Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

JASON_X

Příběh je jednoduchej: Steven je tentokrát za frajersky voháknutýho ekologickýho agenta vyšetřujícího skladování vysoce toxickýho odpadu v krásný přírodě Apalačských hor, kvůli čemuž se místním hillbillyům, už beztak dost poznamenaným staletími incestu, rodí ještě defektnější děti než obvykle. Až jsem si vduchu říkal, že z takový ekologicky angažovaný zápletky by určitě měla radost i mongoloidní prasečí hlava Gréta, kdyby film znala. Podle její fyziognomie však soudím, že čumí jenom na fekální porno. Ale zpátky k filmu: Steven si už kdysi hravě poradil s grázly ze CIA, se zfetovanými vúdúnegry z Jamajky a s mafiány všeho druhu, tak to by v tom byl čert, aby nenakopal prdel i nějakým venkovským křupanům v texaskách, flanelkách a s účesem mladýho Jágra. Je to holt kanón. A při tý příležitosti ještě sbalí nejhezčí starou pannu ve vesnici, do který je udělanej i její vlastní brácha (tradice je holt tradice). Samozřejmě to (SPOILER) dobře dopadne, Steven pojme pannu za ženu, stane se z něho venkovan a začne poslouchat country. Nechápu, že takovej supr biják tu má tak nízký hodnocení, každej kdo mu dá míň než tři hvězdy je u mě ignorant (a nebo nemá ten správnej smysl pro humor). P.S.: Mrzí mě, že rejža nepřidal ještě epilog z lapáku, ve kterým se Kristofferson blížeji "seznamuje" s Tyronem... Nebo vlastně spíš Tyron s ním. ()

5150

Po ALJAŠCE V PLAMENECH je tohle druhý seagalův thriller s ekologickou tématikou. Krom v rámci žánru solidního příběhu, potěší zejména několik hlášek, slušná akce a pár explozí (pád kamionu ze skály). Také herecké obsazení je přinejmenším zajímavé - mj. na straně záporáků Kris Kristofferson a Stephen Lang. ()

PROROK14

Seagalovka ako každá iná ale 30% je málo. Má aj horšie filmy a sú lepšie hodnotené. Myslím že sa na to dalo celkom pozerať. Ja by dal aspoň 40% ()

Lacike

To co Aljaška v plamenoch nacala, to Tajny Agent Jack T. dokonal. Kvalitativny a aj komercny ustup Seagala zo slavy. Znova sa tu pokusa o ekologicke posolstvo, takze film obsahuje kopu nudnych kecov a minimum akcie. A co je najhorsie, ze ked uz konecne dôjde na akciu, tak tiez za vela nestoji. Bitky su podobne bleskovo zostrihane ako je zvykom v jeho sucasnych filmoch. Takze nie su prilis prehladne. Co je skoda, lebo v tej dobe mal Seagal stale este dobru kondicku a taketo vychytavky nepotreboval. Okrem par hromadnych bitiek tu je uz len jedna väcsia prestrelka a jedna nahanacka. K tomu sa to cele odohrava v nejakom zapadakove. Hm, z produkcneho hladiska to vyzera rovnako lacno ako jeho sucasna tvorba. Oproti ostatnym Seagalovkam táto vynika vyraznou romantickou liniou na ktoru si Seagal potrpel malokedy. Ale ako klad by som to neoznacil. Je to rovnako nudne ako jeho ekokecy. Takze co pochvalit? Seagal vyzera stale dobre, strieda jednu cool bundu za druhou. Proste stale bol este charizmaticky a vzbudzoval respekt. Ale nudny scenar a mizerna rezia zlomila tomuto filmu väz a pravom prepadol. Na mna to pôsobi ako taka ekologicka dvojepizoda serialu Walker, Texas Ranger. Co pre mna rozhodne nie je pochvala. Kvalitativne to je presne medzi akotak priemernou Aljaškou a otrasnym Patriotom. 2/10. ()

Dale

Čo k tomu dodať? Najhorší Seagalov film? Počul som, že má aj horšie. Môže ale byť ešte niečo horšie ako toto? Jedine keby si zahral Jednoducho Máriu. Oprava. Videl som jeho Patriota. Ešte môže byť niečo horšie ako toto. ()

corpsy

Steven Seagal, žačínal byť unavený. A diváci pravdepodobne takisto. Slabý po akčnej stránke, aj po stránke samotného Seagala. Nepredvádza tu nič výnimočné. Dej však ubieha rýchlo a tak to nejako zbehne. ()

Andersis

Tajný agent Jack T není špatný film. Bitky jsou docela slušné a bunda Seagalovi opět skvěle padne. Samozřejmě, že po scénáři už to chátrá, ale po akci ani trochu. ()

Vojcl odpad!

První Seagalovy filmy patřily k mým nejoblíbenějším akčňákům.. Počínaje touhle šíleností, se ale úroveň jeho tvorby propadla až na absolutní dno!!! Scénář nepřináší nic nového, akční scény se stárnoucím Stevenem už nejsou to co bývaly, nesympatičtí herci (probůh jak se jim povedlo obsadit Krise Kristoffersona!) a hodně zmatená režie!!! Tohle už podruhé vidět nemusím.. ()

K.I.N.G.

Ale né zase tak špatné. Možná trochu zdlouhavé a některé hlášky typu " Mám ho vyhnat? Vždyt ty bys nedokázal vyhnat ani cheeseburger" jsou opravdu debilní. Ale děj je opravdu celkem zábavný. ()

Rakosnicek77

Mimo tohoto filmu ještě Aljaška v plamenech hrála na ekologickou notu Seagalových filmů. Neříkám že je vyloženě špatný, podle mého názoru je to jeden z posledních koukatelný filmů které Seagal pustil do světa. Přesto film oplývá značnou dávkou naivity a dějově není taky moc o co stát. Dal bych i tři hvězdy ale přece jenom se přikláním k těm dvěma. ()

Dubro

Film, na ktorý som strašne alergický a v ktorom Seagal jasne dokazuje, že je herecká mŕtvola a hviezda americkej kinematofekálie!. ()