kapsomut

tak hodnocení jsem musel změnit na 5*... tohle je fakt masakr ! A ten soundtrack, není to sice muj styl hudby, ale mazec ()

Huntelaar

V žádném případě neočekávejte akční spektákl s rafinovanou zápletkou a záporákem jak ze Smrtonosné pasti. Je to prostě jen 80-ti minutovej klip na souboje střídající vizuálně skvělou choreofrafii míchanou parkhourem, kde scénář je jen věc, která to všechno tak nějak spojuje. A další Plus je, že i ti týpci maj docela charizma. Pokud se vám tyhle věci nelíbí, tak vás třináctka bude nudit. Pokud vám však zůstává rozum stát nad kousky těch šílenejch "skokanů", tak si to určitě užijete. A já, jakožto příznivec té druhé skupinky, jsem si na tom ujel. ()

maverick10

Pierre Morel je silenec, ale umi to! Paradni jizda, ktera nema hlucha mista a jako hlavni hrdiny ma gumovy muze. Od zacatku do konce jezdi po prdeli, aby divaka zarazili do kresla a on nemel ani cas polknout ten bramburek co ma v ruce. ()

ilemas odpad!

Debilní hudba, debilní děj, debilní herci, debilní film. Něco tak debilního už jsem dlouho neviděl. Na film jsem se díval do konce jen kvůli parkouru, který mě zaujal. Divím se tomu hodnocení. Ačkový film má mnohdy 50% a céčkový 75%.Je tohle lepší než např. Smrtonosná past 5 ? ()

kagemush

Když už jednou za čas podlehnu tomu podivnému nutkání koukat na film jehož podstatou jsou přeskoky z balkónu na balkón, ze střechy na střechu, akrobatické výkruty v rámci nakládaček a debilní děj, měl bych se vyhýbat dílkům pana Bessona. Není v nich bžunda (Sejmi je všechny), ani brutal megamazec (Zátah), ani napětí/+třeba mystérium křísnuté trochou nostalgie/ (Old boy), ani pěkný baby (Holky z porcelánu). V dílkách výše uvedeného pana režiséra tak možná snaha o něco z vyjmenovaných pilířů tohoto akčního poddruhu , - jinak prd, banální kecy a samozřejmě sociální podtext. No .... . ()

Chen

Francouzská akční jízda, která je několikrát levnější a několikrát lepší než většina konkurence z americké produkce. Vynikající akrobatické kousky okořeněné o dunivý soundtrack, vcelku zajímavý příběh (na akční film) a příjemné herecké obsazení, jsem spokojen. ()

Jonash87

Celkově spíše za tři, jinak mezi akčními snímky by Okrsek 13 dostal již alespoň o hvězdu více. Je tu nedostatek akčních scén, efektních skoků, střelby, slušný hudební soundtrack, zbytečně se tu nekecá. Prostě tah na branku, jak má u podobných filmů být. ()

Martin741

Scenar pisal Luc Besson /Brutalni Nikita ...../a je teda poznat aspon aka-taka kvalita. Dejova linia filmu je celkom obstojna, tam nemam co vytknut. Bitky a akcne sceny boli vyborne. Odporucam -- slusny akcnak so vsetkym, co k tomu patri 76 % ()

Marqta

Bezesporu jsou jednotlivé prvky ze snímku ohrané a motivy nijak originální. Ale je to poskládané dohromady tak, že jsem se ani chvíli nenudila. Scénář je nabitý akcí, ale ve výsledku to nepůsobí jedno účelně. Já rozhodně nejsem klasický fanda akčních filmů, ale něco na tom bylo, co mě u tohohle snímku udrželo. Nebudu popírat, že v tom velkou roli hrají perfektní parkourové scény a povedené obsazení hlavních rolí. To co mě ale hodně mile překvapilo, bylo kolik vtipných scén se dá do filmu tohoto typu vecpat, aby pořád nepůsobil jako parodie. A pak je tu závěr, který podle mě jednoduše a celkem přesně ukazuje jak "to funguje" v politice (s trochou nadsázky). Za mě to jsou slabé 4 hvězdičky,ale pořád 4. ()

Giggo

Klasickej akčnák, kdy hodnej policajt honí ty zlý padouchy než vše vyletí do vzduchu, ale ta přehlídla parkuru si zaslouží skoro 5* ()

Figu

Namíchat parkour do akčního bijáku, byla ta nejlepší volba! Najednou to díky tomuto běžeckýmu umění zdolávat překážky nabylo na dynamice a svižnosti. K tomu šikovný dva klaďáky, co se umí prát a souboje s nima jsou fakt oku lahodící akčního fandy, výborná stopáž filmu a v neposlední řadě obyč story, která splňuje co má... Škoda, že všemu co tady zmiňuju vadí okolo špatní herci, díky kterým působí vše dost krkolomně a amatérsky... I tak si zaslouží tenhle třináctej okrsek 65% ()

Jimmi

Pri sledovani tohto filmu som si spomenul na stare hongkongske pecky ako Ultra force,pretoze sa tu strielalo takmer bez prestavok.Dost mi vadilo v niektorych momentoch az dementne pocinanie hlavnych hrdinov.Asi iba pre tieto nelogicke ciny nedavam plne hodnotenie,pretoze sa mi na filme pacilo skoro vsetko. ()

bogomira

Bezduchá akce, ale skvělá. Skvělá akce, ale bezduchá. To snad ani nejde nazvat příběhem, ale co tam ty chlápci vyvádějí je něco nevídanýho. Takže nuda to určitě není a komu tohle stačí ke štěstí, ten si chrochtá blahem. Já teda ne. ()

cariada

Nejsem příznivec podobných akčních snímků ,ale tohle je velice povedené a slušně natočené. Spousta akce a honiček až si člověk myslí že byli někde u Gumídků pro lektvar. Ani příběh není špatný. ()

Petoss1

So všetkými tými skokmi, preskokmi, stojkami a ďalšími akrobatickými kúskami je to bomba. David Belle na hrad a bodaj by mal viacero takýchto filmov. 78% ()

MrPierc

Nadupaná adrenalinový bomba, která jede ve stejném tempu až do konce. Velké překvapení, že se něco takové v této době natočilo a nespadlo to zase k takovému dnu ! Výborná hudba + soundtrack !!! ()