Kevin, Steve a Katie tvoří nerozlučné teenagerské trio, které se často a s oblibou setkává ve školní laboratoři. Jednoho dne mladí výzkumníci objeví mezi pokusnými baňkami mrtvolu! Dřív, než se stačí ze svého nečekaného nálezu vzpamatovat, nehybné tělo zmizí. Najednou se však objeví v místní nemocnici, kde zjistí, že se nejedná o obyčejnou mrtvolu - je to C.H.U.D! Co se pod tímto označením skrývá? Napůl mrtvý, rozkládající se humanoid - výsledek experimentu vojenských šílenců. A tito domnělí mrtví náhle ožívají a zaplaví celé město... (Intersonic)

Andersis

Všechno je neuvěřitelně naivní. Tvůrci chtěli z názvu vytěžit co nejvíc peněz tak použili název CHUD. Ikdyž to nemá s CHUDEM nic společněho. Celí film je komedy zobmie movie. ()

fcreading

Smiešne hlúpe pokračovanie, ktoré sme mohli vidieť z konca 80.tych rokov a ktorých je neuveriteľne veľa. Mix hrôzy a komédie je doplnené zombie človekom, debilnými teenegermi a nezaujímavým koncom. ()

K.I.N.G.

Podle mě je to jen laciná, občas vtipná hororová komedie, která postrádá jak zajímavý děj, tak logiku a o nějakých souvislostech s prvním dílem tu nemůže být ani řeč. Odfláknutá fraška. ()

Jino

Béčko se vším všudy, CHUDi jsou docela k smíchu - hlavně ten holič neměl chybu, nebo ten pošťák, u toho sem se docela zasmál. Nemůžu říct, že by šlo o vyloženě špatný film, protože jsem na tomhle filmu vyrůstal. Proto dávám 55%. ()

cariada

No s prvním dílem mimo názvu to nemá nic společného. Ale tohle se musí brát jako komedie o zombi s prvky hororu. Pubertáci ukradnou mrtvolu co jim oživne a pak jí honí. No je to šílené ,ale docela zábavné. Spousta dobrých hlášek. ()

kosta73

Neuvěřitelná sračka, která je významná snad jedině tím, že v porovnání s ní vychází původní C.H.U.D. jako geniální a hlavně originální dílko. Hrozně jsem se těšil, naprosto nevěda, do čeho jdu, ale výsledek je veliké zklamání. Jdu si pustit první díl, abych si spravil chuť. ()

Sabrewulf

Zoufale nevtipná zombie komedie, ve které mě úplně iritovala stále stejná, hloupá šablona a to: Hromada nemrtvých se vrhne na svou oběť, následuje "pojídání" mimo obraz za hlasitého křupání a mlaskání a když se oběť později objeví jako přeměněný zombík, nemá jediný kousanec, nebo zranění. Dabing déčkový ("na první dobrou"). ()

RonaMidu

...jak na filmy se zombíky v podstatě téměř nekoukám,podívala jsem se....a pořád jsem čekala,co bude ...vcelku nic,až mě nakonec kolíbající se postavy uspaly...:-) ()

TO

Trio teenagerů objeví ve školní laboratoři mrtvolu humanoida CHUDa, kterého přivedou opět k životu. Posléze CHUDi zaplaví celé město...Z kanibalistických zmutovaných humanoidních podzemních obyvatel se v tomto pokračování stali obyčejní zombie, které představují špatní herci s debilním výrazem v obličeji a pudrem na ksichtě. První hororový díl nebyl dobrý a tenhle komediální lepší není. Jde o levnou trapárnu, kde je hodně nepovedených rádoby komických scének. I když chvilkama mě přece jen dokázala trošku rozesmát. Finále zachraňuje pěkná studentka v plavkách. Každopádně jsem už viděl dost doleko horších hororů/komedií, které jsem ani nedokoukal do konce a od tohohle celkem svižného filmu se mi odejít vůbec nechtělo. ()

DeLaMorte

No opět důkaz že se moc nevyplácí točit dvojky na béčkové horory ..i když s odstupem času film trochu vyzrál,ale možná tomu chce dát ještě více času to jak s vínem čím starší tím lepší...ovšem pokud je špatná zátka čím tak platí čím starší tím...však víte :-) ()

Han22

Tak s prvním dílem to nemá nic společného. S kvalitním hororem také ne, ale zase jsem se docela bavil. Trojice hrdinů sice moc sympatická není, stejně jako otřesný Robert Vaughn v roli plukovníka, ale vše zachraňuje geniální zombík Bud, který svou situační komikou připomíná němou grotesku. A v druhé půlce se stoho stává regulérní zombie komedie, sice bez krve, ale se spoustou zombíků a perfektním a originálním finále. Dá se říct, je to tak 50% ale zaokrouhlím hvězdičky nahoru. Larryho "kuní ksicht" Linvilla jsem bohužel ve filmu nepoznal :-( ()

Free_player

Stupidnější dialogy, herce a CZ dabing jsem nikdy v životě v něčem jiném, možném i nemožném nikde prostě neviděl . Nejvíc mě na tomhle ''lehce'' béčkovém snímku dostávalo jak se to všechno snažilo působit strašně vážně, ale přitom to bylo totálně suchý, tak strašně moc suchý až mě to v některých pasažích působilo nekonečně nesnesitelné záchvaty smíchu ... ()

Matli odpad!

Absolutně o ničem, Toxický mstitel je alespoň originální a je znát, že je do toho dáno to správné prdlé úchylné srdce, ale tohle je trapnost. Když je chlap nalíčenej, tak má vypadat jako zombík? To je síla. 6% ()