Malý Mikey dostane posilu v podobě roztomilé sestřičky Julie, jejíž komentáře si v ničem nezadají s jeho. James a Mollie musí řešit běžné manželské starosti, jako jsou jedovaté poznámky tchyně, problémy se šéfem, kterému se nelíbí, když si Mollie musí vzít Mikeyho do práce, nebo Jamesova nová práce pilota u soukromé společnosti. Ani jeden si však neuvědomí, že jejich vztah míří k první vážné manželské krizi. Její rozbuškou se stane Molliin bratr Stuart, psychicky poněkud labilní nezaměstnaný účetní, který se k nim nastěhuje. Nejenže ruší rodinný život, ale navíc nosí Jamesovo oblečení, tahá z Mollie peníze, a na Jamese vytáhne dokonce pistoli, když ho při pozdním příchodu považuje za zloděje. Hádky se stupňují, až nakonec James odejde z domu. Zatímco Stuart se překvapivě sbližuje se sestřinou kamarádkou Ronou, Mollie marně doufá, že se James, který se netají svou láskou k ní i dětem, vrátí domů. Jejich usmíření tak musí dopomoci náhoda, špatné počasí a překvapivě také Stuart. (TV Nova)

JohnnyD

Ďalší rok, ďalší diel, ďalšie dieťa. A tentokrát s Roseanne. Vo všetkých ohľadoch minimálne o triedu horšie ako milý a originálny prvý diel. ()

mzss1

Tak tohle je opravdu o dost horší než průměrná jednička. Příběh je dost zoufalý, ani Travolta už mě zde moc nezaujme. Mluvící děti už jsou méně snesitelní než v jedničce. Nefunguje zde moc atmosféra a vtipné scény zde moc nejsou. Film je otravný, ikdyž má poměrně krátkou stopáž. Hodnotím jen tak na 28% = * ()

Webb

Nápad jedničky se mi sice nijak zvlášť nelíbil, jenže se na to dalo ještě koukat a nemusel jsem si připadat trapně jako u tohoto pokračování. Tady to dokonce nezachránil ani konec. Není to nic jiného než hodně slabý a nevtipný čajíček. ()

Anderton

Presne to isté, čo prvý diel. Niekoľko vydarených vtipných momentov, sympatický a živelný Travolta so správnym sedliackym rozumom a znesiteľné decká. A tiež som bol na tom v kine Lamač, ako v prípade prvého dielu. Mojej mame sa v televízii kedysi prvý diel veľmi páčil, pri druhom sa ani nezasmiala. Tak neviem, podľa tunajšieho hodnotenia som skôr výnimka. ()

nash.

Přes veškerou snahu horší než první film. Travolta předvede taneční kreaci, že by Policajt ze školky zíral, některé dětské "dialogy" jsou správně ujeté, ale to je tak vše. Vadí mi především urputná snaha vytěžit maximum z jedničky beze snahy přijít s nečím novým a někam to celé posunout. Prostě se jen vzala jednička, vše se zrecyklovalo, vynásobilo dvěma a šup s tím před diváka. Jenže směje se člověk opakovanému vtipu a navíc stejně vyprávěnému vtipu? ()

heyda

O něco slabší pokračování Kdopak to mluví. Ale pořád to spadá do příjemných filmů, na které se dá dívat. ()

honajz

O něco slabší, ačkoliv jsou tu už dvě mluvící děti, ale přece jen to původní kouzlo je pryč. Sice je zde objevování rozdílů mezi kluky a holkami, milá snaha být velkým a starostlivým bráchou, do toho i (poněkud již nepřirozené) problémy dospělých, ale přece jen se na to dá dívat a potěší. ()

kajda.l

Klasická tuctová rodinná komedie, která narozdíl od jedničky nedokáže překvapit a navíc velkou nevýhodu spatřuju v tom, že všechny postavy v tomto díle jsou děsně protivné. Od dětí, přes Alley, po samotného "Elvise" Travoltu..bratra Stuarta radši z hodnocení vynechám úplně. Zdejších 50% je zcela dostatečných a svým hodnocením se pod to podepisuji. ()

ARI50

Pokračujeme a je nás víc a jsou tam skvělé scény a člověk se zasměje ale příběh tak moc nezaujal ale mám to rád. ()

Lacike

V dvojke pribudlo jedno dalsie dieta vdaka comu nielenze deti vtipne komentuju spravanie dospelych ale aj sa vtipne rozpravaju medzi sebou. A popritom sa pekne dalej vyvija vztah ich rodicov. Vysledkom je rovnaka zabava ako jednotka. 8/10. ()

svik

Hodnotím 2....Zaručeně slabší díl než 1 už to není takové překvapení jaké na mne vybaflo při sledování 1 dílu . Nic víc ()