Shimmy

Na tenhle film se vždycky ráda podívám. Přestože jsem ho viděla už nesčetněkrát, vždy na něj koukám se skoro stejným napnutím jako poprvé. ()

Kozlowski8

Lisa, manažerka luxusního miamského hotelu se v letadle seznámí se sympatickým a milým chlapíkem. Záhy se však ukáže, že to není vůbec milý a sympatický chlapík a jeho seznámení se s Lisou není náhoda... Film, postrádající kreativitu a nápad, jenom samé turbulence, nefungující telefonní sítě a signál a přes celou obrazovku neustále plačící Rachel McAdams (napřed jen brečí a brečí a když jde skutečně do tuhého, stane se z ní drsná bojovnice). Rachel McAdams, ač patří mezi mé oblíbenkyně, v tomto filmu si mne tedy nezískala. Naopak Cillian Murphy v padoušské roli působil věrně i s propiskou v ohryzku. Nemyslím, že bych tento folmový Noční let musel ještě někdy zažít. 50%. ()

blezg

Napsat o Cilianu Murphym "na první pohled sympatický", tak jak praví oficiální text distributora, je přehmat kategorie "hjůč". Nemůžu se zbavit dojmu, že s tím chlapcem není něco v pořádku. Finální čaj ze smrtonosné pasti čtyřiapůl je poněkud v rozporu s předcházejícím dějem a "mužskou logikou", Letadelnímu dramatu zase něco chybělo do vynikajícího dojmu. Nicméně, zábava to byla dobrá. Nuže dobrá. ()

Saxos

Rachel McAdams, která pracuje jako recepční hotelu, po cestě letadlem domů z pohřbu své babičky, zabrání atentátu na hosta hotelu. Zárověň stačí i zachránit svého otce. Prostě ti zločinci jsou teď úplný tupci. Béčko na odpoledne. ()

rEooo

Určite najodvážnejšia manažérka hotelu, kopnut niekoho lodickou do nohy tak že mu ostane v nohe tak to sa len tak nevidí, ale však uvidis. ()

PTuranyi

Veľmi dobre natočený thriller. Príbeh síce nie je úplne originálny ale prevedenie má spád a herci svoje úlohy zvládajú veľmi dobre. Režisér s nami hrá sa s nami na skrývačku, keď nechá hlavnú hrdinku prejsť prerodom z krehkej krásky na drsnú bojovníčku, ale nestavia úplne na vode o bojovú povahu jej dal úplne od začiatku. Hra sa záchranou Keefovej rodiny samozrejme nekončí a každá príležitosť stupňovať napätie je využitá. Napr. hlavná hrdinka mala síce prístup k vrahovej zbrani už od chvíle keď ho zrazila, ale samozrejme sa k nej dostane až nakoniec. Nuž a šťastný koniec je už trocha vystrihnutý z rozprávky. 70% ()

ostre_pero

Bol to síce americký thriller, a teda nevyhol sa viacerým klišovitým scénam a ťahom, ale to napätie, najmä posledných 20 minút, tie nečakané zvraty a solídna hudba k tomu posúvajú túto snímku vyššie v mojom hodnotení. Akurát ten happyend... Zase... ()

Luke55

Napínavý film ale nemohl jsem se ubránit dojmu že spíše fandím zlému Murphymu který byl ve své roli absolutně dokonalý. Starost Rachel o svého otce byla jaksi neupřímná.Dusivá atmosféra fungovala ale pouze do chvíle než dcerka vypadla z letadla pak se z ní stala dokonalá akční hrdinka kterou nerozhází nějáká ta mrtvolka v baráku a to filmu trošku podráží nohy. Trošku lepší závěr by filmu pomohl takhle je to za *** ()

huriccan

thriler americký obecný, víc není třeba dodávat. Snad jen vzkaz pro hrdiny a hrdinky am. thrilerů: konečně přestaňte utíkat před padouchy nahoru do ložnic a pokojíků, popř. dolů do sklepa, ani se nezamykejte v koupelnách apod., už je to fakt trapný ()

aronofsky

Co mě na filmu nejvíc nas..lo? Dvě věci: ...není signál... a ...slabá baterie... Až do doby, než přistálo letadlo bylo všechno v pohodě. Nic revolučního se sice nedělo, ale ani jsem neměl při ničem „oči v sloup”. Po přistání se všechno nějak... pos..lo. Hlavní hrdinka se začala chovat naprosto nelogicky. Ve skutečnosti by normálního člověka něco takové vůbec nenapadlo. A závěrečná „hororová” scéna nezapře už trošku senilního „hororového” režiséra. ()

SONYAGENT

Nebyl to film, který by mě přímo uchvátil, ale bavil jsem se od začátku do konce. Faktorem, který považuji za důležitý, byl výběr hereckých osobností, kteří filmu dodali tu správnou šťávu. Děj nebyl neočekávatelný a netématický konec si režisér, jinak specialista na ,,Léčbu šokem" za rámeček nedá, avšak měl správný spád a žádnou slabší chvilku. Tže hodnotím 65% ()

Tomsterson

Fantastický Cillian Murphy je padouchem par excellance, ani on však nemůže zachánit průměrnost tohoto thrilleru. První půlka, snad i větší část by zasloužila plný počet "pecek", jenže jakmile vstoupíme do Lisina domu, stane se vše lehce předvidatelným až kýčovitým... ()

lapatata

Wes Craven zachoval svůj rukopis známý z Vřískotů. Film je to docela dobrý, dívat se na to dá, ale že by tam bylo nějaké napětí nebo v divákovi vzbuzoval hrůzu nebo strach, o tom tedy nemůže být řeč. Je to diametrálně odlišný způsob dělání hororu/thrilleru než známe např. od Hitchcocka. Všechno to, co dělá thriller dobrým thrillerem a co tam má být tam prostě není nebo je úplně jinak než má být. Vznikne z toho docela zábavný film na jedno použití s vždy stejnou dramaturgickou linkou a naprosto jasně předvídatelným koncem. Příliš komerce mi třeba tolik nevadí u romantických komedií, u filmů tohoto typu jí ale neholduju. ()

le poulet

Mně se to líbilo. První půka byla vyjímečná tím, že veškerá akce se situovala na dvě sedaldla, případně na nepříliš prostorné WC. Druhá půlka, nooo...dóbře, trochu akce i v luftě, proč ne. Dost podivný mi přišel přerod hlaní hrdinky z vystresované a o tátu se bojící ženy na drsňačku. Zřejmě jí dodala odvahu ta tužka...A ten konec byl takový neslaný nemastný. Takže by to byly slabé tři hvězdičky, kdyby Jacksona hrál někdo jiný, než Cillian Murphy. Jenže on ho nehrál nikdo jiný, takže je to skoro pět. Za dynamiku a barvu očí. ()

fandula

Tady se Wes Craven předvedl v nejlepším světle.Rachel McAdmas ne,protože ta je božská ve všem.Příběh 5* a zábava taky na 5*.Vše co má thriller mít 90% ()