Garfield: A Tail of Two Kitties

Rodinný / Komedie / Animovaný

USA, 2006, 74 min

• COF_666

Ach jo...Chápu že těm kteří komiks neznají by se to mohlo aspon trochu líbit, v nejhorším případě je film alespon nebude otravovat. Ti kteří znají a mají rádi komiksového Garfielda, budou asi mlátit hlavou o stůl. Film není vtipný a do horoucích pekel ho mimo jiné posílá i neskutečný český dabing! Řeči o tom že náš dabing je výborný jsou naprosto mylné - kdysi možná nyní už ne! Garfield jednoznačně zklamal, ale upřímě řečeno už se to dalo po jedničce čekat!(20.12.2006)

• cingi.t

Tak zbytočné, ako by to len mohlo byť. Jednotku mám strašne rada, ale toto bolo celkom trápenie. Ešte, že pri tom nebolo treba vôbec myslieť ani sa sústrediť. Mohla som si pritom navariť, najesť sa upratať a aj tak to bol stále silný podpriemer. Nemyslím, že bol dobrý nápad pokračovať v niečom, čo sa len tak tak podarilo na prvý krát. Fakt, že v jednotke rozprávali dokopy 4 zvieratá, tri mačky a jedna myš mi bohato stačil, lebo som odporca hraných filmov, kde zvieratá rozprávajú. Keď chcú debatovať, nech sú aspoň kreslené. Dve hviezdy sú len za scénu, kde robili lasagne a za to, že som to pozerala v slovenskom dabingu s Marcinom v hlavnej úlohe. Inak by to hádam ani Garfield nebol. 2*(13.1.2018)

• Šmoula

Tak po prvním díle přišlo i druhé zklamaní. Dvojka se sice od jedničky liší dějem, ale to je tak vším. Myslím, že jsem se skoro nezasmál, což bych asi u tohoto filmu měl. Celou dobu jsem fandil záporným postavám, což je asi taky špatně ?. Jediné na co se dalo koukat, byla krásná přítelkyně Garfieldova páníčka (ani si nepamatuji jméno, což bych asi taky měl ?). Usuzuju, že tento film si nebudu dlouho pamatovat, jelikož mě nějak moc nezaujal.(6.7.2007)

• Malarkey

Porušil jsem si slib a na druhý díl Garfielda jsem se z čiré zvědavosti podíval. A víte co? Nezklamal. A stejně tak nezklamal i dabing, který jediný je na filmu to dobré. Zbytek je divná hraně-animovaná srajda, kde Garfield opět tvoří rádoby kůl piruety, ze kterých Vám bude blivno a ještě si s radostí vzpomenete na sarkasmus ze stripů, který tady prakticky neexistuje.(3.1.2016)

Poměrně dobrá poloanimovaná komedie, která mohla být na můj vkus srandovnější. Většina zvířecích hrdinů mi přišla nevýrazná, tím pádem i jejich humor byl slabý. Ovšem najdou se i vyjímky jako třeba Garfield. Fascinuje mě, jak je ten koucour zdechlý a rozmazlený a taky se mi libí jeho pohodlné chování. Příběh byl spíše průměrný, nicméně záplatky, kdy dojde k záměně dvou kocourů slibuje slušnou podívanou. Závěr není nijak nečekaný, ovšem jiný i třeba překvapivější konec by zde neseděl.(2.1.2010)

• - Carlylejský zámek, sídlo Garfieldova dvojníka, je ve skutečnosti zámek Howard ve Velké Británii. (Matylda13)

• - Znalci Garfielda určitě ocení, že Liz konečně přijme Jonovu nabídku sňatku. Do vítězného konce to dotáhl po více než dvou letech komiksového snažení. (imro)

• - Původní komiks Jima Davise vychází od 19. června 1978 a je zapsaný v Guinnesově knize rekordů jako nejpublikovanější strip. Pravidelně se totiž objevuje v 2570 denících a magazínech. (imro)