Tereza666

V jednom se tenhle film liší od všech těch nemožných romantických slátanin. Hlavní představitelce je přes 30, má nadváhu a všechno co dělá, dělá špatně. Její humor je fantastický a díky právě téhle roli u mě Renée teda pořádně stoupla. Aspoň je vidět, že i na obyčejných filmech je vidět talent určitých herců. ()

IdentityS73

Vadí mi ta podobnost pana Darcyho- jako Colina Firtha ze seriálu Pýcha a předsudek...a v podstatě mě celou dobu rozčilovala postava Bridget, což je zvláštní, protože ta je ve filmu nejdůležitější, ale pro pobavení na dlouhý večer se mi to líbilo... ()

Sany33

Renée Zellweger nie je zrovna tip herečky, ktorú by ste čakali v podobných polohách do akých sa dostáva práve v tomto filme. Ide o skutočne dobre natočenú komédiu až niekedy človek neverí, že jedna žena môže mať v živote toľko smoly ako práve Bridget Jonesová. Súboj lásky a dvorenia je tiež super a dodáva filmu náboj ak k tomu pripočítame herecké esá ako sú Colin Firth alebo Hugh Grant tak sa romantická komédia se vším všudy môže začať. Osobne scéna s holou riťou pre mňa top.81% ()

VanTom

Skvělá romantická komedie se svým (britským) vtipem a přirozeností ladně povznesla nad štempl "určeno pro ženy". Především Bridget je totiž úplně normální, sympatická, lehce střelená a smolařská "single" třicátnice, která holt občas (tedy dost často :-)) udělá něco nevhodného, trapného. A je fakt hezká, vynikající Renée těch pár kilo navíc prospělo. ()

fabecc1222

Jestli to je tohle film pro ženské, tak jsem ženská :) Humor v klasické britské režii, takže přesně pro mě :). Ústřední trojice hvězd výborně obsazená, a na svetr se Sobem si vzpomene snad každý :D. ()

davidek

Inteligentní humor na romanticko - realistické téma. Rodina je prostě rodina, vrtá do všeho a nic se neutají a chlapi jsou chlapi. ()

blackJag

Žádný zázrak, ale pár povedených fórků a některé výměny na mírně nadprůměrné hodnocení vystačí. Zellwegerová by se možná nemusela tolik pitvořit, ale Grant s Firthem své party sehrály na výbornou. ()

mirec88

Tento film som videl prvýkrát v kine na strednej škole za 10 Sk a vtedy som si myslel: "Čo to bude za blbosť?" Ale keď som ju videl, tak celá škola sme pukali smiechom a ja som nikdy nevidel lepšiu romantickú komédiu! S Bridget naplno sympatizujem! A kniha tiež stojí za to, ale film sa mi páči viac. ()

Kalidor_

Renée je perfektní, ale Hugh se asi opravdu hodí jen na ty slizouny co se furt tak vyčůraně pitvoří jako kdyby doma ve sklepě vyráběli sexappeal :-) ()

zajda404

Jedna z těch komedií, na kterou se můžete dívat pořád. Skvělá Renée Zellweger, sexy Hugh Grant a okouzlující Colin Firth + výborný humoristický příběh v jednom balení. ()

mkubalikova

Renée je přesná, Firth a Grant roztomilí (Grantovi ten hajzlík fakt hodně sluší). Bridget měla našlápnuto stát se filmovou klasikou, kdyby jí nezabili druhým dílem. Za to by se snad mělo věšet. :-\ 80% ()

TheRoller

Veľmi lovely. Renée, nech hovorí kto chce čo chce, neuveriteľne cute, Colin ako vždy cool. Kvôli úžasnej hudbe, Curtisovej humornej stope a faktu, že trápna Brazília v momente, kedy píšem tento (pamätný) komentár dostáva kefu od Nemecka po prvom polčase 0:5, idem z 85% na pekných okrúhlych 90%. Najlepší moment: V podstate všetky strápnenia sa Bridget, pretože som sa vždy potešil (a dobre pobavil), že nie som sám. ()

Autogram

Optimistický film, kde hlavná hrdinka napriek nezdarom a svojej situácii berie všetko športovo až sa nakoniec šťastie na ňu usmeje. Takmer dvojnásobne. Takýto film sa dobre pozerá a aj čaro hlavnej hrdinky robí svoje. ()

šerminator

A tak...inu po nadějném začátku, přišla klasická romantická komedie. Teda ale musím vysmeknout poklonu Renée, že i já jsem během filmu přemýšlel, jestli je či není angličanka. A opravdu svoji Bridget zahrála velmi rozkošně. Dalším plusem je u mě už klasická slabost pro anglické filmy... Jen bohužel mi ten filmek celkově nepřišel ničím jiný než ostatní romatické komedie. ()

Jaro.Krafcik

Romantické filmy pozerám fakt len zriedkavo, ale toto som musel, lebo chcem dať komplet jeden filmový rebríček na tejto databáze. Nebolo to zlé, videl som už dieťa bridget jonesovej a denník bol dosť podobný. Trochu aj vianočná atmosféra potešila, aj keď máme už mesiac po. Taký pekný priemer. Ktorý by som skôr odporučil nežnejšiemu pohlaviu. Zároveň ide o okrúhle hodnotenie 8.500. 3* ()

P1tr

Klasická romantická, hvězdně obsazená komedie, ve které má naštěstí prsty Richard Curtis, což je na spoustě vtipů vidět. ()

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům