James získal práci osobního pilota atraktivní Samanthy D'Bonneové, šéfky mezinárodní kosmetické firmy, a Mollie přišla o práci v účtárně. Mikeymu je šest let a touží mít psa a jeho sestřička Julie místo panenek obdivuje basketbalisty. Před Vánocemi pomáhá Mikey v jednom obchodním domě Santa Clausovi, který mu slíbí psa. Chlapec však zjistí, že kouzelný dědeček je jen obyčejný převlečený člověk. James se rozhodne, že mu udělá radost, a zajde s ním do psího útulku, aby si vybral psa. Chlapec ukáže na Rockse a vrátí se s ním domů, kde je čeká překvapení. Samantha, která se pokouší Jamese nenápadně svádět, daruje rodině královského pudla, psí dámu Daphne. Manželé se dohodnou, že jednoho ze psů dají pryč, kterého, to rozhodne čas. Samantha neustává v pokusech svést Jamese, ten má však oči pouze pro rodinu. Zatímco Mollie si začíná uvědomovat, jaké nebezpečí jí hrozí od manželovy nadřízené, Rocks s Daphne svádí boj o místo v rodině. Podvraťákovi Rocksovi sice chybí vychování čistokrevné Daphne, ale zase má lásku Mikeyho. James se těšil na Vánoce v kruhu rodiny, šéfka si jej vyžádá na důležitou pracovní schůzku v horské chatě svého šéfa Contiho. Když Mollie zjistí, že Conti je na Bahamách, vezme děti, psy a dárky a rozjede se do hor. (TV Nova)

marek29

Uměle natažená série, které třetí díl už moc neprospěl. Pro mě srdeční záležitost, ale laťka s přibývajícími díly klesá.. ()

ostravak30

V prvním díle tvůrci šli po dítěti, ve druhém přidali druhé, ale změnili pohlaví, takže do třetího zůstala už jen jediná možnost - zvíře. Právě rozhovory mezi zvířaty je na snímku asi to nejvtipnější. Možná právě tento snímek byl inspirací pro film Dr. Dolittle. Jsou zde i drobné parodie třeba na Lady a Trump. Jinak ale film už ztrácí dech a šmrnc. Nápady docházejí a vidíme i opakování již použitého. Samotný John Travolta i Kirstie Alley to ale pořád trochu zachraňují, hlavně tedy ona. U třetího dílu se vyměnil tvůrčí tým, Amy Heckerling pod tímto už asi podepsána být nechtěla. ()

Snapphanar

A takhle to vypadá, když se někdo snaží z jednoho úspěchu vytřískat prachy za každou cenu skrze pokračování... Divím se Travoltovi a Kristie Alley, že do toho ještě šli. ()

Todd_Hewitt

Kdopak to mluví 3je děsně přehnaný film, který nemá už co nabádnout. To jediné, co na tomto filmu za něco stojí, jsou psi, kteří to jakž takž zachraňují. /10%/ ()

Salus

Celá tahle serie mi tedy k srdci nepřirostla vůbec. Přestože si u mě Travolta neskutečně šplhnul výkonem v Pulp fiction, tady ho nemůžu ani vidět. Pochopitelně díl od dílu tato nastavovaná kaše valem stydne. ()

rubii

já si nemůžu pomoct, ale trojka je pohodová, nevím co vám na tom přijde "tak trapný", mohli bychom se zamyslet o čem je ten film a taky pro koho je určen... ano došli jste k tomu samému není to akční film ani filozofické veledílo, ale film určený pro děti, takže z tohohle důvodu toliko hvězdiček kolk jsem dal, hawk! ()

Tomulka

Hrůza děs kdo komu namluvil, že to bude mít úspěch. To už je přespříliž, aby jsme slyšeli hlasy zvířat to je trochu někde jinde. Fakt ubohost. Dávám jednu hvězdu jen Johnovi a Kirstie ti můžou akorát za to, že v tom hrajou, ale jinak hráli dobře. ()