James získal práci osobního pilota atraktivní Samanthy D'Bonneové, šéfky mezinárodní kosmetické firmy, a Mollie přišla o práci v účtárně. Mikeymu je šest let a touží mít psa a jeho sestřička Julie místo panenek obdivuje basketbalisty. Před Vánocemi pomáhá Mikey v jednom obchodním domě Santa Clausovi, který mu slíbí psa. Chlapec však zjistí, že kouzelný dědeček je jen obyčejný převlečený člověk. James se rozhodne, že mu udělá radost, a zajde s ním do psího útulku, aby si vybral psa. Chlapec ukáže na Rockse a vrátí se s ním domů, kde je čeká překvapení. Samantha, která se pokouší Jamese nenápadně svádět, daruje rodině královského pudla, psí dámu Daphne. Manželé se dohodnou, že jednoho ze psů dají pryč, kterého, to rozhodne čas. Samantha neustává v pokusech svést Jamese, ten má však oči pouze pro rodinu. Zatímco Mollie si začíná uvědomovat, jaké nebezpečí jí hrozí od manželovy nadřízené, Rocks s Daphne svádí boj o místo v rodině. Podvraťákovi Rocksovi sice chybí vychování čistokrevné Daphne, ale zase má lásku Mikeyho. James se těšil na Vánoce v kruhu rodiny, šéfka si jej vyžádá na důležitou pracovní schůzku v horské chatě svého šéfa Contiho. Když Mollie zjistí, že Conti je na Bahamách, vezme děti, psy a dárky a rozjede se do hor. (TV Nova)

Lacike

Deti uz zacali normalne rozpravat a tak dianie okolo seba zacali komentovat psy. Za tie tri roky od posledneho dielu sa trochu zmenila atmosfera a aj kvalitativne to na prve diely nema, ale rozhodne to nie je taka tragedia ako tvrdia ostatni. Ale mozno ze som zaslepeny svojou vasnou pre psov alebo nostalgiou, ked som film prvykrat videl v kine. 6/10. ()

moviesfan

I tenhle díl se mi líbí. Nemusím u toho přemýšlet. Stačí jen koukat a občas se zasmát. I ty pejsi jsou zábavný. Hodnocení: 60% ()

svik

Hodnotím 3-4.... Co ti na to mám říct do podělali to jak mohly přirovnal bych to k nezdárnému poračování nefilmu Betthonena ten taky čím více dílů tím více strádal na příběhu na hereckém obsazení na scénáři a stal se z něho rejžák na prachy ...Tak to je mi moc nelíbí a kterému divákovi ja? ()

corpsy

Je skvelé vidieť, že sa tvorcovia v tomto prípade nevydali opäť rovnakým smerom, ale vlastne len skĺzli na mierne vedľajšiu koľaj a spravili dobre. Vidieť príbeh, kde by ,,bľabotalo,, ďalšie decko, by už fakt nebolo originálne. No a vianočná atmosféra, je už len pridaná hodnota. Ale fungujúca. ()

gogos

Z potencialu jednicky nelze cerpat do nekonecna. Je to opravdu debilni film, kde se zasmejete jen par vecem. Nepochopim jak se mohli Travolta s DeVitem neceho takoveho dopustit. Alley me to ani moc neprekvapuje,.... ()

rt12 odpad!

Tak tady mluví kde kdo, tuším, že kdyby vznikl další díl, bude v něm mluvit i nábytek. Překvapující a vtipný nápad prvního filmu je prostě fuč. Film je určen hlavně pro děti, které potěší. Já se nudila. ()

JohnMiller

bolí ma dať dve hviezdičky... Ale ono to bolo naozaj vtipné, psie duo, detské duo, Travolta, dávali také hlášky, že som nechápal. Buď sa Slovenský prekladatelia počas prekladu sfajčili alebo naozaj išlo o podarený TV film pre rodinu... Neviem. ()

Aleee89

Takže opět musím s hvězdami dolů, protože to není dobré jako dvojka a už vůbec ne jako jednička. Pořád se na film dá koukat, zpříjemní odpoledne, ale prostě to není ono. Tvůrci už neví, co by ještě vymysleli, aby se mohlo točit pokračování, tak dětem koupí psy. No, postrádá to nápady. ()

Chen

Tady už scénárista nevěděl kudy kam. Natolik odlišné od předchozích dílů, že je to až těžce stravitelné. Alespoň pro ty, kteří předchozí projekty viděli. ()

cariada

Nastavovaná kaše, ale díky tomu že už nemluví děti ,ale psi, kteří spestří život rodině . Pejskové si velice pěkně povídají což celý film zachranuje a udržuje v rozumné stravitelné mezi. ()

DruidKarel

Tohle je pro mě velké zklamání, které završilo poměrně dobrý počin předchozích dvou dílů. Také škoda, že se tu objevil Travolta... (pro něho). 2* ()