Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Curangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události. (oficiální text distributora)

Rockerman

Určitě silný zážitek, ale takových filmů by se dalo natočit desítky. Byly, jsou a budou hvězdy showbussinesu, které prostě nezvládnou svou slávu a propadnou drogám. Ničí si tak své kariéry i životy, no a někteří pak mohou dopadnout i tak tragicky, jako Gia. Původně jsem chtěl dát tři hvězdy, ale přihlédnul jsem k velmi dobrému výkonu Angeliny (marně pátrám v paměti, jestli jsem ji viděl hrát lépe?) a samozřejmě také k její kráse a tak dávám 4*. ()

lxbch

Tady jsem si vůbec poprvé všiml Angelinu a už ji z očí nespustil. Nezaujatě si myslím, že kdyby Giu nehrála Angelina, byl by film poloviční. Film je natočen podle skutečné události, což znamená, že nikdy nevíte, jestli se zrovna tahle scéna stala nebo ne, každopádně je výborný, ale každý den bych si ho asi nepouštěl... ()

Dimo

Solidní televizní film, kde opět Angelina dokazuje, jak dobrou je herečkou. Vyprávění je na můj vkus trochu plytké a sdělení "bacha na módní průmysl, holky, šňupe se tam o sto šest" je moc přímočaré. ()

UniqueNett

Bez Angeliny by ten film nebyl tak výrazný a realistický. Ona tomu dodává ten správný šmrnc. Přesně ví, jak se má tvářit, jaké gesto udělat v danou chvíli.. A navíc ten její pronikavý pohled! Role jí sedla jako nikdy. Jen díky ní jsem se dokázala do filmu ponořit naplno. Gia je jeden z mála filmů, který se mi opravdu vryl pod kůži. A to nejen díky smyslné Jolie. Pro mě jednoznačně nejlepší film, ve kterém kdy hrála. 100% ()

Naki

Je to zarážející, ale až tento film mě donutil se doopravdy zamyslet nad drogami a jejich dopadem na okolí fetující osoby. Neskutečně reálně natočeno, že jsem i místy zapomněla, že tam doopravdy hraje A.J. a že může být někdo tak krásný a přitom nespoutaně bláznivý člověk. Kazí to jediné a to fakt, že u dramat se obvykle vžívám do hlavních postav a prožívám jejich příběh. Tady to bahužel nešlo a nějak mi to zkazilo celkový dojem.. Proto "jen" **** ()

fraktal

Zpočátku nepříjemný, velice televizní pseudodokument, přesně toho typu, co vůbec nemám rád (Gia hravá, Gia znuděná). Ale pak napětí graduje (Gia bojující) - a i přes slabší závěr (Gia smířená), těžiště filmu to vše vyrovnává (od úmrtí její agentky, kdy je zobrazen nejen její vlastní zápas, ale i její blízké okolí. A to se všemi průvodními jevy závislosti (nutnost i vlastních rodičů a partnerky "se odříznout", nemožnost "vytáhnout" ale jen nabízet podržení)... A A. Jolie tomu svým nasazením přidává čtvrtou hvězdu. ()

wejaxinka

pre mňa, životná rola Angeliny., rola ktorá nemohla na nikoho iného padnúť tak dokonale. skvelá hudba v podobe ťahavých jazzových melódií, tempo ktoré sa nezrýchluje, dej sa však vrhá do neskutočných ťaživých zákutí ľudskej duše a drog. život outsidera pohltí opak, ktorý ho vzápätí práve preto zničí. veľmi citlivá no drsná podívaná, ktorá nejednému nahrnie pri konci slzy do očí. ()

tančísvlky

v tomto filme prekonala Angelina Jolie seba samú a nikdy viac už lepšiu úlohu nedostane...Skvelé stvárnenie citov ,zranitelnosti ,sexuality a nahosti duše ... ()

BDMarty007

Zajímavé téma, zajímavý příběh, Angelina Jolie hraje jak o život. Je to ale trochu popisné, místy příběh zůstává hodně na povrchu a chyběla mi hlubší analýza příčin. Když jsem film sledoval na DVD, netušil jsem, že se jedná o "TV Film", ale několikrát mě to napadlo, z filmu to bohužel občas ošklivě čiší; zejména hudba je občas skutečně iritující a v kombinaci se zpomalenými a lehce rozmáznutými záběry hodně připomíná přechodové zběry ze seriálů typu Melrose Place... ()

Petey

Angelinu neprožívám ale jsou role do kterých se prostě hodí víc než jakákoliv jiná herečka. Tohle je např. jedna z nich...... ()

Bludicka.Julie

Tenhle film je pro mě dokonalý. Příběh, forma deníkového záznamu, herci, kamera, hudba, všechno prostš dokonalé. Ať mi po tomto filmu nikdo neříká, že Angelina není PANÍ herečka! Ač sice nejsem lesba, feťačka a už vůbec ne modelka:), s roli jsem se, když to řeknu frázovitě, zcela zžila:) Jediné, co mě mrzí je, že marně už několik let sháním soundtrack. ()

cybill

Napriek tomu, že Jolie nemám veľmi v láske, v tomto filme hrá ako o dušu. Príjemne ma to prekvapilo- /hviezda pre ňu/, no napriek tomu na mňa celý film pôsobil chladne. Niektorým hercom som neverila ani nos medzi očami.... TV film mi nevadí, ale pre mňa to bolo veľmi priamočiare na to, aby si to zaslúžilo ďalšiu hviezdu. ()

Lasombra

Konec opravdu dojemný, i když se to dalo čekat, dovedl mě k slzám, a to se často nestává. Hrozně moc charismatickou Giu, umí tak dobře zahrát snad jen Angelina.. nebo si aspoň neumím představit v této roli nikoho jiného. Hodně dobrá scéna z focení, kdy se svlékla a také scéna kdy odjela na motorce jako Geisha. ()

Acrobat

"Too beautiful to die. Too wild to live." Všetko je v tom zhrnuté. Akékoľvek reči, postrehy z mojej strany nebudú mať hlbší zmysel, repsektíve by nedodali to, čo jedinečne predvádza Jolie, a scenárista, ktorý poodhalil pozadie modelingu(?). Ak si dobre spomínam, erotika v peknom šate, ďaleko lepšie a živelnejšie, a životnejšie ako Original sin. ()

Brinkley

Průměrný televizní film s atraktivním příběhem a živočišnou Angelinou. Minulo mě jak téma, tak i hlavní hrdinka, dokonce i přes veškerou nabízenou tragiku došlo na nudu... Pročež nevidím důvod k lepšímu hodnocení než k blahosklonným 55%. ()