Božský Evan

• USA Evan Almighty (více)

Evan, bývalý televizní moderátor, je zvolen kongresmanem. Okamžitě bere rodinu a stěhuje se z rodného Buffala do Virginie. Zde vydá prohlášení, že jeho cílem a také volebním slibem je změnit svět. Poprosí Boha, aby mu s tím pomohl. Bůh ho vyslyší a nařídí mu, aby postavil archu. Evan je z toho v šoku, odmítá uvěřit, že se setkal se skutečným Bohem. Všude se mu ale objevuje číslo 614 jako odkaz k příslušné části Bible, vousy a vlasy mu začínají příšerně rychle růst. Evan je jako v kleštích, na jedné straně práce, na straně druhé archa. K tomu všemu se za ním začínají stahovat zvířata v párech. Začíná pomalu věřit, že stavba archy je tím jediným možným řešením... (TV Nova)

P@\/EL

Nedá se říct, že by se jednalo o komedii, u které se budete smíchy za břicho popadat. Příběh se dá popsat spíše jako úsměvný než srandovní. Přitom námět filmu, který se opírá o známý biblický příběh, měl ale pořádný potenciál. Z novodobého Noeho šlo určitě vytřískat víc, a to především co se týče humoru. Alespoň že se vizualní triky docela vyvedly. ()

pan_buh odpad!

Byla by to jasná jedna pěkná hvězdička, ale co je to sakra za módu, že bůh musí být ve všech filmech černoch s flekama na ksichtě? Takže za mě fakt nebrat. ()

KapitanKuraz

Som sa poprdel ked jedol obed a okolo neho zobralo cele tvorstvo sveta. No ale k hodnoteniu, je to celkom slabe, ale nie vyslovene zle. Da sa 50%. ()

nikhaj

Vynikajuce outro titulky :D Super herecke obsadenie. Volne nadvezuje na film s Jim carry Božsky bruce. Ako je ale mozne ze celkovy dojem z filmu je dost slaby?? Musite si pozriet a spravit vlastny nazor. ()

Sa.sa

Slušná komedie plná hlášek i vtipných situací... Jj prostě normální komedie na odreagování a pobavení... ()

Potjoc

Oproti Božskému Brucovi slabší s tím, že nedávali tolik těch kouzelných schopností. Pamatuji si hlavně tu část jak pluje Noemovou archou. Jenom tahle část trvala přes hodinu, i s reklamami. Zdalo se mi to moc dlouhé. ()

MoziMedve

Silený a nedomyšlený pokus vymáčknout další prachy z popularity Božského Bruce. Pokus jim s ohledem na náklady vs tržby těžce nevyšel a dobře jim tak. Ani samotný název nedává smysl, protože Evan není božský, Evan si hraje na mojžíše. Film je zachráněn talentem Steva Carella, který má pár dobrých vtipů, ale většinu z nich uvidíte v traileru. To je hlavní problém filmu. Tvůrci měli nápady tak pro vtipný trailer, ale už nedokázali vymyslet smysluplný důvod k tomu všemu. Pokud měl evan svou archou zachránit obyvatelé sousedství které je zaplaveno, jaký má smysl tam tahat slony a medvědy? Mohli třeba mít v sousedství ZOO, ale ne, žádný důvod. A o co ve filmu šlo? O pozemkový zákon? Ta tématika je pro děti zcela nepochopitelná, ale pro dospěláka taky ne. Prostě nechápu pro koho ten film jako měl ve výsledku být, a to si neuvědomili ani tvůrci. Taky na filmu pak prodělali. Ve výsledku je to zapomenutelná OK komedie, která mě neurazí když je v telce ale nikdy by mě nenapadlo si film pustit z vlastní vůle. ()

Miroslav.Zac

Ubírám jednu hvězdu na tři, protože film mi po letech přišel jako slabší odvar z Bruce, udělaný jen proto, aby se značka vytěžila. Na odpolední odpočinek film jako dělaný, ale do filmotéky bych ho nezařadil. ()

CZBios

Průměrná až podprůměrná komedie na motivy filmu Božský bruce (také jak sám název napovídá). Komedie Váš místy jistě rozesměje, ale také Vás přepadne okamžiky, kdy litujete, že jste se rozhodli dívat se na komedii. Jeho předchůdce hodnotím lépe, božský evan nazývám odpadem na všední večer.. 2* ()

Ywec

Komedie z obávané kategorie "crazy & dummy", která donutila jednoho z diváků v sále k hlasitým projevům opovržení jako syčení, funění a dokonce výhružné chrastění klíči (to asi jako že se chystá odejít domů). Bohužel nespokojenec neodešel, ale navíc seděl natolik blízko mě, že jsem otravného sténání nebyl ušetřen. Proto prosím ostatní: Až příště budete v kině na sebevětší blbosti, prosím buď fakt odejděte ze sálu nebo nerušte ostatní. Anebo se zakousněte do čalouněné opěrky sedadla před vámi a stisk nepovolujte až do závěrečných titulků. Tak to byla jedna moralitka na úvod a nyní již zpátky k "muzice". Převážná část filmu, ve kterém sledujeme přeměnu vyfiklého kariéristy v zarostlého moderního Noa mě bavila. Trochu zavalen lavinou hlášek Wandy Sykes a spol. jsem si připadal jako popelka oddělující zrno (dobré fóry) od plev (bylo jich mnoho). Přesto, nijak znaven ani znuděn jsem dospěl před brány závěru, který bohužel přes zajímavé efekty celkové hodnocení srazil na zřejmý podprůměr. ()

jardahar

Jaksi někdy(velice často) nechápu hodnocení filmů na CSFD.Tento film neni špatný.S Jimem Carrym to byl rozhodně lepší film,ale tento je rozhodně lepší než na 50%. ()

marocco

Bože (Morgane Freemane ?) tak toto bola veľká, ale fakt veľká stupidita. Ľudí, ktorí na tento snímok dali 175 melónov by som zavrel do veľkej bielej miestnosti vykladanej vankúšmi do konca života. Steve Carell má tú smolu, že prebral pochodeň po Jimovi Carreym, ale nič to nemení na tom, že sa väčšinu filmu tvári a správa ako dement (a v jeho prípade to vtipné není). Zvieratká boli cool. ()

dINsA

Máte-li děti do 10 let, dlouhé nedělní odpoledne... a i pozpátku znáte všechny Disneyovky... pusťte si tohle!... a možná Vám přijdou ** málo. Pro všechny ostatní jsou však až moc. ()

Mausik

Božský Evan byl skvělý krásně sem se zasmál i pobavil jen ten konec mě překvapil čekal jsem ohromnou potopu a ne takovej malej potůček což bylo zklamání. ()

Fujin

Snaha o proudlouzeni napadu z Bozskeho Bruce, ovsem zde mi Steve Carell ani samotny film prijemni nebyli. Abych rekl pravdu moc jsem se nenasmal, spis jsem se nudil. ()

Axlle

Jediný plus je pro mě Lauren Graham jelikož mám ráda Gilmorova děvčata tak jsem se koukla i na tohle. No prostě laciná kopírka celkem obstojné jedničky. A herecké výkony se s prvním dílem podle mě taky nedají srovnávat.. ()

Remake Nedotknutelných našel režiséra

Remake Nedotknutelných našel režiséra

02.03.2013

Předloňský francouzský zázrak o ochrnutém aristokratovi, který najde nejen pečovatele, ale i přítele v zdánlivě asociálním černochovi, utržil ve světových kinech famózních 416 milionů dolarů. Avšak… (více)