Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

netahlo

Byt to tak o hodinu kratsi, sel bych s hodnocenim jeste vys. Bohuzel me to ke konci uz nudilo a vsichni byli na muj vkus az moc afektovani. Tema pribehu opravdu maximalne lacine, ale presto jsem se dostkrat zasmal. Takze ve finale strizliva spokojenost. ()

herr_carter

"..a už jsme skoro byli, když mi její čokl začal lizat prdel.."společně se Zprávařem nejlepší Carell...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Sdoom

Steve Carell a Catherine Keener zachraňujou, co se dá, ale scénář a režii Judda Apatowa se stejnak zachránit nepodařilo. To je tak, když je někdo zaseknutej v jednom žánru a eště v něm vytvoří samostatný subžánr - a vznikne stupidní komedie. (Netflix, orig.) ()

chef

Vrámci kolektovania Carellovej filmografie som sa dostal až k tomuto filmu. Ako pozerám tak to bola prvá "Apatowka" s kreativnou skupinkou, ktorá sa motá aj okolo "The Office". Celkom príjemná a realistická záležitosť. 70% ()

velkyvezir

"Přece to není Rubikova kostka." - to je snad nejlepší hlod této doslova švihnuté komedie, kterou ocení příznivci Frat Packu. Nejlepší scény se nakonec odehrávají v obchodě, ale marná sláva, na plný počet to není, protože kratší stopáž by filmu pomohla. ()

Spike23

To co předvedl Apatow v Knocked Up a 40 Years... je pro mě dosud něco nevídaného. Ať už se jedná o výběr tématu, který je tak různorodý, že si do něj může prakticky dosadit co chce bez jakéhokoliv omezení nebo například dokonale obsazené a zahrané charaktery, až mi připadá, že je hlavní postava každá z nich, žádná není zbytečná a bez kterékoliv z nich by film dost prodělal na kvalitě, vše je prostě unikátní, u nikoho jsem nic podobného neviděl. takže hodnocení je asi jasné :). ()

F.W.Colqhoun

Judd Apatow, zručný a plodný řemeslník současné americké komedie, mě zase jednou plebejsky pobavil. Kadence gagů je takřka nepřerušená, Steve Carellovi coby panici, který to snad ani nehraje, zručně a zjevně autorsky sekundují neokoukaní komikové typu Paul Rudd či Seth Rogen. Početné improvizované scény zase jednou přesvědčily, že se mají čeští herci stále co učit. Nerad to přiznávám, ale v probírání se klišé a mouder zbavování se břímě panictví, jsem se leccos i dozvěděl, ha ha ha. Scéna těsně před závěrečnými titulky, kdy děj přechází do pastiše květinového muzikálu, je jednoduše geniální. ()

Miller

Hrozně vtipnej film, Steve Carell je hroznej zabiják, a pokaždý, když řekne nějakou hovadinu, a člověk si myslí, že už nemůže nic víc vymyslet, tak nahodí ten dokonalej debilní úsměv. Diskuze o tom, kdo je gej, je naprosto výborná! ()

cab

"Prcickovska" komedie je tentokrat o 40letem panicovi pracujicim v elektru, sbirajicim vsechno kolem komiksu a majicim kolegy ze zamestnani, kteri mu chteji pomoci z jeho nevsednosti. Hlavni hrdina (Steve Carrell) tahne cely film, ktery srazi presprilisna delka, nevyvazenost humornych scenek a zamerenost na americke publikum. Slusna odreagovacka 65% ()

eagle-eye

Omlouvám se, ale nevydžel jsem komedii sledovat do konce, protože jsem se cca po 30-ti minutách začal nudit a když byl film uměle natahován do neúměrné stopáže o naprosto zbytečné scény, ztratil jsem trpělivost. Kdyby byl film sestříhán, dal bych možná o jednu hvězdu víc, kdyby si udržel svoje počáteční tempro, možná bych se přiklonil i ke třem, takhle jsem po hoďce a půl vypínal zklamaně TV... ()

Mičl

Takový Smithovský nádech má tahle ulítlá komedie. Kdo by si občas nezapálil svíčky nepustil romantickou hudbu a nakonec si ho nevyhonil. Skvěle jsem se bavil, 3 a 1/2 *. ()

dopita

Velká škoda, že je film neúměrně natahován, hned několik scén je uplně zbytečných. Ale jinak je to film vtipnej, romantickej a sprostou mluvou prošpikovanej. Funguje to. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)