Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Curangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události. (oficiální text distributora)

Jendus

Klasicky pribeh slavnych, kteri svoji osudovou slavu neunesli. At to byl Ray Charles, Johny Cash nebo Gia. Tenhle filmovy osud se mi ale zda ponekud mdly. Moc se mi tam ale libila Elizabeth Mitchell... ()

Janko666

Angelina se pro takové role narodila. Věřil jsem ji každé slovo. Film bych doporučil, spolu s Requiem, Trainspotingem a Trafficem, lidem co chtějí drogovou tématiku z různých pohledů. Drogy berou taky krásní a bohatí lidi, ne jenom chudí a škaredí feťáci. ...heaven on earth - back again - into - under - far in between - through it - in it and above... ()

kdosizrosy

Rychlá jízda vlaku, která pozvolně začíná nabírat na síle až se definitivně vymkne kontrole. Přerod krásný a nespoutaný holky v lidskou trosku, kterou zabijí ještě dřív než to stačí skoncovat sama. Silné, působivé a dojemné, takže tomu člověk rád odpustí to aranžmá TV filmu (snad až na pár scén). ()

Florfila

Tenhle film byl napsán pro Angelinu (a pro mě). Její herecký tanec je naprosto strhující, stejně jako celá atmosféra snímku a stejně jako příběh sám. Gia se nikdy neomrzí. Melancholie vycházející hlavně z výborného soundtracku a dramatický příběh dělají tenhle snímek naprosto jedinečným. Atmosféra se člověku vpije přímo pod kůži. Ale příběh táhne hlavně Angelina, která prostupuje každou minutou a její osobnost sálá z každého jejího projevu, ať už se směje, nadává, křičí, fetuje, nebo jen leží v drogovém deliriu. Gia mě dostává už minimálně deset let a nepředpokládám, že se to kdy změní. ()

Fuckmaker

Celkem povedený pohled do zákulisí života modelek a toho šíleného světa kolem nich. Gia byla divoká, těžko zkrotitelná „malá holčička“, kterou všichni milovali. A v podání skvělé Angeliny jsem si ji zamiloval i já. ()

andaa

Nádherný film... o tom, jaká sláva je, pod pozlátkem. Jak to vypadá mimo vyretušované fotky a módní přehlídky. Nekonvenční divoká kočka, která měla to štěstí poznat život z obou extremních stran. O tom, jak byla hozena do tohohle světa bez pomoci. Silná, přesto závislá a zranitelná. Žena s emocemi vyhrocenými tak, jak si to málokdo z nás troufne. Divoká šelmička s nožem a velkým srdcem a osobností. O tom, jaké hlouposti člověk dělá, když už moc neví jak dál. To, že e to pravdivý příběh maximálně dodává na mrazivosti. Perfektně zahrané, všemi. Angie hlavně. Bez happy endu, přesto s důstojností aneb "svoji cestu životem bych nezměnila". Bavilo mě to i proto, že mi duší připomínala mě a moji divokou povahu a tendenci k tomu nelitovat, jít s hlavou vztyčenou i přeze všechny pády a hajzly kolem nás. Klobouk dolu. ()

IvcaG

Vynikající výkon, který Angelina v tomto filmu předvedla je naprosto zdrcující a ukazuje ji jako herečku první třídy. To z jakým driverem nás celým filmem provází je úžasné. Ovšem film jako takový respektive děj filmu to už je něco jiného. Gia mohla mít cokoliv na světě byla den ze dne slavná, bohatá, neodolatelná, ale vybrala si jedinou cestu, ze které se nedá jen tak utéct. A tak také jak rychle vystoupala do záře reflektorů, tak ještě rychleji klesla na to pomyslné dno, i když měla navybranou. 80% ()

fixaman

Film, který mě v mých 12 letech hodně ovlivnil, zaujal.. Film, u kterého jsem chvílemi zíral s otevřenou pusou.. Film, který mě přiměl přemýšlet.. Film, který mi i po letech přijde skvělý.. Film, díky kterému jsem si tolik oblíbil Angelinu.. ()

gogoroxy

Sláva, drogy, promiskuita, těžký spád.. Na mě už moc fádní téma, na druhou stranu excelentní, pro mě až oskarový výkon Angeliny Jolie mi vše vynahradil. Charismatická, dekadentní, vášnivá GIA byla skvělým námětem na film. ()

Lyžař

Dech-beroucí. Opravdu dech-beroucí film. Příběh modelky, která se narodila před polovinou století je plný krásy, lásky, milujících lidí, ale také i něčeho jiného. Vždy existuje i odvrácená strana. Ta strana, do které není většině lidí dáno nahlédnout. Drogy, nemoc atd atd... ()

Rokle

Nespoutaná, sexuálně dráždivá a spontánní. Taková byla Gia Curangi. Její život ji však svedl na scestí, ze kterého nebylo úniku... Nedokážu si představit nikoho jiného v této roli než dokonale přesnou Angelinu Jolie. Je smutné, když vidím co vzniklo po třech letech při stejném spojení režiséra Cristofera a Angeliny (= Sedmý hřích). ()

BOURQUE

Dokument a dráma v jednom! Na začiatku sa ale zdalo, že to bude jeden z ďalších „nudných“ televíznych biografií. Chvála Bohu, nakoniec sa to nepotvrdilo! Ďakovať za to môžeme jedine krásnej a nebezpečnej A. Jolie. Dostala možnosť a využila to na 120%. Jej herecký výkon je dokonalý zo všetkých strán. Užíva si každú sekundu, je to vidieť na nej. Ona je srdcom a motorom filmu. Samozrejme pre mňa zostane jej najlepším filmom Interrupted Girl, ale Gia bude druhým :). Myslím si, že na spomienku modelky s menom Gia Marie Carangi sa podarilo natočit celkom slušný film. Ešte k tomu dostaneme niekoľko užitočných obrázkov zo sveta modeliek. Tu sa dejú fakt hnusné veci, ale to sa dalo očakávať. A ešte jedna dôležitá poznámka: po filmu Trainspotting aj tu sú veľmi dobre ukázané ničivé následky omamných látok a drog: tieto smeti len ukryjú problémy, ale nedokážu ich vyriešiť. Osobné hodnotenie: 83% (****) ()

bagetka007

Já vám nevím, když jsem to viděla poprvé (cca ve 12 letech), tak jsem si pamatovala, že to bylo strašně erotické. Znovu jsem jej viděla před několika dny a tak si říkám - hm, to je docela slabota. :D ()