Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

Alojs

Andy Fickman se sice nijak nezaskvěl a nenatočil nic světoborného, ale aspoň se zasloužil o to, že naše televizní stanice budou mít co vysílat i tehdy, když už nebudou mít co vysílat (což si trousím pod nos při každém opakování série Slunce, seno…). A řekněme si to na rovinu – takové filmy se občas šiknou, protože (a teď si možná zavařím) příjemně naladí a občas (byť spíš náhodně a nechtěně, pakliže jste odrostlejší) i rozesmějí. Tedy… mohu-li hovořit sám za sebe. ***** I z toho důvodu by bylo hloupé se do snímku kdovíjak navážet, propírat jej z rubu i líce, exhibovat barvitými narážkami a pak na příkaz svědomí i něco málo pochválit (i když… tomu pokušení se odolává jen horko těžko). Což o to, že představitelka hlavní hrdinky neumí moc hrát (mezi námi neděvčaty – nevěřil jsem jí ani jeden odkop, nahrávku či střelu:)), což o to, že je celý příběh předvídatelnější než každodenní koloběh „východ/západ slunce“ a postavy v něm zakomponované až drasticky šablonovité, což o to, že jsme něco podobného viděli snad už stokrát… zkrátka a dobře – což o to! ()

departed

Vcelku prima nápad. Bohužel je ale zabalen do toho slaďoučkýho, americkýho, naivního příběhu s často trapnými situacemi a špatnými hereckými výkony (když mě osobně tady přijde jako nejlepší herec Vinnie Jones - a to pronesl jen pár replik a drsných výrazů - tak už to subjektivně o něčem svědčí). Hvězda za několik dobrých fórů a snesitelný songy. ()

Suzie1

Někdy se z nějakýho hrozně zvláštního důvodu stane, že i takto kýčovitá blbost, mě donutí dát 3*. Nechápu to, ale níž by se mi nechtělo. ()

Miagy

Videl som to veľakrát a určite si to ešte zopakujem. Mám túto komédiu veľmi rád pretože je plná neokukaných vtípkov. Navyše vo filme hrala kopa sympatických hercov i herečiek :) ()

Desdinova

Mne to príde trocha úchylné celé, dievča v mužskej futbalovej šatni to by sa mi skôr hodilo do porna a úplne celé to dokončil ninja brankár... ()

rezzzy

Vzpomínám tu dobu, kdy jsme si pořídili domů náš první počítač (ano, byli jsme sto let za opicema), tehdy nějakou ojetinu z druhé ruky, a tohle byl jeden z prvních filmů, který jsem si od někoho nechala vypálit na dvd a spolu s Mezi námi děvčaty si jej pouštěla pořád dokolečka. Aaaaach, můj oblíbený ohraný film. A i dnes mě stále pobaví a naladí. Tohle nostalgicky zabarvené hodnocení je odrazem nikoliv umělecké kvality snímku, nýbrž kusu mého pubescentního života. Mimochodem, Amandino vrcholné období, ta holka měla perfektní výraz a komediální talent. A v době uvedení tohoto filmu i potenciál to někam dotáhnout. ()

LukeSharp

Od naprosto neznámého filmu jsem nečekal naprosto nic o to větší překvapení bylo když se mi to líbilo.A dokonce hodně.Fajn komedie s mnoha situacemi k zasmání,pěkné slečny prostě skvělá zábava.75% ()

Lennie

Námět filmu není špatný, člověk by navíc řekl, že na Shakespearovi se nedá nic zkazit. Omyl! U některých scén vám místo původně zamýšleného smíchu vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Ale nutno dodat, že se na to dá dívat až do konce. ()

zly.dvojce

Nebudu si hrát na snoba a filmového kritika par excelanse. Jednou se mi při sběru filmečků zamíchala i tahle komedie a ač jsem ji nedával moc šancí, zjistil jsem, že je nečekaně vtipná a dostatečně vkusná na to, abych ji zhlédnul. No a nakonec jsem si spočítal, že jsem si ji jako oddychovku (dabin, narozdil od 99 % filmečků v mé sbírce, které jsou s titulky) pustil asi čtyřikrát a pokaždé jsem se dost dobře bavil. Spíš by to byli silné tři, ale natruc těm zbytečným dvouhvězdám dávám s klidným svědomím čtyři. Jo a scéna, kdy po Amandě coby klukovi vyjíždějí ty dvě číči z kadeřnictví je naprosto luxusní :-). Škoda jen toho, jak totálně zprasili vyústění a jak už tu Shit poznamenal, nejde o to, že je to nečekaně happy end, ale že ta gradace příběhu při finálovém zápase snad nemohla být debilnější. Jo a samozřejmě je tu Vinnie :-) ()

Renie42

Až na maličké vyjímky se mi film líbil. Vtipná zápletka, Viola, která se zamiluje do tupce Duka, který na konci odhodil svoji tupovitost. Dívka, která si jde za svým snem a to se mi líbí, tomu fandím. ()

Mire

Aj keď som vrcholový odporca športu, toto sa mi páčilo a bolo to vcelku zábavné. Viola a Laura sú riadne kočky :) ()

Kuzmik

Typický film na sobotní čí nedělní ráno pro teenegri. Pro herce je to film čím záčít svou kariéru s nudným scénářem a komedii, že se u toho ani pořádně nezasmějete. ** 3/10 ()