Svérázný Joe pracuje jako uklízeč v rozhlasové stanici, je terčem posměchu kvůli tomu, jak vypadá. Nechá si všechno líbit, nic ho nedokáže urazit, protože má zvláštní dar vidět všechno pozitivně. Jednoho dne omylem vpadne do živého vysílání, kde ho sarkastický moderátor Zander využije jako ideální cíl svých jedovatostí. Neplánované zpestření programu se však vyvine nečekaným směrem. Joe ignoruje posměšky a začne vyprávět svůj příběh o tom, jak ho rodiče jako osmiletého kluka opustili na parkovišti v Grand Canyonu a jak se o sebe snažil postarat. Otupělé posluchače fascinuje jeho příběh plný neúspěchů i neobvyklý optimismus, který mu pomáhá vytrvat na cestě za snem o rodině a lásce. (TV Nova)

Kothy

Docela ujetá komedie o tomhle chlápkovi. Ten vypráví svůj opravdu netradiční život různým lidem. Některé události jsou opravdu zvláštní. ()

predators

Pohodová komedie. Chlapík, kterému už jako dítěti zarostla paruka do lebky, to se jen tak nevidí, ale nyní se pohodlně posaďte a vyslechněte si příběh Joea Špindíry. Příběh, který neoplývá hromadou vtipných situací, ale zobrazuje nám, jak těžké může být hledání svých rodičů, kteří vás zapomněly v Grand Kaňonu. A že je to hledání plné nástrah, atomových septiků a metoritů:-), na to už se podívejte sami. :-) 60% ()

Slartibarkfast

Uklízeč Joe je v rádiu vyzván, aby vyprávěl svůj životní příběh. A že je to pěkně šílený příběh. Trochu připitomělý, ale docela zábavný film. Možná nedoceněný, ale mně se líbil. 65% ()

Happens

Je to film zahanbující toto řemeslo, ale ne, to je špatné pojetí. Ten film není umělecký ani v jednom bodě, ale nechce být, to je to!, tento film je prostě parodií, hroznou komedií a mozek nechte před vstupem (ani ho neberte do šatny) a užijte si to :). ()

eraserhead666

David Spade je dobrý spoluhráč a nahrávač, že by ale utáhl sám celej film, to asi ne. Což krásně ukazuje zrovna tenhle film, který dost zachraňují herci vedlejších rolí (tajemný Walken, rozkošná Daniel, nadržená Pressly a divná Arquette). Pár vtipů dobrých, některé nápady ujdou, dopředu to postrkuje můj oblíbený fekální humor... Takový přijatelný průměr. 2.5* ()

oLí

No uplna hruza to neni. Nektery vtipy fakt stojej za to. Ale u vetsiny scen, kdy sem se podle tvurcu tejhle komedie mel smat, sem se tvaril jako Vaclav Klaus na tom obraze co visi ve skolach Ceske Republiky. [4.5/10 duben 2009] ()

Luboshmir

ja to prostě miluju .. jednou jsem jen tak tupě zíral na TV Nova a tenhle chlapík se tam objevil a já se neskutečně bavil.. Jsem si dobře vědom jak hloupé scény a celkově film je, ale nemůžu si pomoci :-) 14.8.2012 zkouknuto po 7 letech cca ()

Tommassi3

"Je to jen starej septik, lidi !!" ;) Souhlasím !! Špinavej Joe rozhodně není žádná atomovka, ale spíš filmovej septik po okraj plnej fekálního a buranskýho trapnohumoru, dělá ho ovšem dost zábavným a snadno koukatelným ta naopak ohromná spousta kvalitních hlášek a nápadů, ale i několik celkem povedených parodických parafrází pasáží slavných bijáků.. ()

Z0oMb3E

Mne sa táto komédia zdala až moc dobrá. Neviem čím to je ale kvôli pár scénam som musel stopnúť prehrávanie, vyrehotať sa a pokračovať v sledovaní. Priemerná komédia čo sa tíka deju nadpriemerná do fórov. V tomto filme môžeme hľadať paralely s Forrestom Gumpom. Odporúčam sledovať po písomkách, skúškach alebo ťažkej práci, je to úplný relax. ()

Rosana

Film mě opravdu mile překvapil. Podle hodnocení jsem čekala nějakou trapárnu, přitom to byl milý dobrodružný film a Joe byl skutečně sympatický. Když to tak vezmu, tak v hodině filmu se uděje tolik věcí, že máte pocit, jako by měl film 4 hodiny. Něco jako Forrest Gump. Oproti jiným filmům, kde se příběh cyklí, aby vyplnil celovečerní metráž, je tento film skutečně nabitý vtipnými příhodami tohoto citlivého dobrodruha. Film se mi moc líbil, bohužel konec je tak sladký a jasný, že tam ani jiný dát nejde. Prostě film, který vám dá, co chcete :) ()

mysiak

Haluz komédia, ktorá síce dosť humusná, ale aj vtipná, a zábavná stále a stále...David Spade je pre tieto role ideálnou voľbou...to je proste vidieť... ()

O.Peta

Parádní uhozená komedie, která s přehledem plní svoji úlohu a tou je pobavit, čehož sem se dočkal měrou plnou. Viděno aspoň 5x a neomrzelo mě to. 80% ()