blekekeke

Horor? ani zábavný to není. Po celý film jsem necítil ten správný tlak na žaludek. A navrch jsem čekal, že se vyloupne Frankenstein a zachrání je, takže ani žádné překvapení se nekonalo. ()

Zelda knihkupec

Robův trillerovej nářez. Méně nelogické oproti domu tisíce mrtvol. Přibylo na brutalitě. Hlášky byly kolikrát naprosto kultovní (viz třeba scénka se zmrzlinou). Absence kladných hrdinů hodila film do roviny čekání komu se víc a stilovějš ublíží popřípadě kdo koho zabije. Prostě brutální, groteskní drsná záležitost jenž jsem si užil všemi deseti. Ať žije kapitán Spooning... ()

hony23

Velmi syrový příběh pošahané rodinky úchylných zabijáků na útěku, mixovaný pátrací akcí pomstychtivého fízla. Občas nějáká ta brutální scénka a výborné dialogy, které z tohoto filmu dělají napůl komedii. ()

ludovit14

Zvrátená, brutálna nehoráznosť, čo som ani nedopozeral po 55min.som mal dosť.A zistil som, že Rob Zombie mi ako režisér vôbec nesedí.HOD:20,01%.PS:príbeh sleduje jednu veľmi ujetú rodinu a neposkytuje prakticky nič zaujímavého. ()

Desmi

Tenhle film je celkem zvrácený dílo. Tolik brutality, nadávek a zkaženosti těžko jinde najít. Na druhou stranu to má něco do sebe, zprvu je to sice trochu chaos, ale postupně to začne fungovat. Bohužel těžko Vyvržence pekla někomu doporučit, protože ne každej má žaludek na takovou "úchylárnu". ()

Tomko87

Tak toto mi omnoho viac zašmakovalo ako jeho predchádzajúci Dom tisícich mŕtvol. Zombie tu vystupňoval pojem šialenosť a zvrátenosť na úplný nový level ! Vo svojom jadre je to roadmovie, kde zbytok husáckej rodinky prchá pred zákonom, a strašne nasratým šerifom. Po ceste prežívajú radosti a útrapy. No v ktorej rodine niesu ? To by ale nemohol režírovať Robo Zombie. Fascinuje ma, že vo vyvrheľoch niesu v podstate kladnè postavy. A ak sa aj objavia, dlho sa neohrejú, alebo nimi ani niesu (aj keď na prvý pohľad sú) Niektoré scény som si doslova užíval, pri iných zase s nechuťou odvracal zrak. A toto sa Zombiemu podarilo na jednotku. ()

KorenGeorge

Rob Zombie rozhodně ví, jak provokovat. Tato černohumorná adorace Adamsovi rodiny na druhou šlape od začátku do konce a nechá málokoho emočně v klidu. Rozhodně ve filmu nehledejte nějaké hlubší poselství a užijte si tenhle delikátní kýbl hnusu (neodporuje si tohle slovní spojení?). ()

Saren

Ani horor ani thriller, nýbrž krásně zaflusaný popcorn pro juchavá děcka, pozlátko, jak zde už pravil jeden kolega. A vadí to v tomto případě? Vypíchnout lze především scénu s prostitutkou a kořist v podobě další vidlácké rodinky, přimáčknout naopak druhou, poněkud neomaštěnou část i trochu zaostávající výkon Leslie Easterbrook v roli matinky. ()

@nthr4X

Rozhodně oproti domu tisíce mrtvol posun nahoru, ale nic převratného, co by se mi vrylo natolik do paměti, abych si to musel pustit znovu. ()

vandamator

Rob natočil opravdu skvost a po prvním díle zvedl laťku na vyšší level. Tentokrát, se dá opravdu mluvit o snímku ,který svojí kvalitou šlape na paty prvnímu texaskému masakru. Ubylo sice na brutalitě, ale místo něho je tu jízda nadupaná adrenalinem od začátku až do úplného konce. A hlavně mnohem větší reálnost, která filmu dodává správnou atmosféru. ()

Pathetic

Obstojně natočený odporný film o odporných lidem a zrůdnostech,něco takového natočit snad nemůže ani člověk. ()

F2003F

Slabá vykrádačka TCM lepšia ako všetky jeho sequely prequely remaky rebooty toho. Miestami artové pokusy celkom nevyšli, ale je z toho cítiť s akým citom k tomu Zombie pristupoval, aj keď ma nikto okrem klauna nepresvedčil. Všimnite si ako má (atraktívna) Sheri aj mama vo svojich úlohách nehodiace sa žiarivo biele zuby. Vadilo to, takéto detaily sa mohli aspoň snažiť zakryť. V každom momente naznačujúcom zámer dojem pokazia herci, ktorým sa nedá uveriť čo hrajú. Spravil som chybu, že som si pred tým nedal House, tam to bolo viac o detailoch, uveriteľnejšie a pravdepodobne sa počítalo s tým, že to máte za sebou. ()

Dejvidas

Určitě lepší, než první film o famílii Fireflyů, ale stále hrozná slabota.. Rob Zombie si myslí, že když narve film rádobyefektními prostřihy, drsnou hudbou a v každé druhé větě zazní "fuck", tak že to z něj udělá cool režiséra.. Kdepak, je to jen naprosto neschopný filmař, jehož filmy prostě NUDÍ !! ()

hansen

Super road-movie,zábava jak má být.Není slabého okamžiku a žávěr,který vás vtáhne do kůže "vyvrženců".Doporučiji pustit anglickou verzi a počítat slovíčko fuck ....... je tam snad tisíckrát. ()

Zerthimon

Tak to je celkem změna, jednička se skoro nedala dokoukat a tohle už jsem viděl dvakrát. Tohle je takový roztomilý rodinný film. Jen si Zombie mohl odpustit toho klauna, kvůli němu je ten film místy tak přeslazený, že to budou jenom čtyři hvězdy. ()

Okolecko

Nechápu proč bych měl na filmu oceňovat nakolik evokuje atmosféru 70.let, nebo jestli míra brutality je větší než v jiných filmech(násilí ve filmech mi v zásadě nevadí), případně kolikrát bylo proneseno slovo fuck(doporučuju Blue Velvet). Několik filmařských nápadů, několik zručně natočených citací,zajímavá hudba, tolik klady, tenhle film mě nešokuje, ani neprovokuje(sorry, od půlky jsem se nudi)l, je mi z něho smutno a prázdno, asi už jsem starej. ()