naytsirk

Nevím, jestli jsem se koukal na stejný film, nebo jsem měl jen špatně naladěný vnímací buňky. Já mám rád horory a když je tam dostatek krve a nějaká ta brutalita, tak nejsem vůbec proti... ale tohle u mě neobstálo... ()

Koki.i

Hodně kvalitní práce, hororem bych to ale nenazvala. Z těch pár věcí, co Rob Zombie natočil, se mi tohle líbí nejvíc. ()

Angelie

Filmu nechybi trocha uchylnosti a drzosti, libi se mi ! Takovy tu jeste nebyl, chci vic takovych filmu ! Tuty kurva fruty ! ()

johny.mad

Rob Zombie..co dodat k tomuto milovníkovi starých béčkových a céčkových hororů a skvělému muzikantovi....snad jen tolik, že na co sáhne, to mě baví. Vyvrženci pekla jsou skvělou sondou do běžného a věru nelehkého života rodinky masových vrahů..vždyť kdo by měl žaludek na věčné znásilňování a mučení, masakrování neviných obětí a k tomu ještě ta policie a šerifové, kteří pro tuhle zábavu a umění nemaj vůbech pochopení...skvělý film s dosud nepřekonanou atmosférou strachu a zmaru...výborně Robe...snad tohle dílo ještě někdy překonáš...tutti kurva frutti je hororovou hláškou století.. ()

Rok0s

První díl je divnej, ale tohle je fakt pohodička film. :)... 5/5 :D... Nic tomu nechybělo a je to nejmíň 1000x uvěřitelnější, než již zmiňovaná jednička. ()

l.l.negro

hehe,hustý filmek. Když jsem se po zkouknutí filmu zamyslel,kdyby se mi tohle doopravdy stalo.... ! opravdu brutální a nelítostný zmrdi :D ()

Hrobař

Je to peklo to jo ....ale znova už si to asi nedám. Asi to v žánru exploitationu není úplně moje. Cením to, nemám výtku, ale tady dost. ()

PepsonFikson

Asi pouhých 5 minut mě dělilo než jsem si to pustil po Domu tisíce mrtvol. Opět naprosto úžasné a to i přes to že krom drobné návaznosti a herců to nemá společného takřka nic. Zkrátka opět nic než chvála na Zombieho hlavu. Takže za mě Palec hore. ()

Fritaaa

První polovina filmu úžasná, jenže potom se to scénou s kamionem nějak zlomilo a já se z drsné podívané musel přeorientovat na hodně odlehčený horor plný vtipů, nesmrtelných záporáků, nepochopitelných postav a takových kravin. Tenhle film je ukázkou toho, jak se dá něco dobře rozjetého parádně pos*at! ()

AdamDudas

Audio: nehodnotím Vizuál: 65% Scenár: 60% Po vzhliadnutí Domu tisícky mŕtvol som si povedal že si pozriem aj toto, lebo Zombie láska Roba Zombieho k filmom sa mi veľmi páči. Film si udržal štandard, ak ho nezdvihol. Moja obľúbená postava z prvého dielu sa vrátila a dostáva viac času na plátne. Dostala ma záverečná scéna. Celkové hodnotenie Vyvrhelov pekla: 65% ()

lepinla792

Jízda s výbornou muzikou. Na můj vkus správně ladí tempo a zápletky, víc se mi líbila kamera než předchozím filmu Dům tisíce mrtvol. Sheri Moon Zombie je pěkná baba a dobrá herečka, žádná špatná tlačenka. ()

Richie4422

Rob vykúzlil voľné pokračovanie House of 1000 corpses. Oklieštil ho o Dr. Satana, niektorých členov rodiny. Odobral bizarnosť, občas otravné post production efekty a všetko to nahradil surovosťou a napätím. Vyhnanci z pekla si musia totiž uspokojiť svoje chúťky aj na úteku. ()

bodo1 odpad!

No neskutočná kokotina. Mix sračiek a blvancov. Trápna napodobenina Tarantina a iných tvorcov nezávyslej tvorby. Od začiatku až do konca sa mi chcelo srať. Nechápem ako niekto mohol tento hnoj dať do červených čísiel. Pfuj. Normálne sa hanbím, že som venoval toľko času na takéto imbecilné divadlo plné neuveriteľných sračiek a nereálnych nezmyslov. Už len ten Zombie, však to musí byť čistý čurák s vypálenym kokotom na čele. ()

Egito

Úžasně ztvárněný film od Roba Zombieho plného krve, zbraní a alkoholu. Výborná herečka Sheri Moon Zombie hrála úžasnou postavu byla psycho ale i komediální. Tento film si zaslouží 5 hvězd nejen za ztvárnění a nápad, ale i efekty a příběh. Viděla jsem film asi tisíckrát a nelze jej okoukat. Vřele doporučuji ()