Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

Tygrys

Experti jsou absolutně bez jakéhokoliv děje. Je to pospojovaných pár více nebo méně vtipných scének. Další český film posledních let, který jako celek bohužel nedosahuje ani průměru. Za nejsympatičtější rozbitou krávku pokladničku dávám 2* ()

sek

Kdyby to mělo kolem devíti minut a bylo tam asi šestkrát víc vtipu, mluvil bych v opatrných superlativech, ale takhle... Kritizovat se dá vlastně úplně všechno (byl kameraman slepý nebo nedokázal zaostřit jenom promítač?), kromě Hádka, který se fakt snaží a dělá, co může, a Holýho (tenhle týpek už by se měl konečně potkat s pořádným filmem). ()

balba

Ne , ani tentokrát se bohužel nejedná o chytrou a vtipnou komedii o mladých a pro mladé.Tahle teenagerská komedie je prostě mizerná. ()

rakovnik

Film jsem sice viděl na několikrát, ale za to může pozdní hodina jeho vysílání. Překvapuje mě na český "netroškovský" film nezvykle nízké hodnocení, ale pravdou je, že se tak jako tak nejedná o nějak výjimečné dílo. Nicméně Kryštofu Hádkovi a především Petru Čtvrtníčkovi to ve filmu sluší a mnohé scény jsou opravdu vtipné. FIlm jako celek je sice podprůměr, ale ne až tak hrozný, jak snad podle zdejšího hodnocení vypadá. ()

Rodriguez

Tento film úplně nezatracuji, přeci jen je v něm malý plamínek v podání Petra Čtvrtníčka a chvilkového Jiřího Bartošky. ()

cariada

Abych byl upřimný koukat se na to dalo, ale že bych se u toho smál to teda né. Vlastně tohle nemělo žádnou pořádnou dějovou linku, prostě nic abych se vyznal co tím chtěl režisér vlastně říct? ()

baaaja

Vzhledem k tomu, že sem na tom nic moc humornýho ani zajímavýho nenašla, tak to asi bude vypovídat o kvalitě filmu.. řekla bych, že to byl film uplně o h**** , ale nechci bejt sprostá :) celkově mi přišla první půlka filmu herecky slabší, pak už to bylo lepčí.. ()

Crawler-D

Je neskutečné, jak někdo dokáže s takovou lehkostí natočit film, aniž by se dalo odhadnout, o čem že má být. Experti neselhávají na tom, co ostatní teenagerské komedie. Experti selhávají proto, že se pokusili být "vážnějším" (např. ve filmu nenajdete žádnou "milostnou" scénu), ale nakonec skončili nerozhodně nudní. Ztráta hodiny a půl pro nic. ()