Jinpachi

Ujetá komedie, která vás zaručeně pobaví. Jéžiš, zním jako stará ohraná reklama na televizní stanici, u které si každý myslí, že přestala vysílat. I když je to ale vážně tak. Je to ujeté, zábavné a šílené, což je něco, co šílenci jako já, rádi uvítají s otevřenou náručí jako papež malého chlapce. Je to zkrátka jedna z těch povedených komedií, co Vás nechá, abyste se jako topící plavec mohli na chvilku nadechnout a nakonec Vás začne opět dusit svými hláškami, scénkami a absurdními výlevy. Což je zlehka podpořeno i na city hrajícím závěrem, ale to bylo předvídatelné, jako servírování školních obědů. Nebudeme se přece hněvat ne? ()

luky.zaoral

Film splnil očekávání, které bych od komedie s Sandlerem v hlavní roli čekal. Zároveň uměl překvapit hlubší myšlenkou v celém příbehu. Jedna z mála komedií u které jsem se zasmál a zároven v určitých částech opravdu zamyslel nad tím jak se v některých situacích chovat. Filmu nechybí vtípky, "zázrak" ve formě ovladače ale také drama či štastý konec. Zkrátka každý si najde ve filmu své. Rozhodně doporučuji se na film podívat, mne si získal. ()

Oxytocin

Dá se tušit již z ukázek, jaké fórky typické pro Sandlera se dají očekávat. Závěr filmu hrající na city, důležitost rodiny, a bla bla bla ... ()

Tereza11

Tohle že je komedie?Opravdu neohrabaný humor....Sandler hraje opravdu jen ve stupidních rádoby komedií a tahle tomu opravdu korunuje...Horší průměr ()

Dejte na me

Skvělý! Je to komedie, tak se musel probudit, ale nejraději bych to ukončil už předtím probuzením..nečekal bych, že komedie se Sandlerem bude tak dojemná a k zamyšlení! ()

Amellia

Zaujímavá dejová línia. Zo začiatku funny komédia o Michealovi, ktorý to myslí s jeho workoholizmom vlastne dobre; No ale neuniká mu pritom niečo? Nenechal trošku svoju rodinu "plávať"?? Na konci Vám Adam Sandler ukazuje hodnoty, ktoré nevedome niektorí zameníme no potom je už neskoro... V tomto filme je odkaz, na ktorý by sme nemali nikdy zabudnúť, Sandler skombinoval v tomto filme aj mnoho žánrov, ako som spomínala - komédia, trošku Fantasy, dráma.. A ide to pekne spolu. Navyše Christopher Walken ako "Morty"? Ten sa tam našiel :) ()

PravekyLovec

Začíná to jako klasická sandlerovka. Špatný vtipy, kterým se zasmějou leda psychicky slabší jedinci a obrovské klišé. Avšak pokud překousnete první hodinu filmu, budete překvapeni, co se to Sandlerovi podařilo udělat. Z naprostýho hovna udělal docela koukatelný a dojemný film, na který se rádi podíváte s radostí znovu, i když konec úplně samotný byl celkem předvítalný. dávám 75%, ale bez toho konce by to bylo tak na 40 ()

SebastianB

Skvelá komédia a hlavne poučné drama.Film je celkovo veľmi poučný a povedal by som až dojímavý.Nie raz som pri tomto filme plakal a uvedomil že rodina je na prvom mieste.Herecké obsadenie je veľmi slušné a hlavne Christopher Walken robí film tak skvelým. ()

honza.kuzel

Příběh, který nutí přemýšlet o prioritách v životě, o životě jako takovém a taky o tom, jak jej nepromrhat. Komediální složka je slabší, ale v tomto případě je to vítané. Ta dramatická pro mne byla naopak velice silná. Především proto také tak vysoké hodnocení. O Adamu Sandlerovi se už ví, že umí hrát (viz Reign Over Me), když má co, což dokazuje především v druhé dramatičtější polovině. ()

Brain32

Ok, ok, je to komedie, chvílemi až moc po "Sandlarovsku" přepálená, ALE nese poměrně zásadní myšlenku, která na konci umí slušně rezonovat. ()

xSimax

Tohle je ten z méně trapných Sandlerových filmů. Pro mě je jeho nejlepší komedie "Zkus mě rozesmát" - Klik je na 2-3. místě. Svým způsobem jeho filmografie totiž připomíná Stevena Seagala - kvalitativně špatná videopůjčovna, ale každý rok musí něco natočit. Jasným poznávacím znakem je také okruh stejných herců, kteří mu dělají křoví ve všech komediích. Klik se mi líbí hlavně tím námětem a ani provedení není zlé, když se člověk dokáže povznést nad občasné Sandlerovo přehrávání a místy fekální humor, film je samozřejmě "one man show", takže na sledování velmi jednoduchý - sledujeme pouze jednu dějovou linku. Vizuální zpracování - je velmi slušné efekty posunu nebo zastavení času jsou uvěřitelné, některým prvkům - např. porodu, nelze upřít originalitu. Pohled do minulosti i budoucnosti je dobře zvládnutý i vizuální změny herců při změně času jsou poměrně dobře propracované. Odpočinkový film na který se dá podívat asi kdykoliv s klasickým "americky klišoidním" posláním - rodina na prvním místě. Kate je sexi i bez koženého upírského oblečku a roli "Mortyho" si těžko dokážu představit s jiným hercem. ()

Lucy39

tenhle film jsem zvládla vidět už třikrát, což je u mne výkon... docela mne totiž u některých scén (zjm. z třetí třetiny) dojímá :-) .. celková kvalita samozřejmě není Top, ale je to příběh k docela vážnému zamyšlení, o čem život vůbec je, oč se máme snažit a co je Opravdu Důležité.. .. Fakt jsem si při prvním shlédnutí oddechla, že to byl vlastně jen sen a Sandler má možnost vše změnit... Fóry dobré i blbé, ale tady šlo podle mne jednoznačně o příběh a scénář, a ten má opravdu co říct. ()

Adam1408

Jeden z mála filmov so Sandlerom, kde je humor až na druhom mieste. Ten odkaz a myšlienka ma naozaj oslovili a emotívne spracovanie záveru je super. Pre zmenu u mňa vyhráva herecký výkon Sandlera a nádhernej Beckinsale, hoci ani hobit Sam neurazil. ()

andy60

Pár vtipů bylo povedených, ale že bych slzel smíchy, to nehrozilo. Ke konci spíš hrozil pláč, z toho nemožného mentorování, že rodina je na prvním místě. Navíc, Sandler prostě nepatří mezi mé oblíbence. ()

Tonom27

Při scéně, kdy Adam Sandler(Michael) umírá a celá rodina brečí... Brečím taky a to u komedie v hlavní roli s největším pošukem a vtipálkem... Franku Coraci, jak se ti to podařilo :-) . 75% ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky