Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

moviesfan

U Tarantinova filmu mi scházela akce. Rodriguez jí nabídl přespříliš a to je dobře. Ve filmu se neustálo něco dělo. Několikrát jsem si řekl, že ta daná scéna je pěkný ,,humáč". Ať už kterékoli scény vypadaly směšně, tak splnily daný účel. Přesně tak to bylo zamýšleno a výsledek je velmi dobrý. ()

svik

Kdybych měl opravdu film hodnotit podle svědomí dal bych mu asi 4* ale že fandim dvojce T@R tak mi to hlava nedovolí. Film již od samého začátku byl již ve vysokých otáčkách, střílelo se řezali se koule atd.., ovčem po té co ty oškliví zombíci zabili krásnou blondýnku se to už jenom vezlo-převrácenej náklaďák urvaná noha , vyžranej mozek roztávanící se Quentin atd.... Napínavé chvlikly střídaly často legrační scénky a to vše se zalívalo litry krve. V celku sem si to užil, ale uteklo mi vše strašně rychle. ()

Expendable

Hodně krve, zabíjení je normálkou, akce je výbroná.Scénářem trochu připomíná styl Pulp Ficton, ale je 3x tak lepší Rodrigez ví co točí.Trochu mi vadila špatná kvalita obrazu, která měla dodávat starší typ filmu, ale v tomto případě to bylo zbytečné. ()

corpsy

Tak toto áno. Krv, sliz, nonstop akcia, zbierka slávnych hercov a tvorcov. Proste nášup, ako sa v tomto žánri patrí. A keby boli ešte dialógy viac iskrivejšie a vybrúsenejšie, bolo by to maximum. ()

Torision

Luxusní nářez. A nebejt občasný zmatenosti a dost nedoladěnýho konce, bylo by to ocejchovaný pětihvězdičkou. Takhle já si představuju popcornovou zábavu. Skvělá hudba, nenáročnej děj, hektolitry krve, střelba, prostředí, kostýmy :) , pohoda herecký výkony, supr černohumorný špílce a to celý zabalený do béčkovýho hávu, kterej mi přesně padnul do noty. Takže narozdíl od uspávajícího Tarantinova Auto Zabijáka musím napsat, že jsem megaspokojenej, ale přecejenom nejlepším filmem RR pro mě ale zůstává pořád Fakulta. ()

liquido26

Oproti Tarantinovu Grindhousu je to naprosto úchvatná zábava. Skvělý hlášky, luxusní akční scény a neskutečně nechutný mrtvoly. ()

Pishin

Rodriguez me prijemne prekvapil a jeho Trashove dilko jsem si uzil dosyta... Bavily me skvele hlasky (Nikdy jsem ho nemel rad, byl uzitecnej jako ptak papezovi) drsni hrdinove, spousta zombies, gore efekty (nekdy skoro az na zvraceni) ...cimz musim pochvalit praci Troublemaker studia...efekty teda umej paradni a pokud k tomu pristupujete jako k podcte B-zanrum tak si to urcite velice uzijete... kdyby Troma mela takovyhle rozpocet a vyuzila sluzeb Troublemakers studia to by bylo zvertvo na N-tou :-) 4* ()

Astaroth12

TOTÁLNE ŠIALENÁ A ULETENÁ JAZDA NAPRIEČ ZOMBIE ŽÁNROM.Tento film mi pripomínal Braindead asi svojou komedialnosťou a že sa vobec neberú vážne a asi aj preto sú skvelé.Tento film je nadupaný akciou,krvou sršiacou zo všetkých častí tela a gore efektami.Vidiet striptérku s jednou nohou a na tej druhej má nohu zo stola a potom samopal,ktorým strieľa všetko naokolo a keď bola vytiahnutá tá mala mini motorka a F.Rodriguez si na ňu sadol,v tej chvíli som sa veľmi nasmial.Q.Tarantino si strihol veľmi výživnú rolu s roztekajúcim sa penisom.Tu sa príbeh hľadá márne ale mne to vonkoncom nevadilo.Tento film sa mi páčil viac ako Auto zabijak. ()

ConanVJ

Hodně ulítlá zombiárna, která je doprovázená hodně krvavými a i nechutnými efekty. Je zde spousta hlášek, ale i přehnané akce. Já mám tuhle ulítlost rád. 95% :) ()

Kryton

Vypnout nebo spíše doslova vystřelit mozek z hlavy a usednout k tomuto béčkem až céčkem nasaklym filmem a hltat zbrane, zensky a krev kolem. V Death Proof se načekáte na pořádnou akci. Tady ne! MIluju toho mexikánce! ()

Andersis

Paráda. Tenhle film mě pobavil rozhodně víc než Tarantinův Auto zabijak. Není tu tolik keců a když se kecá tak to nenudí. ()

spaceboyCZ

Prvni cast spolecneho projektu starych znamych Quentina Tarantina a Roba Rodriqueze, jejich "projekty" se propletaji jak vinna reva ve vinici. Nicmene, zde minus pro Quentina, Rodriguezova cast "Grindhousu" je lepsi, at uz jsou to hlasky nebo zamerne poskozeni filmove pasky (cely film vypada jako 1000x promitana paska v kine), hudebni vyber opet na jednicku, herecke obsazeni taktez (Rose McGowan je kus zensky), mirne pokulhava zapletka s vsedegenerujicim plynem, tu ale vyvazuje odkaz na Bckove horrory 70. let. Naprostou tresnickou na dortu jsou pocatecni exploity ve stylu upoutavek v kinech 70. let (napr. rating dostupnosti pro nezletile, upoutavka na film Machete apod.). Btw., i zde si Tarantino strihl miniroli ;) Za me 4 a 1/2 * ()

EastWicka

UUUáááá! Amar te duele, RRRRodrrrrriguéz, ale když ty jsi tak skvostně odpudivě perverzně zábavnej! Doufám, že víš, že je obrovskej rozdíl, bejt upřímnej a bejt čurák. Ach bože, asi jsem úchylná, "nemůžete mi dát tetanovku nebo něco...? ;)" ()

nigga

Tak takový brutální „áčkový-béčko“ mi už sakra dlouho chybělo, jednoduchý, přesto plně funkční příběh, pěkně brutální scény s pořádnou dávkou až komiksové nadsázky a vtipu, nářezový soundtrack s občas 80´years synťáky, dokonalé barbínky (ta Marley Shelton je opravdu slibně zajímavé koťátko), šílené a originální nápady, výbuchy na každám rohu, tvrďácké a sexy pózy, předimenzované výstřiky krve, rychlý spád, nenásilně dané odkazy a klišé brakových filmů, stylový odlet Tarantina ze scény a hlavně skvělé obsazení (samozřejmě mě hodně potěšil můj dávný chlapácký idol Michael“mariňák“Biehn či dnes už také hyper béčkař Jeff“trávnikář“Fahey, nesmí chybět Tom Savini atd. atd.). Tento film není geniální v rámci světové kinematografie a nebude se zdaleka líbit všem(hlavně intelektuálové a lidi hledající ve všem nějaký hlubší smysl by měli dat oči před filmem pryč), ale mé zvrácené srdíčko (a myslím, že nejen mé) jásá upřímnou radostí yo. Po Úsvitu Mrtvých konečně další Zombie nářez a o třídu lepší než Tarantinův Grindhouse – Auto Zabiják ,jen tak dál Robe, vykašli se na filmy pro děcka a opět rozjeď ty své desperádovské časy. 90% ()

kikuka

..tak ja neviem..hudobne to bolo ako carpenter s ozvenou (miestami) (to nie je vycitka) a celkovo po tejto stranke niet co vytknut..rose bola sexier than ever..a neverila by som, ze fahey este existuje..navyse, uz dlho som v kine nedala take kung-fu, ako pri tomto filme (reagujem velmi citivo na AKEKOLVEK lakacky a ihly a rezanie..a zombie-like creatures)..cele mi to prislo kanadske (l1970; ano, david c.), ale trochu ma rusili "akuality" (afganistan, usama a tak)..// ADRIAN: ako, aj ten rozjazd stal za to..prave tym, co si spoiloval ;-)..//ja som sa bavila najma sama na sebe..aj ked bolo par cool momentov a blondinka s rozflakanym make-upom (skoro ako ja teraz)..idem buvat..mam z toho este humbuk..snad to utrasem do rozumnej hodiny.. ()

Cimr

Super! Určitě to není pro každého. I na mě to byla zpočátku trochu silná káva; uznávám, že jsem byl nepřipravený divák, jelikož grindhousů jsem viděl pramálo. Ale po chvíli mě to vtáhlo. Sice ne tak jako Sin City (ještě aby jo!), ale přesto dostatečně silně na to, abych na konci nevěřícně zíral s otevřenou pusou. Po východu z kina jsme s kamarádem dostali několikaminutový záchvat smíchu a s jiskřícíma očima si několikrát opakovali nejlepší scény. Tyhle béčkové ujeťárny na mě zabírají. Pokud to máte stejně, Planeta teror vás dostane. A pokud ne, tak si vyserte voko. ()

ladko

Veľmi zábavné béčko, krvavé, s výbornými hláškami a cool nápadmi. Jediné, čo by sa možno dalo vytknúť sú v niektorých momentoch fakt veľké nechutnosti(a to si myslím, že mám silný žalúdok...). Tarantino tak z pomyselného súboja s Rodriguezom vyšiel tvrdo knockoutovaný, lebo Planet terror je lepšia po všetkých stránkach. ()

Zayl

Planeta teror je béčkový trash film, který si v žádném případě nebere servítky a krev zde teče plným proudem. Je ale potřeba říct, že při sledování jsem musel vypnout mozek. Čekal jsme trochu víc, než jen krev, gore a nechutnosti neznající hranic. Žádnou logiku v tom ani hledat nelze, neboť je to změť akčních krvavých scén. Ulítlost a netradiční podání možná někteří budou obdivovat, mě si to však natolik nezískalo. ()

keddy79

Nemám nijak zvlášť ráda střílečky, nechuťárny ani zombíky, ale to mi nezabránilo v příjemném zážitku u tohoto filmu. Navíc mi dokázal, že Sin City nebyla náhoda, protože Robert Rodriguez opravdu umí. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)