Prázdniny pana Beana

• Velká Británie Mr. Bean's Holiday (více)

lenka26

Bohužel průměrný až podprůměrný film. S britskými epizodami, kde se člověk směje skoro od začátku do konce, to má velmi málo společného....pro celovečerní film se prostě p. Bean nehodí. ()

Reniii

Pamatuji si jak jsem v ruce držela DVD a natěšeně spouštěla film těšila jsem se na cca hodinu a půl plnou povedené srandy. Po shlédnutí šečteno a podtrženo: zasmála jsem se asi tak 2x a říkala si Bože za co. Na začátku předem jasná výhra, jinak by to mohli rovnou zabalit a ve Francii šel děj od 10 k 5. Myslím, že filmaři měli zůstat jen u televizních dílů a modlím se, aby je nenapadl nějaký ještě blbější námět k dalšímu filmu. Moje hodnocení je 25%. ()

damapo

Nuda. Zasmál jsem se asi tolikrát, že bych to napočítal na prstech jedné ruky. Hvězdičku přidávám za Atkinsona jako takového, protože jeho jedinečné obličeje se prostě nedají ani napodobit. ()

Profík

V prvním převedení na plátno Bean ještě fungoval, byl tam solidní příběh a mě ani moc nevadilo, že v podstatě vykrádá svůj seriál. Tady však vykrádá především nudu a je to velká škoda, protože potenciál by to podle mě mělo. Ostatně, s Beanem má potenciál leccos. Takhle bohužel pouhé 2 hvězdy a 45%. ()

kiki1

Opakující se vtipy mě zklamaly, co si budem povídat, ale bylo to shlédnutelné a děj celkem dobře plynul. Krátké filmy s Mr. Beanem jsou mnohem lepší, ale ani tohle nebyl tak špatný počin. 55% ()

stargate17

Jistě, u takového filmu nelze očekávat stejně vysokou úroveň humoru jako u krátkých grotesek. Ale rozhodně to mohli udělat mnohem horší a i když zde není možné nalézt přílišnou uměleckou úroveň, já ten konec prostě miluju... A vlastnoručně vyrobené vstupenky nebo co to bylo :D ()

radimhasalik

Pobavilo, ale asi jsem od toho čekal více. Mnohem více jsem se bavil u snímku Mr. Bean: Největší filmová katastrofa. Navíc v jednom momentu jsem se zcela ztratil - a to tehdy, když Beana vyzvedne herečka v Broukovi. Chvilku trvalo, než jsem si jí spojil s předchozím dějem. ()

AndreiRanger

Je to děs běs. Takové chování netoleruji ani u animáků, natož u živých herců. Netuším co tím chtěl básník říci, nebo vlastně neříci, ale prachobyčejné vrážení do věcí, zapomínání všeho a všude bez jediného slova... Opravdu propad tak o pět pater a to skrze panelové bloky! Pakliže přetrpíte prvních 60minut, ve zbytku filmu se i trochu pobavíte, tam začne Bean mluvit a tím se to decentně napraví... ()

Scoobys

Upřímně, nevím co proti této komedii všichni mají. Mě to nepřišlo tedy jako nějaká díra do filmografie, ale každopádně to určitě nějak hrozné nebylo. Né poprvé viděný styl snímku který se skládá ze amaterského natáčení kamerou a profesionálního natáčení. Na filmu se mi ve velkém líbil nádech francie a léta, ale hlavně věc která by si zasloužila obrovský obdiv a děkování a to je hudba. Hudba se prostě hodila ke každé situaci byla chytlavá hodila se do příběhu prostě tam zapadala úžasně. Ale zase tam byla věc která se mi moc nehodila a to je opakování a to né opakování záběrů nebo tak, ale to co se tam dělo např. že se Bean zasekl v automatu potom mu odletěla jízdenka atd.. To v člověku vyvolávalo ten špatný pocit nudy. Ale když je člověk milovník komedií a hodně odolný tak to docela jde. 4 hvězdy. ()

PanIncognito

Rowan Atkinson baví i bez proslovů a uštěpačnosti. Moderní styl a trefný humor přináší přirozenou podívanou. Tato komedie je dovádivě infantilní a mění osobnost titulního hrdiny. Zde je dobročinný, chaotický a přátelský, kdežto v seriálu je i egoistický a záludný. Scénář je chytrý a originální, díky čemuž není dílo afektované, což považuji za pomyslný vrchol. :) (viděno s 2. dabingem) ()

cartouche

Pane Beane, víte, že opakovaný vtip přestává být vtipem? Nestává se tak často, aby mi při sledování filmu bylo trapně i za jeho tvůrce. A během závěrečné půlhodiny mi už ústřední dvojice pitvořících se trapáků byla natolik protivná, že jsem měl chuť nakopnout je někam (velkého i malého)... ()

aragonit

Trochu nudné, prvoplanovite, párkrát jsem se zasmál, ale na celi film to bylo zoufale málo, zarazuji do sbírky filmů, které už nikdy nechci vidět. ()