Anglie 14. století je světem rytířů ve třpytivé zbroji. Jamal jako cizinec v neznámém prostředí musí najít způsob, jak obstát na dvoře krále Lea, kde se vydává za sira Skywalkera. Po odhalení, že není šlechtic, je odsouzen k popravě, ale těsně před vykonáním rozsudku ho rebelové zachrání a utečou s ním. Nakonec se postaví do čela vzpoury proti tyranskému králi. Používá přitom fígle, jež se naučil v ulicích 20. století, získá nové přátele, srdce krásné dívky Victorie a po návratu do současnosti pochopí, že výlet do středověku byl něčím víc než jen lekcí z dějepisu. Potká milou dívku, až příliš podobnou jeho Victorii, jménem Nicole. (TV Nova)

ARI50

Martin a komedie mezi rytíři je trošku jiná zábava zasmál jsem se to je hlavní a příběh není vůbec zlý. ()

Bauer

Jak mile vím , že jde o komedii s Martinem Lawrencem , tak se strašně těším , že to bude sranda.Bohužel tato komedie není až tak moc vtipná a Lawrenc sem tam utrousí nějakej vtip ale to je tak všechno. ()

Terva

Jako fanoušek cestování časem jsem to musel vidět. Teď si však říkám, zda jsem to vůbec musel vidět. Kdybych to neviděl, o nic bych nepřišel. ()

Marek1991

S Martinom Lawrencom mám vždy spojené, že tam kde je, musí byť sranda. Zvláda to bravúrne. Trocha romantiky, trocha stredoveku, trocha morálky, tanca ten bol naozaj super, trocha hudby tá tiež vyšla, ale aj vraždy a zvláštny stredovek. Fantasmagória na popoludnie, v celku 50% by som dal. ()

Kryton

Film už od popisu je tak pitomý , že by zasloužili všichni na popravu. Poprava by to měla být veřejná , aby aspon tímto tvůrci konečně někoho pobavili. ()

zdepapepa

Dlouho jsem váhal mezi 2* a 3*, nakonec unylý příběh a poskrovnu a pomalu vystavěná pointa příběhu mě div neuspala. Chvílemi jsem se bavil, ale většinu času jen koukal a koukal ZÍÍÍÍÍÍÍÍV a koukal a ... ()

Z0oMb3E

Myslel som si, že na Martina Lawrencea sa dá pozerať, len keď je po boku Willa Smitha. No v tomto filme je celkom podarený. Pár vydarených fórov, pár slušných hlášok a niekoľko vydarených scén robia z film celkom pozerateľný. Mnoho času tu však zaberá len nudná a sterilná vata, ktorú nedokáže prebiť ani ukecanosť Jamala. Film nikoho neurazí a za dva dni si ho nebudete ani pamätať. Na zabitie hodiny a pol však môže byť. 2* ()

MikO_NR_1909

Áno, film má rozhádzané niektoré pasáže a nekonzistnú širšiu koncepciu, lenže má Lawrencea, ktorého mám fakt rád a prislúchajúci humor. Návrat časom do stredoveku=perfektný nápad a na poobednú pohodičku bravúrna zábava. ()

jondzavid

Myslel som, že to bude horšie. Lawrence opäť príliš prehráva(ako vždy) a veľmi nápaditý ten film nebol, ale ako oddychovka ma nenudil a sem tam som sa pousmial. ()

numi

Sice jde o komedii "inteligentníhohumoruprostou", ale zase po celou dobu neupadne do trapností a vyloženě zoufalých vtípků, zbytečně se nesnaží vařit z vody a nenatahuje stopáž, takže se jí více méně daří nenudit a navíc sem tam i pobavit. Takže vlastně jde o příjemný filmeček, který sice nemusel vůbec vzniknout a nikdo by se nezlobil (teda až na pár lidí, kteří se tím nějaký ten měsíc živili...), ale když už je tady, tak není důvod do něj kopat. [leden 2006] ()

gogos

Docela slusna komedie, ktera ma stavu i vtip. Bohuzel Lawrence mi pripadal jako hodne silny posuk, ale jinak sem se docal bavil... ()

Rakosnicek77

Bylo to sice zábavné, ale bohužel jenom chvílemi, jelikož Lawrence zvláda komedie daleko kvalitnější, přesto nevybočoval z jeho průměru a na deštivé nedělní odpoledne, to není zase až tak špatná volba. Spíše sledovat s dětmi než se partnerem :-) ()

JohnMiller odpad!

Netvrdím, že Martin Lawrence nie je dobrý komik (Nieje čo stratiť považujem za jednu z mojich najobľúbenejších komédií) ale toto fakt nie. Fekálny trápny humor ako je tento v skutku nemusím. ()