Manažer Tim je jen na dosah od velkého kariérního úspěchu. Musí jen najít hosta a přivést ho na speciální večeři, kterou jeho šéf pořádá každý měsíc. Vítězem večera se stává ten, kdo s sebou přivede toho největšího blbce…  Tim je manažer, jehož kariéra stoupá vzhůru. Nyní konečně dostal povánku na speciální večeři, kterou každý měsíc pořádá jeho šéf ... ten, kdo s sebou přivede největšího blbce má ve firmě následně zaručeny značné výhody. Timova snoubenka Julie celou událost považuje za odpornou a tak jí Tim slíbí, že se večeře nezúčastní. Jenomže pak narazí na Barryho, jenž ve volném čase staví propracovaná dioramata z vycpaných myší. Timovi je okamžitě jasné, že právě objevil dokonalého kandidáta na vítěze Večeře pro blbce, neodolá pokušení a Barryho pozve. Ovšem ačkoli Barry vše dělá s tím nejlepším úmyslem, rozvrátí Timův život a dostane ho na šílenou sestupnou spirálu, ohrozí nejdůležitější obchodní dohodu, přivede zpět do Timova života jeho šílenou expřítelkyni Darlu a snoubenku Julii nasměruje do náručí jiného muže… (oficiální text distributora)

hEROic

je to celkem o nicem a hooodne zdlouhave, ale neda se tomu uprit, ze jsou tam i vtipne scenky... zaverecna vecere byla super, tam jsem se nasmal dost, ale to ani z daleka nestaci... 50% ()

Lyžař

Pohodovka a při tom strašná blbost :-D Steve Carell si tentokrát vystřihl takovou roli, co bych mu nikdy netipl. A hraje jak o život. Hořkosladká komedie je super náplní večera. Tohle by rozesmálo (nebo i jenom přivodilo úsměv) každého. Tak nebuďme trudomyslní. Hudební skvosty nečekejte, režijní brilantnost taky ne. To ale vůbec nevadí. ()

Rathalos

Steve Carell a Paul Rudd su moji oblubenci,ich komedie sa mi pacia,taktiez aj tato,vtipna zalezitost,ktora mi sprijemnila vecer...:-) ()

brumbrum odpad!

Jasne, hamburger-zruti spravili dalsi odpadovy remake a clovek to zisti, az ked sa mu nezda, ze tak dobry film je tak paradna sracka. ODPAD a dalsia hanba pre ameritov ()

Jeand´Boa

Tam, kde Francouzi rozjíždějí až téměř divadelní umění pár herců na malém prostoru, Američané pojímají vše (jako téměř vždy) ve větším...nad slovním humorem převládají spíše komické scénky, které mohou v některých případech spíše připadat jako přehnané, nicméně víte co? Ono to funguje...Z celkového hlediska se jedná o klasickou oddechovou záležitost, u které se někdo pobaví, někdo dojme a někteří možná obojí...Herecké obsazení celkem funguje a ani nepřijde, že by docházelo k nějakému tomu pitvoření a přehrávání...je to zkrátka komedie dle svého názvu. Nikdy z ní nebude TOP film, nikdy se nestane klasikou, na kterou budou masy vzpomínat, ale při každém náhodném zhlédnutí oddechově pobaví... ()

guri

Steve Carell je sice uzasny "debilek k pohledani", no inak v celom filme nebolo absolutne NIC ine, co by dokazalo aspon trochu zaujat. A je skutocne len Carellova zasluha, ze film ma odo mna dve hviezdy. ()

redwik

Podľa mňa veľmi vydarená komédia, ktorá však najviac prekvapila tým, že ničím nesklamala. Steve Carell a Zach Galifianakis si zahrali idiotov a tieto role im dokonale pristanú. Chcel by som vyzdvihnúť najmä prvého menovaného, vďaka ktorému som sa takmer počas celého filmu zabával. Paul Rudd hral tentokrát úlohu podobnú roli Mika z Priateľov: taký typický chlapík, ktorý má šialených ľudí okolo seba a vôbec sa mu nedarí. Keď sa ma niekto opýta na pohodovú a vtipnú komédiu, určite mu odporúčim práve túto. ()

goni

Zaujimavy napad a zo zaciatku aj celkom vtipne. Bohuzial film sa velmi rychlo sklzol do roviny klise a otrepaneho americkeho kvazi-humoru a potom to s nim uz islo dolu vodou. Trapne scenky striedali este trapnejsie scenky a tomu vsetkemu kraloval Steve Carell, ktoremu to podla mna velmi nesadlo [63/2013]. ()

Hulk Hogan

Bál jsem se toho hodně, ale naštěstí to není ani moc remake jako takovej. Okopírovanej je jenom nápad, jinak si to Američani udělali po svym a podle mýho názoru to dopadlo docela dobře. ()

Torgal

Miestami som mal dojem, že Carellovu postavu ovláda nejaká zlovoľná vyššia moc, aby Paul Rudd čo najviac trpel. Pravdou ale je, že až do večere sa veľa humoru nedočkáte. A rozhodne nevravím, že tá je nejak výnimočne zábavná. Z toho obsadenia sa mohlo (a malo) vymačkať omnoho viac. 5-/10 ()

dalziel

Mám dojem ,že za blbca som ja keď to pozerám. Steve sa do doho blbca vložil až priveľmi.🤣Pozrieť sa to dá a myslím ,že aj opakovane. ()

Slimakovec odpad!

Kdo neviděl originál, pusťte si originál. Kdo viděl originál, tohle si nepouštějte. Já si to po originálu pustil a byla to chyba. Má to u mě jediný plus - podíval jsem se díky tomu na původní snímek, při kterým jsem se výborně bavil. ()

OPI. odpad!

Přihlouplá vykrádačka perfektního francouzského snímku. Čekal jsem, že to nebude nic extra, tak jsem to přehlížel, ale moje zvědavost mě donutila kouknout na to. Mám nového adepta na nejhorší remake dekády! FUJ. ()

Zevon odpad!

Už původní film stál na trapném námětu, velmi pochybuji, že by kdo ztrácel čas zvát ke stolu debila, když se chce nažrat, remaky jako takové stojí většinou za prd...Obsada je klasika z různých honimírských filmů o panicích, které mi nikdy nešly svou trapností pod nos..celkově ztráta času. Mělo by se to jmenovat "blbec před obrazovkou". ()

josieaddms

Nedala jsem hodnocení odpad., jen proto, že celý velmi stupidní, trapný a ve špatném slova smyslu Americký snímek zachraňuje před totální zkázou skvělá Britská herečka Lucy Punch. Steve Carell o kterém si myslím že je dobrý herec byl zde nudný a trapný, k Paulu Ruddovi se snad radši ani nebudu vyjadřovat. Byl tam asi jeden vtipný fór, ale jinak to bylo nudné, nezáživné a o ničem. S původním Francouzským snímkem se nedá srovnávat. ()

E lan

Příjemné překvapení, od začátku jsem se bavil, Steve byl tentokrát přiměřeně umírněný a Dudd ve své roli navíc sedí úplně přesně. Originál jsem také viděl, ale tehdy mě moc nechytnul. Možná si to po tomto počinu zopáknu... ()