Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

bergeron

Majstrovske dielo, sice malo par americkych much ako vystatovanie prs Jessicy, ale nic ostatne nebranilo k blaznivej jazde Johnyho a Seanna..Humor, akcia, hlasky, ano ano,budete sa bavit. Zaroven doprevadzane aj skvelou hudbou, a vypravacom, ktory vedel co keca..a Este bonus su nevydarene sceny v zavere pri titulkach, no co viac si moze clovek priat ak si ma vybrat komediu...Pre mna vzdy jeden z TOP filmov. uz len zaciatok stal za to..Tak Vodkad Ji chces ? Zleva ci Zpreva ::D a dostal ZDOLA :D ()

JimMorrison

je to sice béčko, ale baví, slušný honičky a jako bonus za čtvrtou hvězdu Jessica v plavkách... o ničem jiným to není, ale pobavilo ()

Ruslan

Parádní film plnej akce a srandy. Navíc pěkné blbnutí s auty. Další z filmů , který můžu vidět nekolikrát. Doporučuji. ()

Tuard

Ej kej ej, tak před 7-8 lety pro jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl, kdybych ho viděl až dnes, 5 hvězd by to nejspíše nedostalo. ()

Pythonator

Johnny Knoxville a Seann William Scott se hledali až se našli. Sednou k sobě perfektně jako dvojka ujetých buranů a funguje to mezi nimi tak skvěle, že je až škoda, jak je ten film slabý. Zasloužili by si mnohem lepší komedii, kde by se mohli naplno předvést. Ale i tak to byla sranda. Víc jak tři ovšem nedám. Ani když tam byla fakt sexy kára a taky vytuněná Jessica Simpson. ()

Al90

Tak to byla bomba :D sice druha pulka filmu trosku pokulhavala,ale i tak je to dost solidni snimek,kde ,,prdele,, litaj skoro v kazde vete :D ()

draxxi

Tak nevim kde se stala chyba. Komedie, u ktere jsem se ani jednou nezasmal. Nerikam, ze bych se nepousmal, ale ani to moc ne. Nejvtipnejsi jsou asi zaverecne titulky. Vse zachranovaly honicky v autech. 25/1/2020 48% ()

FuLister

Není to žádná velká intelektuální zábava, to rozhodně ne. Ale někdy je třeba se buransky zasmát, rozbít pár nárazníků, sbalit pěkný buchty a hlavně zachránit to svoje malý město před hamižnejma hajzlajma a podplacenejma poldama. ()

soukyd33

Dva bráchové, jedno šíleně vymazlený auto, a spousta problémů. Jo a ještě jedna zapadlá díra, kdesi na venkově. Také je zde spousta pěkných holek, a jedna sestra, co se prostě neoblékne jinak než do bikin. 😄 Tedy řeknu jen, některé scény s autem, byli silná káva pro autíčko. Hlášky super. Scény super. Dabing super. Poznámka: Ta jejich sestřička je super ujetá. Poznámka: Já se docela bavil. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Dinoo

Myslím ,že veľmi slušný film.Nahánačky spravené famózne,najlepšia bola jednoznačne naháňačka po meste.Seann William Scott sa do takýchto filmov proste hodí neviem si tam predstaviť nikoho iného ako zrovna jeho. Johhny Knoxville a jeho typické uletené správanie ani hrať nemusel a trúfam si povedať ,že v niektorých scénach ani nemal svojho kaskadéra.Inak film taká veľmi príjemná pohodička. Jediné čo ma možno trochu sklamalo a preto som ani nedal 5hviezdičiek bola jazda na dvoch kolesách ,to sa už nenosí ani v bčkových filmoch,ale zase naopak ma veľmi príjemne potešila Jessica Simpson ktorá je po celý film neskutočne prekrásna.Jediná škoda ,že v tom filme nebola vo viacerých scénach lebo moc sa na plátne neukázala.A samozrejme by sme nemali zabudnúť na zvuk týchto starých amerických áut ktorý sa vo filme naozaj podaril . Toť vše asi. :) ()

Chuan525

Pekný film plný pekných žien (hovorím asi za všetkých keď poviem že Jessica Simpson bola v tých kratučkých kraťaskách veľmi ale veľmi sexi) . A ten nadupaný Charger a GT500 ma úplne ozbrojili. Aby som to zhrnul ( Sexi baby + American Muscle ) - nezaujímavý dej = **** . ()

Stingray

Knight Rider,Airwolf, A- team a Dukeové z Hazardu! Zlátá 80-destátá na RTL a ZDF !Nerozuměl sem tenkrát ničemu,ale hltal sem je. Dnes jsem dospělej,už nehltám,ale rád si u takovýchhle remaků zavzpomínám.A tady to docela jde a General Lee je prostě pašák! ()

Jelzin

bal jsem se typicke us. komedie, kde mi u nejvetsiho džouku maximalne jemne cuknou koutky nahoru, ale parkrat jsem se docela zasmal, honicky v autech jsou dobre, holky taky :-) ()

MaximGork

Film s ambíciou byť aspoň Béčko skončil ako C titul s cieľovou vekovou kategóriou 12 rokov. Na sobotné poobedie pre decká pred televíziou je to OK - problémy spôsobuje najmä scenár s kúzelnou kombináciou blbosti, naivity a klišé. Je to film ktorí omeškal svoje nakrútenie o 30 rokov. ()