VOD (1)

Pokračování úspěšného kinohitu o nevlastních sourozencích, kteří dokonale manipulují s lidmi kolem sebe a ďábelsky si zahrávají s láskou a sexem. Sebastian Valmont se zamiluje do naivní Daniely. Aby získal její srdce, rozhodne se skončit se svým nevázaným životem. Jeho zhýralé sestře Kathryn se ale vůbec nezamlouvá, že dal přednost naivní dívce. Doufá, že vše překazí, když Sebastianovi nabídne dvakrát tolik vášně a sexu. (oficiální text distributora)

Jaromír

Manipulace na druhou, můžu jen tleskat. Sice je pravda, že film je někdy opravdu jen o sexu a to dost divně ale z mé vlastní zkušenosti můžu říct, že někteří lidé prostě takoví jsou... Pro mě dobrá (a poučná) komedie s prvky dramatu, na kterou se vždy rád podívám. ()

EggO

Zacatek byl pekny, prvni pul hodinu jsem uvazoval o 3 az 4 hvezdach, postupem casu jak hodne scenek bylo jak prez kopirak z prvniho dilu jsem si rikal ze 2 hvezdy za to jeste dam, nektere zceny me opravdu potesili..do te chvile to byla jeste koukatelna romanticka komedie na kterou se da jakztak divat. Ale ten konec me natolik znechutil ze nakonec davam jednu hvezdu. Narychlo sem priletl druhy dil a tak rychle take poleti z me hlavy.. To byl fakt hrozny sen :D ()

MáŠa

Dal bych i větší hodnocení, protože se rád zasměju a ani pohled na krapet nezkušenou sexy ženu neuškodí ;-) , bohužel film má až moc velké černobílé vidění světa a některé z charakterů dost přehrávají. Jde hlavě o postavy celkem dost sexy žen, s kterými byste se chtěli milovat měsíc v kuse, a oni se chovaj víc naivněji, než u nás třináctiletý holky na vesnici. To jaksi ne, ten výsledný dojem je tím hodně ovlivněn. Jinak v poho, film se mi líbý i přes ten jeho až přes příliš "šokující" závěr, kterému se zrovna moc věřit taky nedá. ()

lioncel

zatraceně pohledné, vilné mladé dívky ve školních uniformách .. moc hezký pohled, ale hodnotit to jako film? - já to beru spíše, jakože to je natočeno jen pro takové malé potěšení našich zrakových orgánů .. ty odrostlý a věkem sešlý členky csfd mohou jen tiše závidět a hanět .. my co máme pochopení a umíme ocenit krásu, se alespoň na chvilku zasníme a usmějeme .. víc stejně udělat nemůžeme … ()

daEmoNickY odpad!

Postavy jsou prehnane (princ Dobromil, Blbka, Zmije ) , a taky se tak chovaji, takze jsem si to zacal plest s komedii. Nicmene tam "nejsou" vtipne rozhovory, takze to asi komedie neni. ... ... ... Mista jsou zajimava (zvlast v jachte), nicmene jsou az prapodivne prehnane. Gagy. Nebyt nekolika (jizda na koni, sprchovani...), ktere hranici s Soft "peckem" tak bych odesel. ... .... ... Hostina to je pomerne chuda, i kdyz je tu nekolik kozicek, a i bobrik by se nasel. ... ... ... Kresleni Slouzici tam jsou snad jen proto, aby se ukazalo jaka je sestra Zmije a bratr Dobromil. Bylo to sice chytre propojit to do jedne sceny, ale tam to s vtipem skoncilo . Smysl Holky jsou devky. Ale aji tehdy, aniz by do nich jeden vrazil penize. Nektery dokonce "zelenace" odmitnou. ()

• Film je volně natočen podle románu "Les Liaisons Dangereuses" Choderlose de Laclose. (Terva)
  • Roger Kumble napsal scénář k filmu za 12 dní. (Ruuzha)