PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,4/10 | Rotten Tomaotoes: Tomatometer - 79%, Audience Score - 64% | FDb.cz - 71.5% | Po včerejším podobném Tajemném letu musíme hlásit o mnoho větší spokojenost. Holt jde vidět, že Wes Craven je zkušený režisér a to, jak z normálního dramatu o workoholičce přešel do psycho Thrilleru v letadle - mistrovské. Bohužel poslední dvacetiminutovka už v letadle není. No, stále to je (hodně!) napínavé a velmi svižné, přesto to ztratí největšího tahače (Cillian se totiž promění v rutinného vraha) a začíná to být bohužel hodně klišé. Nicméně stále nás to dost bavilo a díky skvělému Cillianu Murphymu, Rachel McAdams, která je (jako skoro vždy) taková třešinka na dortu, se jedná o velmi nadstandartní Thriller. 80% ()

JosefTomas

Páni... Cillian Murphy je fakt herecké eso, který uhraje úplně vše. Člověk mu přeje jen to nejhorší a fandí půvabné Rachle McAdams, aby se z toho dostala celá (a ještě mu to nějak vrátila). Člověka i potěší, že tvůrci začínají zcela nevinně a jakmile se dostaneme do letadla, Murphy vytasí svůj herecký trumf a stačí mu jediná věta, abychom poznali, že jde do tuhého. Když k tomu připočtete i logické uvažování hlavní hrdinky a nevadí vám filmy, které se odehrávají převážně na jednom místě, máte napínák od začátku až do konce. Někteří budou sice trochu remcat u konce, který po opuštění letadla nebere až nečekaně rychlý spád a hutná atmosféra tak přijde vniveč, ale až na pár drobností je finále ucházející a pravda, i nevyhnutelné. ()

PlysovyMacko

Maly thrillerik, ktorou najväčšou devízou je napätie. Prvá polovica odohrávajúca sa na palube lietadla je výborná, kde má navrch zaporak, zatiaľ čo v súboji jeden na jedného v dome ma navrch hlavná hrdinka.  Cillian je dobrý. ()

adamix

Okrem cool námetu s dobrou hereckou dvojicou je podľa mňa tento lietadlový triler priemerný. Načrtáva veľké veci, ale zbytočne zasahuje do bondovského štýlu a vo výsledku pôsobí nemastno neslano. Cillian Murphy je dobrý záporák, ale Rachel McAdams ho niekoľkokrát (!) sama vlastnoručne prebije a nielen fyzicky, ale i inteligenčne. Craven má za sebou lepšie časy a toto mu do jeho comebacku nijak neprispelo. Skrz všetku kritiku je to stále iba dobrý, neškodný priemer, ktorý mohol byť niečím viac. ()

ric

Ta přímočarost, jednoduchost a žádná "kontraverznost" a výraznější prvky mě nutí hodnotit to jako průměr. Nějaký náznak dějového zvratu by neškodil. Filmařské a herecké řemeslo na hodně slušné úrovni. 70% ()

Humprt Pum odpad!

1/4 hvězdičky za prvních 10 minut filmu. Potom už jen bída a nekonečná řada úplných nesmyslů. Thriller s tolika logickými chybami jsem neviděl ani nepamatuju. Opravdová katastrofa. Průměrně dobrá režie, ale tak nevypočitatelně debilní vyústění každé akce by zlikvidovalo i režii excelentní...proto se to do konce nedá skousnout ani po kouskách. Mažu. ()

Prubner

Vždy, když v thrilleru fandím záporákovi, je něco špatně. Rachel McAdamsová je sice hezká kost a navíc nikoli netalentovaná, ale Murphy ji svým charismatem i herectvím o třídu převýšill. Nemluvě o tom, že z dané situace šlo vytěžit mnohem víc, než se povedlo autorům. ()

Honzus

Klasický thriller "na jedno použití". Ano, na Rachel McAdams je radost pohledět a proměna Cilliana Murphyho ze sympatického gentlemana ve vyšinutého, cholerického maniaka je jistě pozoruhodná, ale bohužel mnoho dalšího, co by stálo za vyzdvižení, Noční let nenabízí. Film má svižné tempo a atmosféra je místy správně klaustrofobická, ale upřímně řečeno, na spočítání okamžiků, kdy jsem pocítil nervozitu či strach, bych nepotřeboval ani prsty jedné ruky. Nicméně na sobotní večer je Noční let určitě přijatelnou volbou. ()

asader

Na letišti není signál a v autě při cestě z letiště vybitá baterka.To se může stát fakt jen ve filmu.4/10. ()

brtko

Dobrý thriller, ktorý pozdvihuje Cillian Murphy. Podľa mojho názoru však stále lepší zážitok ako Tajomný let s Jodie Foster. ()

FREEWHEELER

Tak tentokrát som bol príjemne prekvapený ba dokonca až nadšený. Super minutáž, fakt že skvelý nápad, bohová McAdams a slizký Murphy. Nebolo v tom nič hlbšie, ale napätie sa dalo krájať a kto by tú bezmocnosť takému jemnému stvoreniu mohol neuveriť. Vlastne zbytočné sa v tom prplať. ()

chrchel

Uznávám že víc než nějaké příběhové kvality mě přibitého do křesla drželo napětí, a také hlavní ústřední dvojice. Víc ani nebylo potřeba. ()