poster

Garfield 2

 • USA

  Garfield: A Tail of Two Kitties

 • Slovensko

  Garfield 2

 • Velká Británie

  Garfield 2

Rodinný / Komedie / Animovaný

USA, 2006, 74 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $28,426,747Tržby Celosvetovo $141,702,264Tržby za predaj DVD v USA $18,649,356 //počet predaných kusov 1,072,201║ Nič preborné sa nekoná ale miestami to troška pobaví. /videl v kine: 45%/(15.8.2006)

 • milka
  **

  Ze začátku to ještě vypadá, že film půjde v šléplejích jedničky, která se mi na to jedno podívání ještě docela zamlouvala. Po půlce se ovšem dětská infaltilnost stupňuje, takže se dočkáme třeba i kachen, krav a další havětě jak vaří lazaně nebo lorda, která "vtipně" zakopává a šlape na hrábě. Tohle si ten komiks vážně nezasloužil. Velmi odřené 2* za aspoň trošku slušnou první půlhodinku.(11.12.2006)

 • Thorian
  *

  GARFIELD 2 aneb příběh o tom, jak se tu někdo nedůstojně snaží parazitovat na úspěšném komixu. Jestliže jednička byla špatná, ale snesitelná, tohle už nesplňuje ani tu snesitelnost. Obyčejný scénář doplněný stejně negarfieldovským humorem jako v prvním filmu, nuda, nuda a zase nuda. Nakonec dávám 1*, ani nevím proč. Snad že toho sympatického kocoura z komixu prostě do odpadu poslat nemůžu.(29.12.2009)

 • crippled
  *

  WTF?! Stačilo mi deset minut a zuřivě jsem mačkal velký červený knoflík na ovladači. Naprosto trapné vtipy typu: Kachna - "kdybych spadla do vody, tak se utopím" Husa - "vždyť umíš plavat!" Kachna - "aha". Jako vážně?! Dávám jednu hvězdu za respekt ke komiksu a za Jennifer Love Hewitt.(26.12.2013)

 • Balu...
  **

  njn; tomu, že dvojka Garfielda je slátaninou všech možných pohádek nelze odporovat - a aji tak mě to bavilo =) I průměrně civící fanoušek pohádek viděl G2 v tisíci a jedné předloze; momenty jako zvířátka dělají lasagne (Brementowns Musicians v originále) nebo bojový plán ala Home Alone ten úsměv ´mimoděk´ přece jen vytvořily.. Je to od Disneye a primárně určeno pro děti - a pokud se na tomuhle podobné filmy nedívám častěji jak jednou za půl roku; tak koneckonců proč ne..(22.10.2006)

 • - Ve scéně, kdy princ leze z kanálu, odstrčí poklop jen málo. Když ale John (Breckin Meyer) prince vezme do rukou, tak je poklop kanálu mnohem dále. (Mr.Hudson)

 • - Znalci Garfielda určitě ocení, že Liz konečně přijme Jonovu nabídku sňatku. Do vítězného konce to dotáhl po více než dvou letech komiksového snažení. (imro)

 • - Ve scéně, kdy John (Breckin Meyer) na konci žádá Lis (Jennifer Love Hewitt) o ruku, nemůže najít snubní prsten, načež mu jej Garfield donese. Když ho Garfield nese, má krabička fialovou barvu. Když ho však John předává Lis, je krabička modrá. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace