Přičinlivý pokladní v supermarketu Vince Downey byl již sedmnáctkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce. Kdyby se mu opět podařilo zvítězit, byl by povýšen do managementu a získal by auto. Doplňovač zboží Zack Bradley je naopak neambiciózní, chodí pozdě a s kamarády se snaží přežít pracovní dobu v co největším klidu. Vedoucí Glenn Gary zaměstnancům jednou oznámí, že nastoupí nová pokladní Amy. Líbí se jak Vinceovi, tak Zackovi. Zack se dozví, že má slabost pro zaměstnance měsíce. Rozhodne se, že tentokrát vyhraje. Snaží se získat místo pokladního. Dostane první hvězdičku a začíná bodovat. Když jedna z pokladních zemře, vedoucí ho pošle na její místo. Vince se ho různými podrazy snaží shodit. Zack pomalu dělá kariéru, ale ztratí kamarády i Amy, která se dozví, že vše dělá jen proto, že se dozvěděl o její náklonnosti k zaměstnancům měsíce… (TV Prima)

Johny_fork

Rande měsíce boduje hlavně netradičním prostředím supermarketu a většina povedených scén vychází právě z něj a z typických figurek. Jinak se jedná o vcelku typickou romantickou komedii, ve které byla ovšem romantická rovina trošku odsunuta na vedlejší kolej, ani zvrat není nijak dramatický,hlavní hrdina nemusí udělat téměř nic, aby získal zpět přátele a vytouženou dívku. Nicméně souboj o zaměstnance je dostatečně zábavný, aby snímek utáhl, zejména slizký Dax Shepard a jeho mexický poskok mi několikrát výrazně rozesmáli. ()

Marek1991

Šialene nudný film z prostredia, kde by som nikdy nechcel pracovať a keby som tam stretol takú ženu, snažil by som sa, aby sme obaja odtiaľ odišli. Podľa mňa by mali byť takéto obchody automatizované a pracovať by ľudia mali v ľudských podmienkach. Niektoré veci z toho filmu sú nezabudnuteľné ako tá súťaž, tá skrýš v skladoch a krásna Jessica Simpson. Celkovo však nudný a slabý film. ()

Crazer

Ne, že bych se u tohoto filmu nenudil, ale viděl jsem už spoustu lepších komedií. Sice prostředí supermarketu, kde se odehrává 90 % filmu je originální, ale postupem času už víte jak celá komedie dopadne. Dane Cook by si měl najít lepší žánr filmů, do kterého by více zapadl než průměrné komedie. ()

TheSame

Řekl bych, že pitomější "komedii" jsem už zas dłouho neviděl... Dětskost, špatné vtipy a celková infantilnost téhle "pohádky" mě nakonec donutila začit fandit hlavnímu záporákovi(což určitě nebyl režisérův původní plán) a naopak nenávidět hlavního hrdinu - rádobyvtipného nafoukaného kreténa Zacka... Ta jedinná hvězda je za to, že jsem si alespoň díky tomu vzpomněl na svojí dávnou historii brigádníka v podobném kolektivu supermarketu a na pár blbečků, kteří byli některým hereckým charakterům až nápadně podobni ()

Astaroth12

Nemožem povedať,že tato komédia na mňa zanechala nejaký veľký dojem.Na zasmiatie nič moc,filmu ide hlavne o pointu.Je to o Zackovi a Vincovi ktorý proti sebe vedú tichú vojnu a potom sa to viac zosíli,keď príde nová pokladnička Amy.a Zack začne robiť všetko preto aby bol zamestnanec mesiaca,lebo sa dozvedel že Amy takí zamestnanci priťahujú.A toľko nesympatických hercov v jednom filme,som už dlho nevidel.Okrem J.Simpson a keď zatvorím jedno oko tak D.Cook,su všetci ostatní nesympatický.Neviem či to bol zámer,alebo tvorcovia filmu majú taký zlí vkus.A Vincovmu patolízačovi Chorchemu by som zlomil nos,taký mi bol nepríjemný. ()

Rosana

Mám v oblibě filmy typu "luzr se kvůli holce vyšvihne a je z něj rázem borec světa". Zajímavý romantický příběh v minimalistickém interiéru. ()

KIT.HL

Protože v takovém prostředí pracuji bavil jsem se .... a je to oddech......... Amerika sice není Česko ,ale možná by jste se podivovali kolik jsem našel shodných rysů........... Až z toho jde mráz po zádech. ()

Ridick

zack je strasny povalac a praca ho velmi nebavi, az pokym do supermarketu nenastupi nova pokladnicka. tu vsak moze jedine ziskat, ak sa stane zamestnancom mesiaca. nebude to lahka uloha, pretoze proti nemu stoji 17 nasobny majster vince. namet strasny a podobne je to aj s celkovym vysledkom. avsak nechcel by som zhadzovat cely film, to nie. sceny v obchodaku su niekedy az dokonale zabavne. no pridu na rad emotivne situacie a pan boh chran nas. este nakoniec nieco k hercom - rivaly zack a vince boli super, jessica simpson tam bola, aby ukazala kozy co sa jej darilo, ostatny bud retardaci alebo homosi, telesne postihnuty mi tam nesadli. takych po biede zarobenych 45% ()

Damiel

55 % - Vesměs průměrná romantická komedie, která má "své" chvíle, ale vedle nich i řadu takových, které měl střihač bez milosti poslat k zemi střižny. Jenže pak by z toho byl krátkometrážní film :-) Už od počátku je jasné, jak jsou rozdané karty a podle jaké šablony že to pojede. Ano, slizká hvězda versus sympatické netáhlo, pak přijde krasavice, netáhlo se začne snažit, po chvíli mu padají klacky pod nohy, které on chrabrým stylem překonává. Pak je tu samozřejmě velký třesk, rozkol rýsujících se holubiček, aby se to v závěruvšechno slepilo dohromady. Zaměstnanci okolo Zacka a Vince jsou klasická komediální průřezovka bizarních týpků, samozřejmě tradičně přitažená za vlasy: přisleplý asexuál, charakterní Hispánec, připosraný manager, despotický liliputánský majitel... A na tuhletu obehranou šablonku jsou navěšeny fórky, které to celou táhnou kupředu. Občas jsem se zasmál, občas jsou zvedal oči v sloup, jako u každé hollywoodské instantní polévky. ()

PogoJoe

Romantická komedie plná klišé, šablonovitých, černobílých postav a minimem neotřelých, alespoň trochu originálních vtipů. Zcela originální nápad jsem zde totiž snad nespatřil. Jessica Simpson je krásná, na naivní blondýnu jako vyšitá. Největší nevýhodu spatřuji v tom, že jsou zde všichni tak čitelní, jednoznační, ničím nepřekvapí. Všichni víme, jak to skončí (nechvalné pravidlo většiny romantických komedií) a tak nezbývá, než se s tím smířit... ()

Herr_Flick

Skoro jako ženské sedící za kasou u nás v sámošce, na sobě přehoz a z paměti ťukají cenu na staré klávesnici polorozpadlé pokladní kasy. Třetí v řadě čekáš, až si staré báby před tebou povykládají lokální novinky týkající se vesnických celebrit a s vypětím všech sil držíš místy nervy z netrpělivosti nebo záchvaty smíchu na uzdě. Neskutečná zábava! Je jasné, že typická potrhlá americká komedie ve stylu Waiting, zasazená do takového prostředí nebude tak zábavná. Stejná sestava, stejný koncept. Frajer, jeho sok, pár nebožáků, hloupý šéf, mudrc, blondýna a vyústění happyendem. Celé je to hloupé, ale stejně ti to se slušnými herci přijde vhod, jako zábavná oddechovka. No dnes by bývalo hodnocení o něco slabší, ale kdysi jsem měl tento žánr docela rád. ()

gegina31

Nečekaně šíleně vtipný. Smích se slzami a se vším, co k tomu patří. Překvapivě nízké hodnocení. Ale tím větší překvapení ten film pro mě byl, a to mám ráda. ()

corona

Ha-ha, u nás sa deti strašia: "Uč sa, lebo skončíš za pokladňou v (nech si každý doplní názov obľúbeného hypermarketu)" a tu je to ako vysnená méta mladých Američanov. Ale film nebol vôbec zlý, súboj Cooka so Shephardom v pohode utiahol celý film len škoda že Harland už trocha zostarol. ()

Eldrick

Možná kdyby se víc tlačilo na pilu a dalo víc prostoru pro projev Dana Cooka, tak by se většina pokusů o vtip nemíjelo účinkem. ()

uterox

Průměrný snímek. Určitě se nejedná o inteligentní komedii, ale spíše o tu hloupější. Zápletka je lacinná. A hlavní soupeř, který pravidelně boduje v zaměstnanci měsíce není zrovna moc inteligentní. Ale na jeden filmový večer u televize je to dostačující. ()