poster

Kickboxer

 • USA

  Kickboxer

 • Československo

  Kickboxer

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1989, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PROCESOR
  ****

  Po krvavém sportu se Van Damme hřeje na výsluní béčkových akčních filmů. Kde je sice typický scénář, ale o ten vůbec nejde. Jde o akci a i v tomto snímku dokazuje, že je na vrcholu. Trénink-kopu do palmy už je legendární. Zvedá pomyslný prapor po Bruce Lee a nejednomu chlapci srdce zaplesá po Novém akčním hrdinovi. I já jsem ho v té době žral a měl plakát v pokojíčku....(26.9.2014)

 • ywo666
  ***

  Hmm slušné béčko. Dennis Chan je smpatický Van Damme štandardný. Vcelku nápady sa tu nájdu, ale súbojov je málo a bohužial mi prídu debilné. To ako sa JCVD kope s Thajcom do lebier na striedačku bola blbosť. Záverečná bitka s Qissim ma tiež iritovala. Mohli to spraviť vyrovnanejšie. To, JCVD najprv dostáva nakladačku a potom úplne jednoducho zomelie protivníka. A Qissi nepredvádza skoro nič, žiadna choreografia, žiadne herectvo. Jediné plus na ňom možno hodnotiť je drsný zjav. Toť vše. Toto je ôj dvanásty film s Jeanom v hlavnej úlohe a mám pocit, že stačí. Možno si pozriem ak vydá niečo nové (The weapon?, Expendables? ... ) ale s jeho existujúcou tvorbou som skončil. Pritom ako film nie je zlý to nie len už neprináša nič nové. Keby som ho videl ako prvý išiel by som vxyššie s hodnotením. Takto 50-60%. ťažko povedať. Viac nie.(17.2.2011)

 • Kaka
  ***

  Legendární béčko, které je o třídu lepší než o rok starší Krvavý sport. Souboje jsou konečně hutné a kvalitně nasnímané a Van Damme se mnohem více snaží tvářit jako že to není jenom "jako" a tak se občas stane, že se mu povede i nějaká ta obličejová mimika. Kopance jsou jinak samozřejme v pořádku. Záporák je sice slabší, ale atmosféra Bangkoku a některé scény jsou fantastické. Nejlepší momentka je ta, kdy Van Damme jde do šatny za thajským mistrem. Strhující, atmosférická, démonická sekvence.(12.4.2009)

 • kitano
  *****

  Prenadherne becko, ktore trpi hrozostrasnymi dialogmi a cudnymi scenami typu "Van Damme si odfotografuje cvachtajuce sa nahe deti a potom nezne obime svojho brata". A predsa. Tong Po mi nahana strach tak ako pred desiatimi rokmi a aj na dnesnu dobu docela drsne finale som si aj dnes paradne uzil. Nesmrtelna beckova klasika na ktoru (spolu s Bloodsport a Lionheart) nenecham dopustit.(8.1.2008)

 • nash.
  ***

  I když je to jen variace na Bloodsport, stále má něco do sebe a některé momenty jsou výbornou béčkovou zábavou. Zatímco scény tréninku jsou výtečné a některé jeho techniky vpravdě nezapomenutelné, pokud jde o souboje v ringu, nemohu se zbavit dojmu, že ty v Bloodsportu byly lepší, možná s výjimkou závěrečného střetnutí Kurta s Tong Poem. V rámci subžánru ještě stále solidní napdrůměr.(29.9.2011)

 • - Při finálním souboji lze v záběru na Tong Poova (Michel Qissi) chráněnce,jak má na pravé tváři stopy po krvi ještě před tím, než Tog Po ošklivě pořeže Kurta (Jean Claude Van Damme). Poté, co je Kurt pořezán střepy, jeho krev potřísní Tong Poova chráněnce na straně levé a na pravé straně není už po krvi ani památky. (Sign)

 • - Ve scéně, kdy Xian (Dennis Chan) posílá Kurta (Jean-Claude Van Damme) pro nákup a sděluje mu svůj požadavek, stojí v bezprostřední blízkosti svého domu, maximálně metr od něho. V dalším záběru shora poté, co se Kurt vydává na cestu, stojí oba několik metrů před domem. (Armin82)

 • - Van Damme se podílel také na scénáři a bojové choreografii. (Eldrick)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace