Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

Sandiego

Typická fekál komedie s dávkou sentimentu, která není tak strašná, jak se může na první pohled zdát. Ale i tak se nevyhne scénám odpudivým jako hlavní hrdinka. ()

blackrain

Další vtipná převleková komedie s Martinem Lawrence v hlavní roli. Trošku vykrádačka slavnějších komedií. Mohlo to být samozřejmě mnohem horší. ()

Bat55

Nechutná do očí bijúca hovadinka všetkých hovadín.Ani sa ale nedivím,že Martin Lawrence zobral túto rolu,on bol vždy blázon a humorný herec(Bad Boys).Možno že sú 3 hviezdy priveľa,ale bavil som sa a ten koniec bol fakt dobrý.Keď to zoberiete ako zábavu,ktorá proste nemá hranice,budete sa kráľovsky baviť.Čo tí Američania ešte nevymyslia,nakrúcajú stupidity všetkých stupidít.Toto je ešte americky nechutnejšie a zvrácenejšie,ako Zamilovaný Profesor s Ediem Murphym.55% ()

rt12 odpad!

Další díly ? Jedině pod pohrůžkou smrti. Málokdy mě Lawrenc něčím chytne, snad trochu mě bavil na počátku kariéry . Humor, který nechápu, který mě až odpuzuje. ()

OG_Swifty

Byla to blbost, která na Mrs Doubtfire prostě nemá, ale pár vtipných scén tam bylo + Nia Long ukáže perfektně tvarovanej zadeček (+ Terrence Howard jako villain). Divák dostane přesně to, co čekal. Je to tak na 3*, ale mám Martina Lawrence rád, takže jednu přidám :) ()

Violeta

Jsou to ale ty nejnespravedlnější 3*, který jsem kdy dala, protože jsem se smála od začátku do konce. Jenže já tyhle černo-převleko-komedie fakt tak nesnášim!!! ()

SallyZen

Typicky pitomý americký humor + úplně zkažený scénář a režie taky žádná sláva + Lawrence a Long = 40%. Čekal jsem o dost více, ale Lawrence mám rád, takže 1* jsem přidal. ()

peto12

Táto komédia nepatrí medzi moje obľúbené komédie, ale i tak Martin je výborný herec, takže i tak je tu dosť srandy. ()

Martin741

"Jak vypadam? Kdybych mel 85, sedy zakal a a je tma, tak jedu po tobe. Jdi do hajzlu" Ano, je to vykradanie Mrs. Doubtfire + detektivna zapletka, ale aj tak sa mi tato prezliekacia komedia paci. Postarsia tucna cernoska Hatie Mae Pierce /ci ako sa dama volala/ v podani vtedy este vyborneho Martina Lawrenca ma vzdy pobavi a rad sa na tom zasmejem. A vhodne ho doplna aj Nia Long. 69 % ()

zdenotvor

Super film na vypnutie od stresu,len sa pohodlne usadit,spravit si popcorn vypnúť rozum a užiť si Martina Lawrenceho ako agenta FBI prezlečeného za veľkú mamu. Tie odpady čo tu padli si tento film nezaslúži,je to naozaj príjemná komédia ktorá pobaví. ()

wohna

Jedna hvězda kvůli Martinu Lawrencovi. Mám ho totiž hrozně rád. Ale čemu se to Martine občas upisuješ? Máš na víc kamaráde. ()

Juto

Dej je chaotický, niekedy predvídateľný a každou minútou stále viac a viac nepravdepodobný, ale ako komédia skvelo funguje, a preto som schopný ospravedlniť nedostatky scenára. 6/10 ()

WolfR

Vrchol trapnosti. Nechápu proč má tohle Martin Lawrence zapotřebí. Alespoň ten kostým ušel, 1 hvězda. ()

HorrFi

Jasně, je to vykrádačka Táty v sukni ale pár vtipnejch scén by se tu určitě našlo.. je to vyloženě oddechová komedie.. ()

filmmovier

Příjemná komedie pro celou rodinu, která rozhodně neurazí. Martin Lawrence je v hlavní roli v poho a navíc Petr Rychlý dobře napodobuje ženské hlasy, takže efekt Bábina byl dokonalý. Já jsem se bavil, hlavně kvůli těm situacím ,které hlavní hrdina natropí jako Bábina. Já myslím, že pokud se chcete odreagovat nebudete zklamaní, ale vy všechno berete hrozně vážně. 85%. ()

kinghome

A mě to bavilo! Bláznivá komedie o bábině, která všecky nečekaně zachrání a všecko skončí úžasnym happy-endem. Ale bylo to vtipný a vůbec mi nevadil ten primitivní příběh. Ten film jsem viděl asi 100 krát a pořád mě baví. A to už něco znamená x) Na **** to neni ale kvůli tomu extrémně nízkému hodnocení tu 4 hvězdu přidám. ()