od tohoto filmu jsem byla několikrát známými zrazovaná. Teď po shlédnutí mám ale pocit, že jsem viděla úplně jiný film než mí známí. Některé scény byly docela hodně brutální, ale byla to jízda od začátku do konce. Řetězec událostí absolutně neuvěřitelný. Všechno se na sebe nabalovalo jako sněhová koule. Pánové to prostě rozjeli ve velké stylu. Christian Slater mě hodně překvapil. Cameron Diaz hrála pěknou hysterku. Na druhou stranu chápu, že chtěla mít všechno absolutně dokonalé. ()

slunicko2

Tarantinoidní řemeslně slušně zpracovaný úlet. 1) Zásadní minus vidím v žánrové neujasněnosti. Je to komedie, při které jsem se ani jednou neusmál, anebo thriller, při kterém jsem se nudil? Po úvodní předlouhé expozici střídal neohrabaný těžkopádný humor moralizující rozhovory, aby pak film slavně finišoval více či méně ujetými způsoby, jak se zbavit téměř všech svých herců. Měl jsem se bavit nebo bát? Jak mohou jít tyto dvě emoce dohromady?_____ 2) Vyjádření zmatku, nervozity a paniky je přesvědčivé a působivé, scénář slušný, herci většinou bez charismatu. Autoři filmu se zřejmě domnívají, že stačí ujetost a hodně cákanců krve, aby bylo na co koukat._____ 3) Tento film není můj šálek kávy. ()