Velmi nebezpečné známosti 2

• Kanada

Drama / Komedie

USA, 2000, 84 min

• Jeand´Boa

Pokleslá kvalita oproti celkem vkusně udělanému filmu pro mladé v podobě jedničky ... vůbec nevadí, že jde jen o TV film - to není omluva ... pokud už se měla kolem Velmi nebezpečných známostí dělat nějaká série, pak to mělo být poctivě ... nebo je tu ještě jedna možnost: nemělo to vzniknout vůbec!!!(15.3.2008)

• Guzo

Brát tenhle film jako pokračování prvního dílu, nedal bych nejspíš ani jednu hvězdičku. Je to prostě jinak, není to pokračování ani parodie (jak to chvílema vypadá), ale spíš to samé trochu jinak, nebráno tak vážně jako špičková jednička, s trochou trapných dialogů a s ještě trochu víc trapným koncem. 2*(31.7.2008)

• zuzanocka

Nie, nie, nie.. Nevedela som či mám plakať alebo vracať..Toto má predchádzať Veľmi nebezpečným známostiam? TOTO?!? Jediné, čo bolo na tomto vývarku Cruel Intentions dobré, je hudobný podmaz, no aj ten bol z jednotky.. Herecké výkony.. strašné.. Sebastian mi pripomínal zmoknuté kura.. Oceňujem akurát tak Amy Adams, ktorá sa aspoň trochu snažila zahrať Kathryn.. ale úroveň Sarah Michelle Gellar nemala ani zďaleka..(23.3.2013)

• Dudek

Nepříliš povedený odvar prvního dílu se může opřít leda o povedenou hudební složku, která ovšem byla - jak jinak - přejata z původního filmu. Zápletka je značně uhozená, a spíše by se hodila jako synopse do seriálu pro nenáročné teenegry. Všechno působí - přesně jak napsal tron - mdlým dojmem, chybí tomu drajv a bohužel i alespoň maličká šptka zábavnosti. Tím největším zklamáním je však absence někoho pěkného. Od béčkového pokračování kladně přijatého snímku jsem čekal něco více sexy.(9.10.2008)

• lilina133

Všetko kúzlo, charizma a sexepíl jednotky razom vyprchalo a máme tu slabý odvar...pokračovanie, ktoré ťaží len z toho, že kto, s kým kedy, kde & koľko so záverom, ktorý spôsobí, že zahrešíte a vyvalíte oči...toto koho napadlo...navyše sladká & nevinná Amy Adams sa na mrchu vôbec, ale vôbec nehodí, radšej nech ostane v cukríkavých šatách alebo v mníšskom rúchu...(11.5.2009)

• - Roger Kumble napsal scénář k filmu za 12 dní. (Ruuzha)

• - Film je volně natočen podle románu "Les Liaisons Dangereuses" Choderlose de Laclose. (Terva)