Před 17-ti lety si ve studentských dobách zašpásovali s krásnou Colette a pak se vydali každý po svém. Zbyla jim jen hezká vzpomínka, ale možná i problematický teeneger Scott, který se právě vydal kamsi do světa na zkušenou. Protože si nešťastná matka Colette neví rady, osloví oba potencionální otce o pomoc. A všechny to stojí dost práce a přemlouvání, než je všechno tak, jak má být... (oficiální text distributora)

JohnnyD

Robin Williams a Billy Crystal v réžii Ivana Reitmana? Fajn oddychovka, ale mám taký dojem, že ak by to točili o desať rokov skôr dopadlo by to oveľa lepšie. ()

kingik

Remake francouzské komedie"Otec a otec" nedopadl vůbec špatně, a vlastně mohl dopadnout podstatně hůř. Má ale pochopitelně své nedostatky. Tak předně Robin Williams nemá potrhlost Pierra Richarda, ale snaží se o to velmi a Billy Crystal je sice skvělý, ale na Depardieua prostě nemá. Tahle komedie je ale rozhodně ještě bláznivější, než její originál a možná i o něco nápaditější, protože některé scény v původním filmu vůbec nebyly, ale je to jen remake, a tak už to tolik nepřekvapí. Velkým bonusem je zde Mel Gibson v miniroli pankáče. Ten stál fakt za to. ()

heyda

Není to tak špatné, jak se zde u některých prezentuje. Problém je jen v tom, že originalita je tu takřka nulová. Podle mě předčít Depardieua a Richarda je takřka nemožné. To jsou králové celosvětového humoru. I tak ale příjemná podívaná, která si mých 60% zaslouží. ()

Lacike

Original som nevidel ale remake je strasna nuda. Co je doslova nepochopitelne. Reitman ma na konte niekolko skvelych komedii a ustredne duo je inokedy tiez neskutocne vtipne ale tentoraz to vôbec nefungule. Len velmi zriedkavo sa tu najde nejaky slusnejsi vtip ale aj tak sa nejedna o nic extra. Niekolkosekundovy vystup Williamsa a Crystala v Priateloch ma rozosmial ovela viac ako tento film. 4/10. ()

Gary

Průměrný remake s jen několika opravdu dobrými vtipy.Ale co mě opravdu rozesmálo,byla Williamsova historka o jeho Ahoj doktore, ještě to nesplasklo a zpíval: "Ahoj doktore Joe, Mám prostatu oteklou, Myslím, že nefunguje tak, jako dřííííííív. Něco je v nepořádku, Tlačí mě něco v zadku..." ()

Tommassi3

"Když vidím mima, tak mám chuť ho kopnout do ksichtu.." ;) Dva výborní komici uvěznění v hloupoučkém coveru.. Neuvěřitelně oproti očekávání slabé.. ()

corpsy

Rýchlo a svižne plynúca zábavná komédia, ktorá vôbec nieje taká zlá ako sa onej hovorí. Práve naopak. ()

Riddick77

Neznám originál a nijak mě to netrápí. Dynamic duo Williams a Crystal bezchybné, ač je pravdou, že se z toho dalo vytřískat více. Především Robin Williams mohl být rozhodně výraznější, ale nedostal prostor k improvizaci, ve které je mistrem. I tak se jedná o velice zábavnou věc. 7/10! ()

kaylin

Tahle komedie, která je remakem francouzského filmu, toho chce říct strašně moc, chce vytáhnout diváky na různá místa, ale to, co se děje, prostě není tak zajímavé, jak by si člověk přál. Billy Crystal a Robin Williams jsou asi dobrý tým, ale tady jejich humor prostě nefungoval. Jejich postavy pro mě nebyly zábavné, i když byly stejně tím nejzábavnějším v celém filmu. To je samo o sobě dost smutné. ()

Derek

nudný remake, priemernej komédie. williams a crystal sú nemastný-neslaný o zvyšku škoda hovoriť. zasmial som sa asi 5x a zvyšok filmu som sa nudil. ()

easaque

nostalgické 1* špatný film i bez toho, abych to srovnával s původní francouzskou komedií. Navíc herecké výkony jsou hrozná slabota. Úplná zbytečnost - palec dolů a sand si ani tu jednu hvězdičku nezaslouží [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Wormboy

Spojenie Williamsa s Crystalom mohlo dopadnut podstatne lepsie. Reitman nam takto naserviroval dalsiu priemernu americku komediu so slusnymi hereckymi vykonmi.Mozno za moje v podstate dost negativne (v takomto pripade) hodnotenie moze z casti aj priserny slovensky dabing... ()