poster

Miss Potter

 • Velká Británie

  Miss Potter

 • Slovensko

  Miss Potter

 • Slovensko

  Slečna Potterová

Drama / Životopisný

Velká Británie / USA, 2006, 88 min

Externí recenze k filmu (5)

 • CinemaView.sk (Dalibor Šerfel) ***

  "Trvalo jedenásť rokov, kým sa Chris Noonan odhodlal natočiť ďalší film po mimoriadne úspešnom Prasiatku Babe a určite nesklamal. Aj keď si treba priznať, že s daným námetom a takými hercami, akých mal k dispozícii, to ani zle dopadnúť nemohlo. Film sa nesie v podobne príjemnom duchu ako Babe akurát…" (více)

 • Kinema.sk (Kristína Aschenbrennerová) ****

  "Na prvý pohľad obyčajný portrét spisovateľky sa vďaka pár detailom mení na malú rozprávku, malú romancu, malú drámu. V Miss Potter je niekoľko neuveriteľne silných scén; dôležitú rolu hrá tajomstvo. Knižka, jej tlač, sa mení na prípravu toho úúúplne najlepšieho dezertu, aký si dokážete predstaviť.…" (více)

 • Nekultura.cz (Martin Strnad)

  "Renée se tady ukazuje v celé své profesní kráse a dává filmu silný nádech emocionality, prosté jakýchkoliv trapasů a nadstavených rádoby výlevů tak, že to prožije nejen každá divačka, ale každý divák, ba i ten akčňák úplně vzadu, co šel původně na jiný film, který ale hrají až zítra. Vedle hlavní…" (více)

 • Rozhlas.cz (Jakub Leníček)

  "Miss Potter je klidný, v zásadě optimistický film o ženě mnoha talentů a možná klíčovém období jejího života. Na jednu stranu trochu jednostranně zaměřený pohled však vyvažuje fakt, že pozitivně laděných snímků na plátnech valem ubývá a tento navíc může vám nebo vašim dětem otevřít dveře do…" (více)

 • Zefill.blogspot.cz *****

  "Pokud máte rádi filmy natočené na motivy skutečných událostí, opravdu působivé herecké výkony, příjemnou atmosféru a pokud se ještě navíc věnujete vlastní tvorbě (v jakémkoliv směru), či lidi, kteří tvoří máte rádi a rádi se o nich něco dozvíte, je tento snímek přesně pro vás. Romantici si taktéž…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace