Trochu vyšinutý novinář dr. Hunter S. Thompson se na svém ranči zuřivě snaží dokončit příběh o svém advokátovi Carlu Lazlovi. Při psaní článků nezapomíná na neuvěřitelně bláznivé situace, které prožil nejen se svým advokátem. Bitka v soudní síni, útěk oknem z nemocnice, ragby v hotelovém pokoji? Žádný problém. Tenhle novinář to totiž v hlavě opravdu nemá v pořádku. A to si ještě často bere na pomoc drogy, alkohol a násilí... (North Video)

Han22

Bill Murray byl jednou z těch lepších nových komediálních hvězd 80. let, takže jsem čekal od komedie s ním nějaký slušný standart. Ale tohle bylo utrpení. Hrdina je novinář co fetuje, chlastá, je úplně mimo a chová se jako naprostý magor... kdo by někomu takovému dal práci? (Podle skutečné události?) Pak je tu jeho kamarád, kterému hrabe ještě mnohem víc. A to je celé, žádný děj či příběh, jen sled "punk" scének, které většinou nejsou ani vtipné. Murray se herecky snaží a mám ho rád, takže hvězdičku za něj, ale jinak tohle ani nebyla komedie, jen příšerná kravina. ()

Peiper2

Málo vtipné a téměř nulový příběh. Jedna hvězdička za Billa Murrayho a druhá za těch pár legračních scén, které se ve filmu vyskytují. Film místy připomíná Strach a hnus v Las Vegas, ten ale považuji za mnohem zdařilejší. 40% ()

DannyBoy80

Na Strach a hnus v Las Vegas to rozhodně nemá. Murray není špatný, ale prostě nehraje to co má, scénář nenabízí to co tam má být. Jakoby novinář pouze chlastal a hulil trávu. Ale on bral kde co, o čemž není moc zmínka. Je to komedie, přitom to mělo být psycho. Škoda. Něco se ale povedlo. 70% ()

bobstock

V případě role jebnutého volnomyšlenkáře Thompsona prostě vidím J. Deppa a ani náplň scénaře a situacích vzniklých s kolegou Lazlem mě neodzbrojila tak jak Hnus z L.A. od Terryho Gilliama. 45% ()

Joski

Pre bežného diváka je to dobrá streštenosť. Pre fandov novinára Thompsona určite nadpriemer. Pre mňa bohužiaľ len slabá zábava, ktorá nedosahuje kvality Strach a hnus v Las Vegas. 60% ()

rivah

Soubor připitomělých scének. Film nesahá (zde často zmiňovanému) Strach a hnus v Las Vegas ani po kotníky. ()

-tHESWINe-

Panebože ... Bill Murray paroduje Johnnyho Deppa ve Strachu a Hnusu v Las Vegas. (Až na to, že to je vlastně naopak, Where The Buffalo Roam je o 18 let starší. Bohužel filmy, jak se zdá, s léty nezrají tak jako víno.) Tohle nemůže dopadnout dobře. A nedopadne ... dějová linie je mírně prořídlá, až plytká, takové parodie vymýšlí studenti na základních a středních školách. Na druhou stranu, pár vtipných momentů se najde, Bill Murray perlí co to dá. ()

himor

Strašne uletený film o bláznovi Thompsonovi...ak bol aspoň z polovice taký ako ho ukazuje tento film a tiež Strach a hnus, tak sa ani nečudujem, že si odstrelil hlavu. Celý film je jedno velké šialenstvo, bez kúska pointy, ale mne to prišlo dosť divoké, utrhnuté z reťaze a to môžem. Objektívne tento film stojí za hovno, máte si spraviť obraz o šialencovi, na ktorého plátno ešte nenašlo liek. Na tento plátok ešte nedozrel čas, možno po pár rokoch sa to bude brať ináč. A Murray to podľa mňa zahral na vysokej úrovni...asi je tiež cvok :D ()

Kanalizato

Ani jednou, ale čestně ani jednou jsem se nezasmál. Přitom tváře jako Murray, Aykroyd nebo Chase doslova žeru. Ale to co tady Bill předvádí? Prostě není vtipné! Magora hraje dobře, ale bohužel netuším proč. Jestli se pravdě blíží více tato verze nebo ta s Deppem netuším, ale tato je ta méně koukatelná. ()

bakulator

Dr. Gonzo alias Carl Laslo opravdu nemá chybu. Dr. Thompson o něco méně fetuje, ale o to víc chlastá. Film určitě neurazil Gillianům megaúlet navíc obsahuje několik nezapomenutelných hlášek. (Prezident Nixon může všude :-)) ()

mac000

zatímco Strach a hnus v Las Vegas jsem viděl před dvaceti lety a po shlédnutí mi vůbec nesednul, Linsonova komedie mě okamžitě nadchnula. Podíl na tom má i můj oblíbený herec Bill Murray, který dává roli Dr. Thompsona správně ulítlý rozměr. Některé scény jsou jako z crazy comedy! Jen nevím, jak by se v realitě s takovými průsery někdo udržel v zaměstnání a (podle náznaků souvislostí děje ) v něm dokonce povyšoval. ()

Bilky

Šubyduby Amerika...a přitom taková blbost! Asi najhorší film Bilaja Murája. No také boli 80ky... Ale soundtrack bol fajn. Film 45% ()

Signore

Je to vedeno jako komedie, a jako komedie to zjevně i bylo natočeno. Jelikož jsem se zasmál jen jednou (párkrát jsem se pravda pousmál), považuji čtyřicetiprocentní hodnocení ze své strany za maximálně vstřícné. ()

bertrand

Pan Betrand lituje, pan Bertrand nedodíval. Nedalo se. Ale dává, zcela bezdůvodně, jednu hvězdu za Billa Murrayho a za vzpomínku na Huntera S. Thompsona, který prý tenhle film neměl rád. Nepíšou na imdb, že původní profesí producent Art Linson absolvoval čtyřměsíční kurz režírování nežli se pustil do natáčení tohoto vysněného projektu? Na to, aby filmu a postavám v něm vdechl potřebnou energii a životnost to bylo bohužel málo.... ()

GOTFAN

Jsou tam slabší okamžiky, ale bavil jsem se a rád zas viděl jeden z těch pohledů na Thompsona. Boyle a Muray v rolích naplno s lidmi a světem okolo který odráží hezky styl Thompsonova psaní, jeho pohled na svět ()