Frajer42

Hned na začátku vás snímek navnadí extrémně povedenou akční scénou. Bohužel tímto si snímek nastavil vysokou laťku a s postupem času mám pocit, že kvalita klesá. Příběh je extrémně debilní akční sračka, o kterou v tomto případě ovšem vůbec nejde. Velmi povedené akční kousky v kombinace s přátelsky krátkou stopáží vytvářili oddechovou akční jednohubku, která pobaví, ale pravděpodobně na ni brzy zapomenete. [60 %] ()

Kothy

Pěkné akční francouzské sci-fi. Ačkoli sci-fi je to pouze v tom, že se to odehrává v roce 2010. V Paříži je problém s drogovými kartely a tak jim vyhradí část města, kterou izolují a uzavřou. Leitovi unesou jeho sestru a on se jí spolu s policistou Damienem vydává zachránit. Musí se vypořádat nejenom s padouchy, ale i s nukleární bombou. ()

swamp

Na první pohled jde ihned poznat, že se jedná o francouzskou produkci..ovšem vyskytuje se zde záhadný jev..ono to funguje! Akce střídá akci, vůbec se nenudíte, dějové zvraty jsou logické..zkrátka akční film jak má být! :) Tedy až na souboj obou hlavních protagonistů s obrem..nepřipomíná vám to bitku se zlobrem v prvním díle The Lord of the rings?! :) ()

Okara

Předvídatelný děj a nic moc scénář plně vynahrazuje pořádná dávka parkour-akcí, při kterých se až tají dech a které z průměrného francouzského akčňáku dělají originální napínavý příběh. 75% ()

Eawy

Jeden z najlepších akčných filmov, čo som kedy videla. Francúzi sú machri. 100% a páči sa mi kód 7.9. vtey som sa narodila. ()

predators

Tihle frantíci mě vážně mile překvapili. Nejen, že jim nedělají problémy pády (skoky) z deseti metrové výšky, k tomu se ještě umí slušně prát. Není to kung-fu, není to žádná hollywoodská akční pecka, ale jde o rozumné využití "bojového umění" s parkurem, dobré kamery a svižné akce. 70% ()

SeBig

Film furt jede! Jedna akce za akcí, nenechá vás vydechnout, má to jednoduchý příběh a není scéna kde by jste se měli nudit. Prostě libová akční pecka. Já filmy s Evropy nemusím ale tohle je hodně dobrý! A ten soundtrack taky velký plus. ()

korbitch22

Jeden z nejnámrdovějších akčňáků všech dob!Dokonalý akční scény, skvělý obsazení, hustá hudba, výborně udělaná blízká budoucnost shilé Paříže ...jeden z mých nejoblíbenějších filmů a určitě nejlepší francouzký film za posledních 15 let.100%. ()

Chrustyn

Ze začátku perfektní akční jízda, která bohužel po nadupané první půlhodině velice zpomalý. Ale jako bezmozková akční podívaná to funguje. ()

Arsenal83

Presne ten film, kedy si nielenže neosvojím štýl, ale ako prvé mi napadne: a toto má byť nebezpečný okrsok? Ja chápem, že v Paríži sú rôzne zóny, ale boli sa už pozrieť na Luník IX.? ()

Yardak

Skvělý Sci-fi-Akční filmek, který je geniálně nadupaný - jak v akčních scénách, tak i v humorných hláškách. I Francouzi mohou překvapit :o). Paříž 2010... ()

anais

Po pár dnech už si prakticky nepamatuji, o čem to bylo. Ale dívalo se na to takřka bez dechu, i když nic asi nepřekonalo honičku po chodbách paneláku v úvodu filmu. Mít to trochu lepšího sénáristu, tak dám pět a skloním se před Lucem Bessonem a jeho snahou vybudovat ve Francii nový Holywood. Tady se mu to skoro povedlo. ()

Tigo

Na tenhle film jsem v pujcovne narazila uplne nahodou, byl mezi novinkami, ale nazev mi nic nerikal. Rozhodovala jsme se - mam, nemam? Nakonec jsem ho vzala s tim, ze Luc Besson prece nemuze zklamat .... a nezklamal :) Film jem videla odpoledne a myslela na nej jeste pred usnutim. Necekejte zadne hluboke myslenky ani Oscarove herecke vykony - jen skvelou zabavu. Sice to bude znit jako strasne klise, ale tenhle film na me proste zapusobil jako dokonale osvezujici koktejl - vezmete jednoho padoucha, pridate dva osvalene kladasy v hlavnich rolich, smrncnete bajecnymi honickami (nejen) po strechach, skvelymi sportovnimi (az akrobatickymi) vykony obou kladasu, okorenite jednou casovanou bombou, zkorumpovanou policii a slicnou divkou v nesnazich .... a voila - velice chutny a dobre stravitelny vyrobek je na svete. ()