Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

Ouwen

Akční pecka, s mým oblíbeným terminátorem Johnem Cenou. Johnovi jsem vždycky ve wrestlingu fandil, ale už mně to omrzelo. Ve filmu předvádí svoje zkušenosti, z WWE. O napětí má divák postaráno, film má trošku delší rozjezd, ale kdykoliv se na scéně objeví Cena, začíná pravá zábava. Docela mně aj bavil Robert Patrick, sypal slušný hlášky. Příběh trošku jednoduší, ale setkávám se s ním poprvé. Cena je frajer, film je napínavej a je tu hodně explozí a efektů. Není to žádná špička, ale ani neurazí. Já se teda dost bavil ! ))) ()

corpsy

Podobne ako John Cena vyzerá prehnane, podobne aj všetky akčné scény vyzerajú prehnane. Na veľkého nadčloveka, ale treba nadpozemské akčné orgie. Veľmi príjemné béčko, ktoré pripomenie zašlú slávu 80tkovej akčnej zábavy, kde vládli svaly a nie rozum. ()

ladko

Akčné béčko od začiatku do konca. Je to veľká jazda z nezničiteľným Johnom Tritonom(narážka na Terminátora a pohľad Roberta Patricka ROCKS!!!). Jasné, 5 hviezd je prehnaných, ale je to guilty pleasure(aspoň moje) ako má byť, tak prečo filmu trošku neprilepšiť... ()

kikuka

..ako: "nemam rad policajtov. a cucave cukriky.".. a potom to velky drsny cernoch vybali, ze preco tie cukriky a cele v detaile na jeho trpiacu tvar..a vobec..cele je to krasne kinky drsne "akoze" arnie a spol. z 1980' vratane drsnych poz a vyrazov a velkeho, ale fakt velkeho a pekneho noza..tety obcas prednaskaju repliky a la P, a ono obcas sa hraju na take, ze by sme sa vlasnte mohli zvrhnut a vlastne ktorymkolvek smerom..//ako celok - tiez jedna z veci, ktora moze viest k zdvihnutiu hladiny adrenalinu.. ()

JimWayne

Filmové béčko o chlapíkovi ,ktorý všetko a všetkých porazí v štýle 80. rokov.Pri sledovaní filmu vypnúť mozog a diviť sa čo všetko dokáže. ()

Ridick

primitivny dej + muskulativny borci + pekne baby + plno vybuchov = miernej (asi nechcenej) parodii na akcne filmy 80. rokov. ale aj tak mi prislo v niektorych scenach smiesno. ()

O.Peta

Tak to bylo Cenovo wrestlingové představení, dokonce i Chokeslam byl. Jinak až moc hloupý film, ale na jedno zhlédnutí se to dalo. Podle mě se Cena nemůže vyrovnat The Rockovi a přejít k herectví jako on, protože Rock má nějakej výraz a mimiku, kdežto Cena se jen tváří jako bulík. 50% ()

Her0.89

Klasické béčko, které však působí hrozně uměle. Každičká hláška působí strašně nuceně (až na Terminátora). Člověk by si myslel, že když je v produkci WWE, tak by se film mohl blýsknout osobními souboji, ale aji ty byly nějaké divné... Prostě podprůměrné béčko (céčko?, déčko?). Nemám rád poldy... a cukrkandl. ()

kaylin

Tak zaprvé, ten český název je špatný. Měl by to být "Mariňák", ale vzhledem k tomu, že zde už film s takovým názvem je, česká distribuce raději zvolila obecné "Voják". Je to ale celkem jedno, protože snímek rozhodně nepadá s tím, jaký je, nebo není překlad, padá spíš s tím, že je film sám o sobě tak neskutečně špatný. Mohou za to hlavně herecké výkony, které jsou nesmírně toporné. V případě Johna Ceny, který je především wrestlerem, kde se vyžaduje trochu jiné herectví, je to i proto, že ani Robert Patrick zde nehraje nějakou první třídu, ale proč by měl, když se to po něm ani nechce. Spíš mám pocit, že režisér opravdu chtěl, aby všichni hráli jako lemry. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/03/vojak-2006-20.html ()

RAiken

Není nad to, když se sejde partička blázínků z wrestlingového prostředí a řeknou si, že by zase mohli na něčem vydělat, a tak si vyrobí oldschoolový filmek jako vystřižený z 80. let. Postaví si před sebe kopu drsňáků a hrubých ksichtů a vyberou ten nejdrsňovitější, který by se mohl dobře vyjímat před kamerou. „Jak je obejdeme? – Neobejdeme. Půjdeme přes ně.“ Hrát nemusí, o hraní se postará nějaká zajetá (ale bože skvělá) tvářička ze starého Hollywoodu. Co takhle Robert Patrick. Wow, tak ten si ten filmek určitě užije. „This guy is like the Terminator.“ Nebude ho totiž brát tak vážně jako onen drsoň, který s filmem teprve začíná. Dále stačí obohatit násilnickou partičku o pitoreskní stylové a coolové postavičky a navíc jednoho.. jednoho.. koho ještě… no přece černocha (ty přece za všechno můžou). Ale ten musí být opravdu vtipnej (a taky že je). „Brothers don´t camp.“ = „I hate cops… and rock candy.“ Producenti do filmíku nacpou alespoň řekněme 15 milionů dolarů, aby tam byl taky nějakej ten výbuch. Ostatně dobrým výbuchem se prý dá zalepit spousta scénáristických děr. No, zas tolik peněz neměli, i když John Cena lítá vzduchem seč může. Ale víte co, kašlete na to, na dobrý nebo alespoň průměrný scénáře koukáme pořád. Trapné a klišovité dialogy rovnou vypouštějte z hlavy a soustřeďte se alespoň na ty, které odkazují na jiné filmy. A víte co? Zaručeně se pobavíte. Každý z nás by přece chtěl být jako terminátor, který se nesvalí, ani když ho nejméně třikrát vyhodí do povětří, rozstřílí mu celé auto, ale jeho ani neškrábnou, udeří ho tucetkrát pěstí, tyčí, lopatou, židlí, brokovnicí, projedou s ním 3 (slovy třemi) dřevěnými chatrčemi, shodí ho z kamionu, udeří kladivem (bože AU !!!) etc. Jo, jo, takového dostane jenom náruč překrásné blondýny. No nebylo by to skvělý? Zkuste si to sami… ()

decouble

Vzpomínka na staré časy plných klišé. Když dva dny před tím shlédnete "The Hurt Locker", připadá vám každé hrdinovo přežití megavýbuchu trapné. Ali jinak fajn - zábava a sranda. P.S. Ten černoch měl IQ asi tak 20:-D ()

MATADOR

Mariňák John Triton má peška. Od námořnictva ho vyhodili, i když si to zrovna rozdal s Ál-kajdou. Při výletě mu shodou okolností unesou ženu. Hm, tuctový námět, který hraje na korbu hlavního protagonisty, snažíjící se konkurovat známější hordě svalů z 90. let. Ale vemto čert, pustil jsem si to, aniž bych čekal nějaký zázrak, ahle byla to docela zábava, která nenudí. Naopak nabízí sice omletou zábavu, která je ale slušně zpracovaná a s pár výbuchy budete uspokojeni dosyta :D Obyčejný snímek s dobrým průbehem. ()

Thomassi

Akční béčko se zápasníkem wrestlingu Johnem Cenou v hlavní roli. Byl na špatném místě v nesprávný čas proto musel bojovat s partou zlodějů diamantů, aby zachránil svoji unesenou ženu. Žádný extra příběh, na který člověk po shlédnutí asi zapomene a víc si na něj nevzpomene. Akční scény byly povedené a John Cena se z ničím nepáral a byl doslova nezničitelný. Ale více se mi líbil Robert Patrick v roli vůdce zlodějů. Párkrát mě i pobavil. A to je vše. 55%. ()

Falconica odpad!

Stupidní testosteronová přehlídka absurdit, nelogičností a namachrovaný nerealističnosti. Chlap po něm střílí z kulometu a on si jentak jednou rukou před sebe zvedne neprůstřelnou vestu a vyvázne beze šrámu? No to už si ze mě někdo dělá.... ()

Derek

co na zaciatku vyzera ako parodia je prekvapujoco vtipna akcna komedia, kde na jednej strane robert patrick hlaskuje o 106 a svojho psychopata si uziva na plno a na druhej to ma akcne sceny ktore vzdy (ale VZDY) koncia vybuchom vsetkeho coho sa john cena (postradajuci charizmu svojich sukmenikov z WWE ktori to skusili vo svete filmu) dotkne... jeden z lepsich akcnych kuskov od WWE studia... ()

grogodil

Kam sa hrabe Chuck Norris.....Likvidátor, Komando, Cliffhanger a Rambo liznutý Terminátorom a dotiahnuté do extrému v ktorom sa absolutne ignorujú zákony fyziky.....každopádne, toľko nitroglycerínu na explózie sa neminulo asi ani Michael Bay v Pearl harbor pri nálete ryžojedov, koľko režisér John Bonito..... Je to hold uletené až moc a akokoľvek sa snažíte nevnímať to a len sa tým nechať prepláchnuť, tak to pri pohľade na Johna Cenu nejde. ()

vegetol.mp

Waaau. Tak tohle je mega nářez. Ok, není to nejchytřejší film, který jsem viděl, ale je to velká švanda. Bonito je překvapivě talentovaný režisér, akční scény jsou parádní a velmi dobře natočené. Scénář sice není žádné velké dílo, ale je zručně napsaný a jeho infantilní humor mi byl od začátku sympatický. A herecky to taky není katatrofa. Cena je hraje obstojně a Patrick jako záporák ví co dělá. Celkově velmi příjemné překvapení, kdy se z víceméně opovrhovaného a podceňovaného filmu vyklubal pravý opak. Je příjemné vidět film, který si na nic nehraje. ()

Dexter1

Mozog je pri tomto filme obyčajnou zbytočnosťou. Pre herecké výkony je aj Zlatá malina veľa. John Cena nikdy nemal uzrieť strieborné plátno. Dialógy pre 7 ročných chalanov. Scenár písal 8 ročný chalan. A takéto vety by mali fičať v traileri na tento film. Toto vôbec nie je návrat ku klasickým 80. ako tu väčšina používateľov píše. Toto je iba obyčajný výsmech a výplach zlatým 80. ()

Skip

Voják by byl film prakticky k ničemu, jen efektně natočené výbuchy za něco stály. Ale on zde hraje záporáka Robert Patrick a hraje ho skvěle a tím zvedá laťku kvality o něco výš. Neříkám, že bůhvíjak vysoko, ale aspoň vtípek s Termináítorem se musí líbit. ()