Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Curangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události. (oficiální text distributora)

VojtaMarek00

Excelující Angelina v neuvěřitelně upřímném, zajímavém a hlavně mimořádně podařeném snímku. Film popisuje jeden z nejtragičtějších osudů módního průmyslu, příběh modelky, kterou prostě semlel. Gia byla nádherná, zajímavá, ale i problematická osobnost. O všem film referuje bez vytáček, mluví k věci, ne*ere se s tím. A tak to má být. Must see. ()

cinema_cz

Z řemeslného pohledu jde o dobře odvedenou práci, ale Cristofer se jako režisér i scenárista nikde nedostane dál než za hranice klasického vyprávění, pro něž využívá kombinaci současného "dokumentárního" pohledu a retrospektivy. (Kristýna Pleskotová, Ci 09/2008) ()

Riverin

Gia bola žena toľkých tvárí, že to nie je ani možné spočítať. Bola krásna a krehká, no zároveň drsná a rebelujúca. Vo filme je skvele znázornené to pozlátko showbyznisu á la v časopise dokonalá; v skutočnosti si šňupnem a pichnem všetko čo díler dá. Už 2 dni sa snažím o Gii pozisťovať viac ako bolo v tomto filme (lebo, ako vieme, skutočné príbehy nebývajú často také skutočné), a zistila som že Angelina ju stvárnila takmer dokonale, a kedže ju považujem za jednu z najkrajších žien, bola radosť na ňu pozerať (a to som žena:). ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Já jsem prostě neustále dokola okouzlována herectvím Angeliny Jolie. Něco se v tomto filmu děje, vím, že za to může ona, a neustále se tím nechávám unášet a fascinovat. Plus - je to stylové! Psala si deníky, přemýšlela, milovala ženu, nosila pánské košile a její povaha nemohla ujít pozornosti. "Jedni ji milovali, druzí zatracovali..." - já ji tedy rozhodně budu milovat! "ŘACH!!! Jako od spidermana!" "...And I would give them yellow roses..." ()

FandaF

Zajímavý filmeček. Nádherné, nádherné holky. Kromě výkonu Angeliny, chválím také skvělou Mitchell. Jinak už k tomu není potřeba nic víc psát, vše už tady někdo napsal. ()

Figuska

Díky Angelině je na co se koukat, jinak pro mě slabší průměr ... možná kvůli českému dabingu, možná proto, že Warholka bylo podobné téma a líbila se mi víc. ()

Zapinka

Príběh mě naprosto dostal, geniální! Takových filmů chci určitě víc! Je až překvapující jak se člověk z vrcholu slávy a bohatství dokáže dostat tak rychle na úplné dno a hlavně v takovém mladém věku!! Stres dokáže snad uplně cokoliv. Film ukazuje na prostřední modelek, na jejich nátlak a stres. A musím zmínit Angelinu, já osobně jí moc nemusím, ale této role se zhostila naprosto úžasně - nikdo jiný by se na ní nehodil víc než ona! Geniální výkon! ()

Kudeat

No, nemám slov. Děj mě naprosto pohltil. První polovina filmu utekla jak nic a zbytek už jsem jen s napětím sledoval. Nenudil jsem se ani na chvíli a opět musím podotknout, že Angelina je prostě skvělá herečka. Závěr takový jaký sem čekal a moc pěkný. 5* ()

klapqua

“Life and death, energy and peace. If I stop today it was still worth it. Even the terrible mistakes that I made and would have unmade if I could. The pains that have burned me and scarred my soul, it was worth it, for having been allowed to walk where I’ve walked, which was to hell on earth, heaven on earth, back again, into, under, far in between, through it, in it, and above.” Tento film som videla ešte ako malá holka a už vtedy na mne zanechal dosť silný dojem a presvedčenie, že tá pekná baba v hlavnej role vie aj celkom dobre hrať. (Rokmi sa to samozrejme len potvrdilo a teraz patrí Angie medzi moje naj herečky.) Film sa mi páčil, Angie vdýchla Gii patričné svojské charizma, stvárnila ju divokú, krásnu, svojskú, inú...Presne takú, aká Gia bola a presne takú, akou je aj samotná Angie. Možno práve preto jej rola tak výborne sadla. Samotný film je dokonalou ukážkou toho, kam môže sláva, peniaze a obdobný biznis viesť. Chválim opäť hudbu, hold Blanchard je Blanchard. ()

josefklimes

Tohle se hodně špatně hodnotí. Řemeslně jde o skvost a Angelina Jolie je bohyně, ale tématicky to jde mimo mě. Životopisné snímky nemám z principu rád. Jde jen o ždímání prachů ze slavné ikony a vždycky je cílem nenechat ani jedno oko suchý. U Gii jsem ale nebrečel a to hodnocení strhává dolů.*60%* ... +skvostná Angelina Jolie a -pro mě ne moc blízké téma ()

RomanL

Pěkná výprava, pěkné modelky, docela dobré herecké výkony - ale bohužel to nic nemění na faktu, že je to prostě běžný film o hloupé narkomance. Pro mě průměr. ()

Olafa

Na tento film jsem narazila v televizi zcela náhodou a dodívala jsem se na něj i přes to, že jsem druhý den brzo vstávala. Tak moc mě zaujal neobyčejný život krásné Gii. Rebelující modelku a feťačku ztvárnila Angelina brilantně - ta role jí byla snad psána na tělo! ()

kmfilm

Film, který mi spoustu dal a nasměroval do života. Skutečný příběh o začínající, divoké modelce, která prožije lásku s dívkou a také cestu drog, na kterou patřičně doplácí. Nikdo by tu roli nezahrál lépe než právě Angelina. Snad neni minuta filmu kde by nebyla, nebo něco neříkala, ale rozhodně to neni na škodu... naopak! ()

Frfla

Typický príbeh modelky a modelingového priemyslu ako takého. Peniaze, drogy, sex, láska a Angelina Jolie ako prekrásna, no zároveň neobyčajná divoška. Svoju rolu zahrala prekvapujúco dobre a tým v mojich očiach neskutočne stúpla. Kamera, strih a hlavne hudba celkom zapôsobili no koniec koncov bol príbeh celkom predvídateľný. Avšak to nič nemení na tom, že sa Angelina konečne predviedla a právom si zaslúžila zlatý glóbus. ()