Traja mladí ľudia Jason, Cassidy a Patrick sa náhodne stretnú na prípravnej škole. Neskôr sa ukáže, že stetnutie nebolo až tak náhodné. Všetci traja majú v hlave veľa plánov, ako zarobiť peniaze na stávkach "kto s kým" a okolo nich je veľa nevinných a naivných ľúdí, ktorých je škoda nevyužiť. 80 minút podvodov, zrád a zamotaných koncov môže začať. Skôr samostatný film, než voľné pokračovanie CRUEL INTENTIONS 2. Režíroval Scott Ziehl, ktorý vystriedal na režisérskej stoličke autora prvých dvoch dielov Rogera Kumbla. (fishki)

bouncer

První Velmi nebezpečné známosti se mi celkem líbili, ale ruku na srdce, tak kvalitní, aby si vysloužily dvě pokračování, rozhodně nebyly. Taky to podle toho s nimi vypadá. Od tohoto třetího "dílu" jsem rozhodně nic nečekal a k mému velkému překvapení jsem se také ničeho nedočkal. Průměrní herci, zmatený scénář, který pracuje s dost okoukanými "překvapivými" zvraty atd. ()

fishki

Po VELMI televíznej, scénaristicky bezradnej a herecky maximálne impotentnej fujtajblovej dvojke, je tu celkom milé prekvapenie s peknými hercami, fajn dialógmi a nečakaným koncom. ()

Marek1991 odpad!

Toto je niečo medzi Prci, prci, prcičkami, O.C. Californiou a Glee. neviezaný sex, každý s každým, každý každého podvádza, všetci všetkých dráždia a klamú a do toho veľa rečí. Tieto filmy akoby predostierali, že takéto správanie je normálne. S prvým dielom to akoby vôbec nesúviselo. ()

Marsik

NOVA CINEMA HD - Dvojka pouze trapně kopírovala úspěšný první díl, trojka se vydala jinou cestou. Ovšem ne zajímavě jinou, jenom sledujeme zbohatlí parchanty jak **kaj mezi sebou. Opět jen průměr. 55% ()

Vyrida

Třetímu pokračování se nedá upřít podobný soutěživý styl prvního filmu, ale tentokrát bez nějaké větší zápletky či nedejbože romantiky. Vše se točí pouze a jen kolem sexu a to bez nějakých větších či menších citů všech zůčastněných. Ani to už není taková sranda, jako předchozí dva díly, protože humor vystřídaly postelové scénky snad v každé desetiminutovce. Závěr i když nebyl nikterak úchvatný alespoň trošku napravil ten průser z druhého pokračování, který jsem nedokázal skousnout ještě teď. Kdybych měl srovnat všechny herce ze všech dílů, tak tady tohle seskupení na mě působilo jako nejslabší. Hlavní chlapecké dvojici chybělo sebemenší charisma a ženské jen ukázaly jak snáze se z nich můžou stát laciné děvky. Soundtrack je tradičně solidní, ale na více pozitiv se tento film už nezmůže. ()

harfuska

Táto šukačka je trochu iná ako tie predchádzajúce - v krajšom obale, ale bez duše. Ešteže daboval Dolanský, inak by som ani trochu nezvlhla. ()

Damiel

Když vezmete použitý čajový sáček a potřetí ho vymácháte v šálku s vařící vodou, moc lahodný nápoj nečekejte. Přesně to je případ druhého volného pokračování Velmi nebezpečných známostí – film s pořadovým číslem 3 totiž kvalit jedničky z roku 1999 nedosahuje ani omylem. Zhruba po hodině film doklouže tam, kam to i středně všímavý divák očekává, ovšem téměř strojově synchronizovaný závěr nepůsobí přirozeně, ostatně jako celý film. Ten je zkrátka vhodný hlavně pro obdivovatelky playboye Kerra Smithe, pro obdivovatele sexy Kristiny Anapau a to je asi tak všechno. A ještě možná pro ty, kdo mají rádi muziku značek Dalton Grant, Piebald, Glimpse, The Walking Hours, Fade a dalších. Ta je na tom celém možná to nejlepší. ()

Aljak

Klamstvá, podvody, faloš, zrada, intrigy, stávky - no hotová telenovela! Ehm, ešte horšie ako telenovela. Pôvodná predloha Nebezpečných známostí sa akosi stratila a všetko to nabralo iný rozmer. Niektoré časti z toho filmu boli celkom dobre a dalo sa na tom občas aj zasmiať (nad hlúposťou niektorých ľudí to však bolo skôr do plaču), avšak väčšina filmu mi prišla ako snaha priblížiť sa k skvelému spracovaniu Cruel Intentions - avšak veľmi sa im to nepodarilo. Zbytočne si prepožičali názov, lebo toto bolo úplne mimo... Neviem prečo niekto ukradne názov úspešného filmu, pridá tam za to číslovku (akože "pokračovanie") a potom z toho spraví perverzne úchylnú "drámu" bez pôvodnej schémy. Takže naozaj nič moc! Hviezdička v hodnotení je akurát tak za pohladné herečky :) - Kristina Anapau. ()

Martin741 odpad!

Roger Kumble ako reziser z predchadzajucich dvoch dielov bol vystriedany akousi lamou menom Scott Ziehl. A Seria tym padom sla az na dno zumpy . 0 % ()

MrPierc

Tohle 3. pokračování je už vařená kaše z pytlíku, bez rybníčku másla, bez nahřátého talíře, bez párku, bez příboru, bez ubrousku = lepší by bylo koupit si topinku na nádraží :-) ()

bukowski83 odpad!

Do nebe volající a naprosto zničená idea originálu a Kerr Smith je jen teplouš z Dawsonova světa a já ho nemám rád. ()

Ryuuhei

Film, ve kterém nevěra, vydírání, znásilnění a vůbec hloupé hry znuděných zbohatlíků nejsou vůbec ničím nenormálním. Vlastně o tom celém to je - že se tři choromyslní lidé vsadí o to, kolik životů rozvrátí a jak se navzájem napálí. Plus nekřesťanská hromada peněz v sázce. Pro mě, jako pro romantika, který si potrpí na věrnost (já vím, to přece není „kůl“), to není vůbec hezký film. Musel bych být hodně zahořklý a zklamaný, abych si něco takového užil a dobře se pobavil. Nebo byl v jistém smyslu psychopat a masochista, kdy oběma jsem, ale v jiných oblastech, než jsou ty jmenované ze začátku. Takže nesympatické téma v každém případě. Moje osobní subjektivum, někteří si pošušňaj. 40% za to, že jsem vydržel docela v pohodě až do konce a i jsem byl nejednou překvapen nečekaným vývojem děje. ()